System udp

1,005 views
911 views

Published on

Prezentacja Systemu UDP powinna pomóc znaleźć Ci odpowiedź na pytania DLACZEGO,
ponieważ od tego zależy 80% sukcesu w biznesie - motywacja jest najważniejsza!
20% sukcesu zależy od opanowania narzędzi czyli pojazdu jakim chcesz dotrzeć do celu.


OTO MÓJ CEL: nauczyć cię tego, co musisz wiedzieć, aby móc budować organizację biznesową i budować ją szybko – tak by zbudować twoją skuteczną autostradę w dojściu do sukcesu w MLM.UCZ SWOICH PARTNERÓW KROKÓW DO SUKCESU pokazując im jak stosować SYSTEM UDP i narzędzia, które ułatwiają i przyspieszają osiągnięcie celu.

Możesz mieć najwspanialszy „pojazd” tj. produkt lub usługę do dystrybucji w całej tej branży, ale dopóki twoi ludzie nie będą wiedzieli, jak „jeździć”, po prostu nigdzie nie dotrą.

Ucząc się metod promocji i korzystania z SYSTEMU UDP, uczysz się „jeździć pojazdem”. Wprowadzenie nowej osoby do twojego „pojazdu” bez nauczenia jej „jazdy” to strata czasu – twojego i jej!MLM to biznes polegający na wprowadzaniu na rynek nowego produktu czy usługi poprzez przekazywanie informacji o nim, z wykorzystaniem kontaktów w różnych środowiskach.

Ten biznes to sponsorowanie i nauczanie posługiwania się innowacyjnymi narzędziami, a nie rekrutacja i handel.

Nie rekrutuj ludzi, żeby dla ciebie sprzedawali, lecz sponsoruj ich tak, abyś ty pracował dla nich.SEKRET SYSTEMU UDP POLEGA NA TYM, ABY NIE MÓWIĆ – NIECHAJ MÓWIĄ NARZĘDZIA!

Narzędzia mają pracę wykonać za ciebie oraz oszczędzić czas tobie i kandydatowi na współpracownika.

Dlatego możesz nauczyć przyjaciela tego Systemu w 10 minut.

GADATLIWOŚĆ TO TWÓJ NAJWIĘKSZY WRÓG.

Im więcej mówisz, tym poważniej twój kandydat myśli, że nie ma na to czasu i nie może robić tego co ty.

Jeśli nie możesz rozmawiać ze znajomymi o swoim biznesie w MLM, to albo sam w to nie wierzysz, albo nie rozumiesz.

Naucz się podstaw inteligencji finansowej i biznesowej omawianej na każdym szkoleniu.

Naucz się uczyć swoich znajomych, że każdy może tworzyć SYSTEM UDP dla siebie i rozwijać się w nim.

Praca w Systemie da ci pewność siebie.

Traktuj System jak maszynkę do robienia pieniędzy!

Zadaniem Systemu jest zbudowanie rurociągu, którym w jedną stronę płynie informacja, a w druga stronę pieniądze. Aby to nastąpiło nie należy zaczynać od produktu, gdy nie ma rurociągu. Sama informacja o produkcie powoduje koncentrowanie się na jego właściwościach i przydatności, co powoduje powolny proces rozwoju organizacji.

Gdy zaczniemy od nauczenia i zrozumienia zasad budowania rurociągu, to wtedy przepływ informacji o produkcie popłynie wartko i szybko przyniesie dochody.

Published in: Economy & Finance
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,005
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
11
Actions
Shares
0
Downloads
8
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

