26 shkurt 2012, duke vrarë tragjike / VRASJA E
TRAYVON Martin është një shembull klasik se si nuk ka
pasur asnjë NDRYSHO D...
Armët e zjarrit analist AMY SIEWERT nga Departamenti Florida e Zbatimit të
Ligjit - Siewert shqyrtoi armën dhe i tha Zimme...
Zimmerman 01:57 Jo, ju shkoni drejt në anë të hyrjes dhe pastaj ju do të bëjë një të majtë. Ah po.
Ju shkoni direkt në, nu...
pastaj?
Zimmerman Yeah, kjo është në rregull.
OPERATORIT 03:45
Mirë George, Unë do të le ta dinë që u njohëm. Ne do të
jet...
Kjo duket të jetë SIGeorge Zimmerman ishte në gjendje për të marrë fotografitë ndryshohet dhe
të kompromentuar (dmth kanë ...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

02-26-2012 GEORGE ZIMMERMAN'S EMERGENCY 911 CALL (albanian)

124 views

Published on

Ky dokument është një draft i DOKUMENTIT (S) po përgatitet për Translations: URIME në Egjipt duke treguar botës se demokracia është dashur të punojnë përmes procesit revolucionare dhe përmbysjen e regjimeve terroriste - vetëm thonë "JO" miliardë dollarësh parave të gjakut SHTETET e BASHKUARA TË AMERIKËS është paguar tË VAZHDONI qelizat e saj terroriste e rrënjosur në Lindjen e Mesme dhe trazirave!

Për ata të cilët mund të jenë vetëm të bashkohet me ne, në vijim të çështjes Martin Trayvon si tjetri racist / WHITE supremacist Acts që përfshin Shtetet e Bashkuara të Qeverisë Amerikës, me shpresë, informacionin e mëposhtëm do të hedhë dritë plotësuese në sjellje kriminale dhe korrupsioni i Zyrtarët TOP / kyç në Shtetet e Bashkuara të Amerikës regjim terrorist i cili duket udhëhiqet nga firmë private Juridik Baker Caldwell Donelson Berman & Berkowitz - Këshilltari p.sh. për Degën e Ekzekutivit / Presidenti Barack Obama / Hillari dhe Bill Clinton / George W. Bush dhe George HW Bush. . ., Anëtarët, DEGA LEGJISLATIVE GJYQËSOR branc / nga Gjykata Supreme e Shteteve të Bashkuara dhe shumë më tepër nga miqtė e tij racist / celulave terroriste. Ashtu siç duket Shtetet e Bashkuara të regjim terrorist Amerikës ishte pas inkuadrim të vëllezërve (Dzhokhar dhe Tamerlan TSARNAEV) për bombat maratonën Boston dhe pastaj vrasjen gjakftohtë të Dzhokhar në përpjekjet për të mbuluar-up praktikat e tyre raciste për t'i mbajtur ata nga FOLURIT, çështja Zimmerman George duket se përfshin një prej Shteteve të Bashkuara të trajnuarve regjim terrorist të Amerikës'S! Ne shpresojmë që ju të gjeni këtë dokument edukative dhe informative dhe të kalojë atë të të tjerëve në mënyrë që ata janë të vetëdijshëm për atë që po ndodh pse është e rëndësishme për të marrë Shtetet e Bashkuara të Amerikës OUT I PUNEVE TE JASHTME!http://www.slideshare.net/VogelDenise/albanian-040412

http://www.slideshare.net/VogelDenise/albanian

http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-us-wars-used-to-train-white-supremacist-albanian

http://www.slideshare.net/VogelDenise/072712-united-states-of-america-ku-klux-klan-runned-government-albanian

Published in: News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
124
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

02-26-2012 GEORGE ZIMMERMAN'S EMERGENCY 911 CALL (albanian)

