0
Přehled aplikací v soutěži
CREATIVE COMMUNICATION AWARD
      9.2.2010
CCA 2009 = Hledáme
talentované vývojářské
         firmy
O soutěži

• Soutěž o nejlepší
 telekomunikační, internetové a
 mobilní aplikace roku

• Cíl:
 – nalézt a ocenit nejlep...
Organizace

• Organizátor• Partneři
• Mediální partneři
Harmonogram

• 11.11.2009
 Vyhlášení soutěže

• 10.1.2010
 Uzavření přihlášek

• Leden a únor 2010
 Hodnocení odbornou ...
Přehled aplikací

• V CCA 2009 soutěží 11 aplikací

• soutěže se účastní internetové i mobilní aplikace

• nejvíce přihláš...
1. TaxikářTaxikář
www: www.apksoft.eu, AndroLib
Společnost: APK SOFT s.r.o.

Seznam taxi služeb v České republice s řa...
2. Capsa.cz


Capsa.cz
www: www.capsa.cz
Autor: Jan Raab


Capsa je jednoduchý systém pro pohodlné sdílení dat v týmu.
Umo...
3. Abakowiki


Abakowiki
www: www.abakowiki.cz
Autor: Abakowiki


Abakowiki umožňuje uživatelům sledovat aktuální dění
ve ...
4. xPhoNet - centrum
                telefonních sítí

xPhoNet - centrum telefonních sítí
www: www.xphonet....
5. NejŘemeslníci

NejŘemeslníci
www: www.nejremeslnici.cz
Autor: TrustYard s.r.o.

NejŘemeslníci pomohou najít řemeslníka ...
6. eM Client


eM Client
www: www.emclient.cz
Autor: E&S Software s.r.o.

eM Client integruje email, kalendář, úkoly,
kont...
7. Augmented reality
                ZlateStranky.cz

Augmented reality Zlate Stranky.cz
www: www.zlatestra...
8. InzerceZdarma.cz


InzerceZdarma.cz
www: www.inzercezdarma.cz
Autor: PiXOLO s.r.o.


Česko - slovenský inzertní server ...
9. Kamuj.cz


Kamuj.cz
www: demo.kamuj.cz
Autor: 4MOL

Kamuj.cz je herní portál, aréna pro pořádání
mobilních kamovacích h...
10. Lincode

Lincode
www: www.lincode.com
Autor: Lincode s.r.o.

Systém pro jednoduchý, standardizovaný přístup k
mobilním...
11. SMS Jízdenka

SMS Jízdenka
www: AndroLib
Autor: Inmite s.r.o.

Aplikace umožňuje uživatelům Android telefonů koupit si...
Co získá vítěz?

• certifikát vítěze CCA 2009
• věcné ceny od partnerů
 soutěže
• propagace v rámci
 COMMUNICATION
 WED...
Těšíme se na nové vítěze
COMMUNICATION WEDNESDAY 24.2.2010, www.wednesday.cz
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Přehled aplikací v soutěži CREATIVE COMMUNICATION AWARD

818

Published on

CREATIVE COMMUNICATION AWARD

Published in: Technology, News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
818
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Transcript of "Přehled aplikací v soutěži CREATIVE COMMUNICATION AWARD"

 1. 1. Přehled aplikací v soutěži CREATIVE COMMUNICATION AWARD 9.2.2010
 2. 2. CCA 2009 = Hledáme talentované vývojářské firmy
 3. 3. O soutěži • Soutěž o nejlepší telekomunikační, internetové a mobilní aplikace roku • Cíl: – nalézt a ocenit nejlepší originální aplikace na českém trhu – podpořit informovanost o zajímavých projektech a firmách
 4. 4. Organizace • Organizátor • Partneři • Mediální partneři
 5. 5. Harmonogram • 11.11.2009 Vyhlášení soutěže • 10.1.2010 Uzavření přihlášek • Leden a únor 2010 Hodnocení odbornou porotou • 24.2.2010 Vyhlášení výsledků
 6. 6. Přehled aplikací • V CCA 2009 soutěží 11 aplikací • soutěže se účastní internetové i mobilní aplikace • nejvíce přihlášených je aplikací poskytujících informace a zábavu a několik business aplikací
 7. 7. 1. Taxikář Taxikář www: www.apksoft.eu, AndroLib Společnost: APK SOFT s.r.o. Seznam taxi služeb v České republice s řazením dle, místa, cen nebo oblíbenosti zákazníky s možností snadného vytočení telefonního čísla. Aplikace obsahuje více jak 200 taxi služeb.
 8. 8. 2. Capsa.cz Capsa.cz www: www.capsa.cz Autor: Jan Raab Capsa je jednoduchý systém pro pohodlné sdílení dat v týmu. Umožňuje sdílení souborů, kalendáře a kontaktů pro více uživatelů přes jednoduché webové rozhraní. Usnadňuje především koordinaci jakékoli týmové práce, je však vhodným úložištěm dat i pro jednotlivce. Jako webová aplikace Capsa nabízí maximální dostupnost sdílených dat při zachování vysokého zabezpečení. Je vhodná i pro sdílení velkých souborů a práci s nimi (verzování, online editace, diskuze k souboru atd.).
 9. 9. 3. Abakowiki Abakowiki www: www.abakowiki.cz Autor: Abakowiki Abakowiki umožňuje uživatelům sledovat aktuální dění ve firmě a díky rozpoznávání souvisejícího obsahu umožňuje efektivně spolupracovat v kontextu nových i starších informací. Revoluční způsob práce s obsahem v nativním webovém prostředí navíc usnadňuje kategorizaci obsahu, která je velkým problémem současných CMS systémů i standardních wiki systémů.
 10. 10. 4. xPhoNet - centrum telefonních sítí xPhoNet - centrum telefonních sítí www: www.xphonet.eu Autor: ProTel engineering xPhoNet sestává ze tří spolupracujících částí: registru telefonních sítí, testeru telefonních sítí a tranzitní telefonní ústředny. Registr je databází identifikačních údajů, ceníků hovorného, rozsahů telefonních čísel apod. Tester simuluje provoz telefonů napojených na pevné, mobilní i VoIP sítě a kontroluje tak jejich funkčnost i kvalitu. Tranzitní ústředna vzájemně propojuje partnerské sítě a vytváří tak překryvnou národní VoIP síť.
 11. 11. 5. NejŘemeslníci NejŘemeslníci www: www.nejremeslnici.cz Autor: TrustYard s.r.o. NejŘemeslníci pomohou najít řemeslníka s dobrou pověstí. Šikovným řemeslníkům umožní získávat nové zakázky díky důvěryhodným referencím zákazníků. Těžiště systému spočívá v referencích, které obsahují kromě popisu také fotografie, strukturované hodnocení a možnost diskuse mezi uživateli i dodavateli. Budujeme marketplace, kde se setkává nabídka s poptávkou, zaměřený na řemeslníky a malé firmy v oblasti bydlení. Zde uživatelé na straně jedné trpí nedostatkem informací a firmám na straně druhé významně ubylo zakázek vlivem krize, která se ve stavebnictví a navazujících řemeslech dostavila s ročním zpožděním.
 12. 12. 6. eM Client eM Client www: www.emclient.cz Autor: E&S Software s.r.o. eM Client integruje email, kalendář, úkoly, kontakty, instant messaging a mnoho dalšího. Jeho flexibilita umožňuje splnit unikátní nároky vaší firmy. Ať už přecházíte z MS Outlook nebo open-sourcové alternativy, eM Client vám dokáže nabídnout veškerou funkcionalitu, kterou očekáváte a potřebujete.
 13. 13. 7. Augmented reality ZlateStranky.cz Augmented reality Zlate Stranky.cz www: www.zlatestranky.cz Autor: Mediatel s.r.o. První aplikace Augmented reality v českém trhu firemních a soukromých záznamů. Aplikace umožňuje prohledávat své okolí jen pomocí fotoaparátů mobilního telefonu. Stačí mít telefon s GPS a kompasem a jedním pohledem kolem sebe uvidíte kde se nachází vybrané firmy či jednotlivci, které jsou zaneseny ve Zlatých Stránkách. Do nalezené firmy lze pak přímo z aplikace zavolat, vidět více detailů či naplánovat trasu autem či pěšky.
 14. 14. 8. InzerceZdarma.cz InzerceZdarma.cz www: www.inzercezdarma.cz Autor: PiXOLO s.r.o. Česko - slovenský inzertní server zdarma, který je určen soukromým osobám i firmám. Denně zde najdete nové inzeráty přehledné řazené do jednotlivých kategorií. Inzerce zdarma umožňuje využívat všech výhod zdarma, bez jakéhokoli placení.
 15. 15. 9. Kamuj.cz Kamuj.cz www: demo.kamuj.cz Autor: 4MOL Kamuj.cz je herní portál, aréna pro pořádání mobilních kamovacích her a soutěží o zajímavé ceny. Jednotlivé hry na portálu Kamuj.cz provozují různí Pořadatelé a každá kamovací hra se řídí svými vlastními pravidly. Hrát a kamovat může každý pomocí mobilního telefonu s vestavěnou kamerou.
 16. 16. 10. Lincode Lincode www: www.lincode.com Autor: Lincode s.r.o. Systém pro jednoduchý, standardizovaný přístup k mobilnímu webu. Provádí se "vytočením" speciálního kódu na klávesnici mobilního telefonu, jehož proměnnou je doména mobilního webu, kam je následně uživatel nasměrován. Uživatelé získávají jednoduchý způsob přístupu k webu. Majitelé obsahu skvělý nástroj na promování svého mobilního obsahu. Operátoři dostanou marketingový nástroj pro podporu služby internet v mobilu, tarifikovalenou službu s nízkými počátečními i provozními náklady a masové promování od třetích stran.
 17. 17. 11. SMS Jízdenka SMS Jízdenka www: AndroLib Autor: Inmite s.r.o. Aplikace umožňuje uživatelům Android telefonů koupit si SMS jízdenku jedním kliknutím. Aplikace sleduje dobu platnosti koupené jízdenky a před jejím vypršením uživatele upozorní. Funguje pro všechna města, která podporují SMS Jízdenku (Praha, Ostrava, Liberec, Ústí nad Labem, České Budějovice). Zajímavostí je automatická detekce aktuálního města, dle momentální polohy telefonu (není třeba město nastavovat, telefon sám ví kde je a podle toho město vybere). Navíc je k dispozici také historie zakoupených jízdenek, pro snadný přehled cestovních útrat.
 18. 18. Co získá vítěz? • certifikát vítěze CCA 2009 • věcné ceny od partnerů soutěže • propagace v rámci COMMUNICATION WEDNESDAY • tisková zpráva • propagace v médiích mediálních partnerů
 19. 19. Těšíme se na nové vítěze COMMUNICATION WEDNESDAY 24.2.2010, www.wednesday.cz
 1. A particular slide catching your eye?

  Clipping is a handy way to collect important slides you want to go back to later.

×