  1. 1. 26 shkurt 2012, duke vrarë tragjike / VRASJA E TRAYVON Martin është një shembull klasik se si nuk ka pasur asnjë NDRYSHO DHE SI Presidenti Barak Obama DHE SHTETEVE TË BASHKUARA DEPARTAMENTI I DREJTËSISË / BAKER Donelson janë përpjekur për të mbuluar-up kjo vrasje raciste: 26 shkurt 2012 911 telefonatë urgjence Nga George Zimmerman http://youtu.be/qb6rzu9gGJU ose https://secure.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8a71698e5c6772b4a2ab OPERATORIT Sanford Police Department. Kjo linjë është duke u regjistruar kjo është Sean (?) Zimmerman : 04 Hej, ne vetëm kishte disa break-ins në lagjen time dhe ka një djalë të vërtetë të dyshimtë. Ah, kjo është Tërheqje Shiko Rrethi. Um adresën më të mira unë mund të ju jap është 111 Shiko Retreat Circle. Ky djalosh duket si ai e deri në ndonjë të mirë ose ai është në drogë ose diçka. Po bie shi dhe ai është vetëm ecin përreth në kërkim në lidhje. OPERATORIT Mirë, dhe është ky djalë i bardhë, i zi apo hispanike? Zimmerman : 28 Ai duket të Zi. OPERATORIT A e shihni atë që ai ishte i veshur? Zimmerman : 32 Po. Një hoodie errët si një hoodie ose gri dhe xhinse ose pantallona djerse dhe këpucë të bardha tenisit. Ai është këtu tani. Ai ishte vetëm ndezur. OPERATORIT Oh, ai është vetëm duke ecur përreth zonës. . . (Ndërprerë nga Zimmerman) Zimmerman : 45 Duke kërkuar në të gjitha shtëpitë. OPERATORIT Mirë. Zimmerman Tani ai është vetëm ndezur në mua. OPERATORIT Mirë. A është kjo 1111 Shiko Tërheqje apo 111? Zimmerman Kjo është. . . Kjo është Clubhouse. OPERATORIT Kjo është Clubhouse? . . . (Ndërprerë nga Zimmerman) Zimmerman (I padëgjueshëm? Kjo është ajo që unë jam duke ju thënë) OPERATORIT Ai është pranë Clubhouse tani? Zimmerman : 58 Yeah, dhe tani ai po vjen drejt meje. OPERATORIT Mirë. Zimmerman 01:03Ai e mori dorën në rrip mesi i tij dhe se ai është një mashkull të Zi. KOMENTE Newsome'S: 1) Zimmerman duket se është duke luajtur për Operatorin e 911 dhe të vazhdueshëm për "SET fazën" duke deklaruar dyshuarin pretenduar / Trayvon Martin është "i kërkuar në të gjitha shtëpitë" - dmth përsëri për të nënkuptuar se Martin është zorrë lagje për qëllime krime . 2) Përsëri, Zimmerman duket të jetë "VENDOSJA fazën" për paramendimit për vrasje dhe një konfrontim me dyshuari gjoja / Trayvon Martin për shfrytëzimin e paramenduar e tij "Stand-juaj-Ground" Mbrojtjes duke thënë, "Tani ai është vetëm ndezur në mua." . .. "Tani ai po vinte drejt meje." . . "Ai e mori dorën në rrip mesi i tij dhe se ai është një mashkull BLACK" - dmth u përpjekur për të bërë atë të duket TANI se i dyshuari / Trayvon Martin mund të jetë "PAKETIMI / toting / Mbante një armë / armë fshehur brenda pantallona e tij dhe i afrohet atij." qëllimisht, duke u përpjekur për të pikturuar një imazh Gangster-stil i dyshuari gjoja / Trayvon Martin dhe Re-duke theksuar garë si BLACK! " 3) paramendimit: Nga efektet e të shëndosha në sfond, ndërsa Zimmerman është duke folur, duket se ai mund të jetë marrë nga armën e tij dhe të përgatitur për të përdorin atë!
  2. 2. Armët e zjarrit analist AMY SIEWERT nga Departamenti Florida e Zbatimit të Ligjit - Siewert shqyrtoi armën dhe i tha Zimmerman kishte një plumb gatshëm për të shtënë në dhomën, si dhe një revistë ngarkuar plotësisht kur shtënat ndodhën. OPERATORIT Mirë. Sa vjeç do të thonë se ai është? . . . (Ndërprerë nga Zimmerman) Zimmerman Ai e mori një buton në këmishën e tij. Adoleshencë vonë. OPERATORIT Adoleshencë vonë. Mirë. Zimmerman01:17Um Hum. Diçka është e gabuar me të. Po, ai po vjen për të kontrolluar mua. Ai e mori diçka në dorën e tij. Unë nuk e di se çfarë është marrëveshje tij. OPERATORIT Mirë, just let me know. . . (Ndërprerë nga Zimmerman) Zimmerman . . . Ju mund të merrni një Zyrtar mbi këtu? OPERATORIT në qoftë se ai nuk bën asgjë në rregull. . . Po kemi marrë ata në rrugë të drejtë. Vetëm më lejoni të di nëse ky djalë nuk bën asgjë tjetër. Zimmerman01:35Mirë. Perëndia (?) Këto nje @ @ vrima, ata gjithmonë merrni larg. Yep. Kur keni ardhur në klub, ju vijnë drejt në dhe të bëjë një të majtë. Në fakt, ju do të shkoni e kaluara Clubhouse. OPERATORIT Mirë. Ju thoni se është në anën e majtë nga Clubhouse? KOMENTE Newsome'S: 1) Zimmerman (dmth. Drejtësisë Penale MAJOR) duket se është duke luajtur për Operatorin e 911 dhe të vazhdueshëm për "SET fazën" duke deklaruar, "Diçka është e gabuar me të. . . Ai vjen në KONTROLLO ME OUT. Ai ka marrë diçka në dorën e tij. ". Për paramenduar" Stand-juaj-Tokësore Mbrojtjes ". (Dahh - Shkuarja në një të huaj'S - dmth kush mund të jetë një molester fëmijë / Vrasësi [dmth që ky i fundit duket të jetë rasti - një vrasës]? Automjet për t'u përballur me atë) Alexis CARTER, - Carter mësuar një klasë penale procesit gjyqësor që Zimmerman përfunduar, dhe dëshmoi se klasa përfshinte mbulim të gjerë të ligjeve të vetë-mbrojtjes Floridës. 2) Zimmerman për të mbuluar-up nga vrasje me paramendim dhe për të luajtur në "Stand-juaj-Ground" Mbrojtjes se kishte frikë për jetën e tij interjects, "ju mund të merrni një Zyrtar mbi këtu?", ndërsa përgatitet të përdorë armën e tij - dmth Dështimin për Operatorin e këshillojnë që ai kishte një armë! 3) turpshme Zimmerman dhe deklarata duke pretenduar se, "ata gjithmonë merrni larg" Krijon një pranimi i një modeli-i Praktikës-me Të ("Crying Wolf") dhe paramendimit se i dyshuari pretenduar / Trayvon Martin nuk do të merrni larg! Operatori qartë donte të jetë këshilluar nëse dyshuari / Trayvon Martin bëri asgjë tjetër. Zimmerman zhgënjyer Operatori nuk duket të jetë trajtimin e thirrjes mënyrën se si ai donte që ai të. 4) Zimmerman ka një çështje kredibiliteti si. Nën betim në një seancë në Gjykatën për këtë çështje, ai deklaron: Doja të them se unë jam i vjen keq për humbjen e birit tënd. Unë nuk e dija se sa i vjetër ishte ai. Mendova se ai ishte pak më i ri se unë. .. E dëshmisë Sigurisht se Presidenti Barak Obama dhe mbrojtësi i tij ligjor do të duan të mbajnë publikun / Bota nga dëgjimi dhe / ose duke parë. http://www.slideshare.net/VogelDenise/george-zimmerman-takes-stand-in-bond-hearing
  3. 3. Zimmerman 01:57 Jo, ju shkoni drejt në anë të hyrjes dhe pastaj ju do të bëjë një të majtë. Ah po. Ju shkoni direkt në, nuk do të kthehet dhe të bëjë një të majtë. Sh @ t ai është running! (Me zë në sfond, si në qoftë se automjeti bie - Hapja dyer dhe u përplas mbyllur / mbyllur - Zhurma e erës folur i papërmbajtur) OPERATORIT Ai po kandidon? Cila mënyrë është ai kandidon? (Me zë të erës Gush ende duke shkuar në sfond) Zimmerman Uh, poshtë drejt hyrjes ah tjetër të lagjes. OPERATORIT Mirë. Cili hyrje është se, që ai shkon drejt? (Me zë të erës Gush ende duke shkuar në sfond) Zimmerman 02:17 Hyrja prapa. Këto Fu @ @ mbret Coons! (Me zë të erës Gush ende duke shkuar në sfond) KOMENTE Newsome'S: 1) Zimmerman përdorur pretendimet e turpshme se i dyshuari / Trayvon Martin është running! Tingëllon sikur Zimmerman rushes për të marrë nga një automjet, sepse mund të dëgjoni tingëllon dyer dhe hapjen dhe duke u përplas mbyllur pastaj era papërmbajtur! Zimmerman thënë se i dyshuari Operator / Trayvon Martin është running! 2) vrasje me paramendim - "krimit të urrejtjes:" thirrjet Zimmerman pohojne dyshuarin / Trayvon Martin një shpifje raciste "Fu @ @ Coons mbret!" Kjo racist pretendohet të jetë WHITE-hispanike! 3) Zimmerman ishte kërkuar nga Operatori, "A jeni duke ndjekur atë?" Zimmerman iu përgjigjur, "Po." Operator i këshilluar Zimmerman "ne nuk kemi nevojë që ju të bëni këtë." Megjithatë, Zimmerman pas rënë dakord, "Mirë," bindet Këshilla Operatorit dhe vazhdon ndjekje "armatosur" me një "armë vdekjeprurëse! - a Gun" OPERATORIT 02:22 A jeni pas tij? (Me zë të erës Gush ende duke shkuar në sfond) Zimmerman 02:25 Po. (Me zë të erës Gush ende duke shkuar në sfond) OPERATORIT 02:25 Mirë, ne nuk kemi nevojë që ju të bëni këtë. (Me zë të erës Gush ende duke shkuar në sfond) Zimmerman 02:27 Mirë. (Me zë të erës Gushende duke shkuar në sfond) 1) Zimmerman ishte kërkuar nga Operatori, "A jeni duke ndjekur atë?" Zimmerman iu përgjigjur, "Po." Operator i këshilluar Zimmerman "ne nuk kemi nevojë që ju të bëni këtë." Megjithatë, Zimmerman pas rënë dakord, "Mirë," bindet Këshilla Operatorit dhe vazhdon ndjekje "armatosur" me një "armë vdekjeprurëse! - a Gun" 2) Zimmerman duket të jetë një i panjohur dhe Huaj për dyshoni / Trayvon Martin, prandaj, mund të ketë qenë perceptohet si një "molester fëmijë", "rrëmbyes" ose "vrasje", etj - Dmth Është e njohur se fëmijët mësohen për të kandiduar larg nga ajo që ata besojnë se është RREZIK / Strangers Pra, ju keni një njeri i rritur në një lagje "Ulur në një automjet" dhe kur një fëmijë është duke iu afruar ai merr jashtë dhe ndjek atë me një! GUN. . . Me qëllim kriminal të cilat duket se kanë rezultuar në vrasje! OPERATORIT Mirë zotëri, çfarë është emri juaj? (Me zë të erës Gush ende duke shkuar në sfond) Zimmerman George. Ai konkurroi. (Me zë të erës Gush ende duke shkuar në sfond) OPERATORIT Mirë George, çfarë është emri juaj i fundit? (Me zë të erës Gush ende duke shkuar në sfond) Zimmerman Zimmerman. (Me zë të erës Gush ende duke shkuar në sfond - Zimmer fryrë lodhshëm / turfullonte nga ndjekje) OPERATORIT Dhe George, çfarë është numri i telefonit që ju jeni duke bërë thirrje nga? Zimmerman (407) 435-2400. OPERATORIT Mirë George, ne nuk kemi ato në rrugë. A ju doni të takohet me zyrtarët, kur ata marrin atje? Zimmerman Po. OPERATORIT Alright, ku po ju do të takohet me ta në? Zimmerman Um, nëse ata vijnë në përmes portës um, tregoni atyre për të shkuar drejt kaluara klub, dhe ah drejt kaluara klub dhe të bëjë një të majtë dhe pastaj ata të shkojnë kaluara inbox. Ata do të shohin kamion tim. OPERATORIT03:18 Mirë, (ndërpritet nga Zimmerman i cili është i padëgjueshëm) atë çfarë adresën jeni parkuar në frontin e? 1) Zimmerman pretendohet të jetë Rights Watch NEIGHBORHOOD personi, megjithatë, nuk mund të sigurojë Operatorit me adresë ku ai ishte parkuar. Me sa duket, një dështim LIE dhe mbështet në mënyrë të qartë se ai nuk ishte në / në automjetin e tij (dmth., por në ndjekje të nxehtë me një armë), kur i dhënë këtë informacion. Sa e vështirë do të jetë për të parë në adresën që ai kishte bindur të mos ndjekin udhëzimet pretendohet dyshuarin / Trayvon Martin? Zimmerman 03:22 Um, unë nuk e di. Kjo është një prerje- përmes kështu që unë nuk e di adresën. OPERATORIT Mirë, nuk ju jetoni në zonë? Zimmerman Po, po. I.. . (Ndërprerë nga operatori) OPERATORIT Çfarë është tuaj, çfarë është numri juaj apartament? Zimmerman 03:31 Kjo është një shtëpi. Është 1950 - oh Cr @ p Unë nuk dua të jap atë të gjitha. Unë nuk e di se ku është ky fëmijë. OPERATORIT 03:39 Mirë, nuk ju vetëm duan të jenë bashkë me ta nga inbox
  4. 4. pastaj? Zimmerman Yeah, kjo është në rregull. OPERATORIT 03:45 Mirë George, Unë do të le ta dinë që u njohëm. Ne do të jetë atje. Mirë? Zimmerman 03:47 Në fakt, mund të ju. . . Mund të keni atë telefononi mua dhe unë do të tregoj atë ku unë jam në? OPERATORIT Mirë. Yeah, kjo nuk është problem. Zimmerman Ju doni mua për të ju jap numrin tim ose ju got it? OPERATORIT Yeah I got it. (407) 435-2400. Zimmerman Yeah, ju got it. OPERATORIT Ok, nuk ka problem. Unë do të le ta dinë për të thirrur ju, kur ata janë në këtë zonë. Zimmerman Thanks. OPERATORIT Ju lutem. 1) Deklarata Zimmerman-së mbështet QARTË, përsëri, njohuritë e tij duke u regjistruar! Për më tepër, duke pranuar / pretenduar se ai e kishte humbur . dyshoni / Trayvon Martinin, kur ai nuk mund të ketë paramenduar - dmth Menduarit përpara se dikur ai "vrarë brutalisht" dyshuari / Trayvon Martin, ai nuk duan informacion në dispozicion në kasetë 911 - kështu që ai nuk mund të gjendet! 2) Zimmerman pajtohet për të përmbushur policinë nga inbox. Pastaj Zimmerman ndryshon mendjen e tij për shkak të obsesionit të tij / vendosmërinë për të "gjej" dhe ballafaqimin atë që ai e quajti një Fu "@ @ mbreti Coon" dhe vrasje dyshuari / Trayvon Martin, kur ai e pyeti Operatori që të ketë policinë e quajnë atë kështu që ai mund të tregoni atyre se ku ai është në të (dmth. në vend se të takohen në një vend të caktuar - nga inbox) GEORGE Zimmerman kishte qenë TRAJNIMI në MMA (ARTI MARTESORE) në javë para Trayvon shtënat Martin! Rëndësishme të theksohet: Fëmijët janë mësuar për të ikur nga të huajt dhe për të bërtas për ndihmë! Sipas raporteve / Dëshmitarët kanë dëgjuar një fëmijë duke qarë për ndihmë! Duket nga raportet, Trayvon Martin "nuk" e di George Zimmerman - dmth kush mund të jetë një molester fëmijë dhe / ose vrasësi (në të cilin ajo shfaqet Zimmerman doli të jetë një vrasës) Kushëriri i George Zimmerman pretendon duke u ngacmuar seksualisht prej tij për dekada të tëra. Prindërit Trayvon Martin donte Byroja Federale e Hetimeve ("FBI") për të marrë të përfshirë, prandaj, ata kanë nevojë të dinë se në vijim të historisë racist e FBI-së: 1. Është një agjenci fronting për Kuklusklan - dmth kkk praktikat e zbatimit dhe besimet; 2. COVER-UP i krimeve të urrejtjes; 3. Inkuadrim të Drejtat Civile Organizatat (dmth. të tilla si Republika e Re Afrika, Panterat e zezë, etj) për qëllime të shkatërrimit dhe ndarjen e afrikano-amerikane komuniteteve. .. 4. Operohet / CONROLLED / RUN nga Baker Caldwell Donelson Berman & Berkowitz e cila është një firmë ligj racist dhe përfaqësojnë presidentët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Anëtarët e Kongresit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Gjyqtarët / qeveritarët, gjykatësit, Komunat shtetërore (Policia Departamentet dmth, etj) , Kompanitë e Sigurimeve (dmth. Kompania e Sigurimeve Liberty reciproke që mund të ketë një biznes financiare / / interes personal në Trayvon MARTIN / Sanford Policisë së materies Departamentit 5. Baker Donelson vendosjen avokatët e saj (Menaxhimi PARTNERËT) në pozita të tilla si këshilltar i lartë / Shefi i Shtabit të të Byrosë Federale të Hetimeve. . . Mos harroni se është Shtetet e Bashkuara të Amerikës që përdor luftërat e saj për të trajnuar anëtarët e saj GRUPEVE mbinjerëzimit të bardhë dhe është një WHITE-supremacist Vendi runned - Dmth rreth 99% ALL-WHITE Senatidhe përafërsisht 90%ALL-WHITEDhoma e Përfaqësuesve! http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-us-wars-used-to-train-white-supremacist-albanian http://www.slideshare.net/VogelDenise/072712-united-states-of-america-ku-klux-klan-runned-government-albanian
  5. 5. Kjo duket të jetë SIGeorge Zimmerman ishte në gjendje për të marrë fotografitë ndryshohet dhe të kompromentuar (dmth kanë më shumë gjasa duke përdorur programe kompjuterike të tilla si Photoshop) ekzagjeroj plagët e tij! UNITED STATES OF AMERICA'S Presidenti Barack Obama TRAYVON FJALA MARTIN http://www.slideshare.net/VogelDenise/trayvon-martin-case-president-obama-weighs-in-if-i-had-a-son-hed-look-like-trayvon-you- tube-freecordercom Presidenti amerikan Barak Obama: E pra unë jam kreu i degës së ekzekutivit dhe raportet e Prokurorit të Përgjithshëm për mua kështu që unë kam Gotta të jetë i kujdesshëm në lidhje me deklaratat e mia të sigurohemi që ne nuk jemi të dëmtuar ndonjë hetimet që po ndodh tani. Por, natyrisht, kjo është një tragjedi. Unë vetëm mund të imagjinojmë se çfarë këta prindër janë duke kaluar. Dhe kur mendoj në lidhje me këtë djalë, unë mendoj në lidhje me fëmijët e mi dhe unë mendoj se çdo prind në Amerikë duhet të jenë në gjendje për të kuptuar pse kjo është absolutisht e domosdoshme që ne të hetojë çdo aspekt të kësaj dhe që të gjithë së bashku tërheq - federale, shtetërore dhe lokale - të kuptoj saktësisht se si ka ndodhur kjo tragjedi. Kështu që unë jam i kënaqur që jo vetëm që është Departamenti i Drejtësisë në kërkim në të, unë e kuptoj tani që Guvernatori i shtetit të Floridës ka formuar një Task Force për të hetuar se çfarë po ndodh. Unë mendoj se të gjithë ne duhet të bëni disa shpirtit kërkim të kuptoj se si e bën diçka si kjo të ndodhë. Dhe kjo do të thotë që ne të shqyrtojmë ligjet dhe kontekstin për atë që ndodhi, si dhe hollësitë e incidentit. Por mesazhi im kryesor është. . . Është që prindërit e Trayvon Martin. Ti e di nëse unë kishte një djalë, ai do të duken si Trayvon dhe ju e dini, unë mendoj se ata janë të drejtë të presin që të gjithë ne, si amerikanë, janë duke shkuar për të marrë këtë me seriozitetin që meriton dhe se ne jemi duke shkuar për të marrë në fund të çfarë saktësisht ndodhi. Alright. Thank You!

×