System udp

 1. 1. Jak SystemUDP odmieni Twoje życie! Opracowanie: Jacek Krawczyk, [email_address]
 2. 2. <ul><li>MIEĆ ŻYCIE DLA SIEBIE </li></ul><ul><li>to znaczy, że masz pieniądze i czas, </li></ul><ul><li>aby robić to co chcesz i kiedy chcesz… </li></ul>Czy wiesz jak to jest kiedy „ma się życie dla siebie”? „ System” Don & Nancy Failla MIEJ ŻYCIE DLA SIEBIE I CIESZ SIĘ NIM
 3. 3. MIEJ ŻYCIE DLA SIEBIE I CIESZ SIĘ NIM
 4. 4. <ul><li>Co czeka Cię jutro? </li></ul><ul><li>Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika … </li></ul><ul><li>Kolejny dzień, w którym twoje dzieci spędzą w świetlicy … </li></ul><ul><li>Kolejny dzień, którego NIE spędzisz z rodziną … </li></ul><ul><li>Kolejny dzień pracy dla kogoś innego … </li></ul><ul><li>Kolejny dzień BEZ szansy na dochodową pracę … </li></ul><ul><li>Kolejny rok BEZ ekscytującego urlopu … </li></ul><ul><li>Kolejny dzień, w którym będziesz drżał o swoją przyszłość … </li></ul>45 sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie – Don Failla MIEJ ŻYCIE DLA SIEBIE I CIESZ SIĘ NIM
 5. 5. <ul><li>Czy w takim „kieracie” możesz cieszyć się życiem? </li></ul><ul><li>Czy chcesz żyć TYLKO za pieniądze </li></ul><ul><li>z pensji czy z ciężkiej pracy? </li></ul><ul><li>Czy wolisz żyć lepiej z dodatkowych pieniędzy pracujących dla ciebie? </li></ul>Nie pracuj ciężko na swoje życie, Pracuj Mądrze na Lepszy Styl Życia . … a ja pokażę Ci jak to osiągnąć ! 45 sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie – Don Failla MIEJ ŻYCIE DLA SIEBIE I CIESZ SIĘ NIM
 6. 6. <ul><li>Co MOŻE czekać cię jutro? </li></ul><ul><li>Zbudzisz się z nowymi perspektywami na życie! </li></ul><ul><li>Zobaczysz jak dorastają twoje dzieci! </li></ul><ul><li>Będziesz miał czas dla swojej rodziny! </li></ul><ul><li>Podniesiesz głowę i zaczniesz pracować dla siebie! </li></ul><ul><li>Będziesz miał czas i pieniądze, by wyjechać na długi urlop! </li></ul><ul><li>Będziesz rentierem z niezależnością finansową! </li></ul><ul><li>Zaczniesz robić inspirujące plany na przyszłość! </li></ul>CZY WTEDY BĘDZIE CIESZYŁO CIĘ ŻYCIE? 45 sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie – Don Failla MIEJ ŻYCIE DLA SIEBIE I CIESZ SIĘ NIM
 7. 7. <ul><li>nauczyć Cię tego, co musisz wiedzieć, aby </li></ul><ul><li>zbudować swoją prywatną autostradę, </li></ul><ul><li>która umożliwi Ci dojście do sukcesu </li></ul><ul><li>i osiągnięcie Lepszego Stylu Życia . </li></ul>Odkryłem drogę jak nauczyć się „ mieć życie dla siebie” czyli mieć pieniądze i czas aby robić to co się chce i kiedy się chce! OTO MÓJ CEL: „ System” Don & Nancy Failla MIEJ ŻYCIE DLA SIEBIE I CIESZ SIĘ NIM
 8. 8. <ul><li>Lepszy Styl Życia to podróże, więcej </li></ul><ul><li>czasu dla siebie i rodziny, robienie tego co </li></ul><ul><li>Cię pasjonuje i sprawia najwięcej radości. </li></ul>Jeśli pokazałbym Ci jak mieć to wszystko, czy jesteś zainteresowany/a? <ul><li>MUSISZ więc zapewnić sobie: </li></ul><ul><li>Czas, </li></ul><ul><li>Pieniądze, </li></ul><ul><li>Dobre Zdrowie. </li></ul>„ System” Don & Nancy Failla MIEJ ŻYCIE DLA SIEBIE I CIESZ SIĘ NIM
 9. 9. <ul><li>Jeśli masz marzenia i pragniesz polepszyć </li></ul><ul><li>jakość swojego życia to </li></ul><ul><li>SYSTEM UDP jest stworzony właśnie dla Ciebie </li></ul><ul><li>Jest to PROSTY SYSTEM dla ludzi </li></ul><ul><li>z motywacją do zmiany życia na lepsze. </li></ul><ul><li>NIE wymaga sprzedaży i nie zabiera dużo czasu. </li></ul><ul><li>SYSTEM UDP to coś, co możesz łatwo </li></ul><ul><li>opanować, tak jak każdy kogo znasz! </li></ul>Jak SystemUDP odmieni Twoje życie! Opracowanie: Jacek Krawczyk, [email_address]
 10. 10. <ul><li>SYSTEM UDP to koncepcja działania umożliwiająca </li></ul><ul><li>zastosowanie odpowiednich narzędzi, które zapewnią </li></ul><ul><li>osiągnięcie rosnących dochodów pasywnych . </li></ul>Dochody Pasywne są istotą Biznesu! To pieniądze uzyskiwane z BAZY KAPITAŁOWEJ , jaką stworzyłeś, po to byś z niej miał dochody, nie poświęcając czasu na pracę np. dzięki inwestycji na rynku papierów wartościowych, na rynku nieruchomości czy w stabilny biznes . Jaki sposób pozyskiwania pieniędzy zapewni ci stałe dochody pasywne ? Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 11. 11. PRACOWNIK najemny Żyje z pensji SAMOZATRUDNIONY Uzyskuje dochody od Klientów, zleceniodawców Właściciel BIZNESU Dochody pasywne z bazy kapitałowej INWESTOR-RENTIER Żyje z zysków od kapitału P S B I „ Kwadrant przepływu pieniędzy” wg Roberta Kiyosaki Po lewej stronie ludzie pracują ciężko na swoje pieniądze Po prawej stronie pieniądze pracują na właścicieli i przynoszą im dochody pasywne Nie pracuj ciężko na swoje życie, Pracuj Mądrze na Lepszy Styl Życia . Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 12. 12. <ul><li>Jaka jest jeszcze istotna różnica pomiędzy ludźmi </li></ul><ul><li>z prawej i z lewej strony kwadrantu? </li></ul><ul><li>Ci z lewej strony kolekcjonują pasywa, </li></ul><ul><li>A ci z prawej strony kolekcjonują AKTYWA. </li></ul><ul><li>PASYWA wyciągają pieniądze z portfela, </li></ul><ul><li>AKTYWA przynoszą dochody i zwiększają KAPITAŁ </li></ul>„ Kwadrant przepływu pieniędzy” Robert Kiyosaki Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 13. 13. <ul><li>„ Za każdą fortuną na świecie kryje się magiczna recepta na sukces: </li></ul><ul><li>musisz być we Właściwym Miejscu i o Właściwym Czasie . </li></ul><ul><li>Szybko rozwijająca się branża stwarza nieograniczone możliwości dla wszystkich aktywnych uczestników na rynku.” </li></ul>Edward Ludbrook „Shakeout” Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 14. 14. <ul><li>Istnieją cztery Główne Trendy w globalnym społeczeństwie i TYLKO jedna branża , stoi na czele tych wszystkich czterech „rewolucji”: </li></ul><ul><ul><li>Rewolucji Stylu Życia </li></ul></ul><ul><ul><li>Rewolucji Samozatrudnienia </li></ul></ul><ul><ul><li>Rewolucji Handlu Bezpośredniego </li></ul></ul><ul><ul><li>Rewolucji Umiejętności Konsumenckich . </li></ul></ul>Edward Ludbrook „Shakeout” Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 15. 15. <ul><li>Jest to JEDYNA rozwijająca się globalnie branża, która oferuje przeciętnemu człowiekowi możliwości uzyskiwania dochodów pasywnych , zabezpieczenia finansowego na emeryturze oraz wiele niematerialnych korzyści bez wysokich kosztów. </li></ul><ul><li>To jest naprawdę niskonakładowa „Franszyza dla ludzi” . </li></ul><ul><li>Taką formą biznesu jest MLM - marketing sieciowy czyli metoda wprowadzania produktów lub usług na rynek zapewniająca dostarczenie ich od producenta bezpośrednio do klienta. </li></ul>Edward Ludbrook „Shakeout” Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 16. 16. <ul><li>MLM stał się obecnie dla ludzi poszukujących </li></ul><ul><li>rosnących pasywnych dochodów </li></ul><ul><li>„ Właściwym Miejscem o Właściwym Czasie ” </li></ul><ul><li>Marketing sieciowy to możliwość wysokich zysków z długoterminową przyszłością . </li></ul>Edward Ludbrook „Shakeout” <ul><li>Trzeba jednak spełnić kilka warunków: </li></ul><ul><li>Jasna dla wszystkich strategia rozwoju </li></ul><ul><li>Odpowiedni system zarządzania </li></ul><ul><li>Koncentracja i wytrwałość </li></ul><ul><li>Systematyczny wysiłek </li></ul>Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 17. 17. <ul><li>Większość ludzi żyje, zmagając się z tym, jak przetrwać ze swoich dochodów tylko po to, aby na emeryturze dostawać średnio koło 25% z tych dochodów! </li></ul><ul><li>Kluczem do zabezpieczenia finansowego jest zbudowanie bazy kapitałowej przynoszącej stale rosnące zyski . </li></ul><ul><li>Zapewnić to może taki system, który ułatwi stworzenie kapitału generującego dochody tj. </li></ul><ul><li>„ KREATORA PRZEPŁYWU PIENIĘDZY” , </li></ul><ul><li>wypłacającego systematyczne przychody pasywne </li></ul><ul><li>nawet bez twoich działań. </li></ul>Edward Ludbrook „Shakeout” Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 18. 18. <ul><li>Jednak aby się zaangażować musisz zrozumieć arytmetykę dochodów pasywnych. </li></ul><ul><li>Jaki kapitał w banku potrzebny jest do uzyskania miesięcznych dochodów na poziomie : </li></ul>Niestety NIE! CZY POTRAFISZ ZEBRAĆ TAKI KAPITAŁ W OKRESIE 2-3 LATA? 2000 zł. 5000 zł. 480 000 zł. 1 200 000 zł. Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 19. 19. <ul><li>JEDYNYM SKUTECZNYM NARZĘDZIEM, </li></ul><ul><li>które może ci to zapewnić jest MLM, </li></ul><ul><li>a SYSTEM UDP to taka forma uzyskiwania dochodów, </li></ul><ul><li>w której nie są wymagane wcześniej nabyte umiejętności, gdyż jest to sprawdzona metoda działania, gdzie będziesz pracował sam, a jednak z innymi i przy pełnym wsparciu swojego lidera. </li></ul><ul><li>SYSTEM UDP to niskonakładowy system biznesowy z możliwie wysokim współczynnikiem zysku odpowiednim do włożonego wysiłku i czasu . </li></ul>Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 20. 20. <ul><li>SYSTEM Uzyskiwania Dochodów Pasywnych </li></ul><ul><li>został opracowany właśnie dla CIEBIE aby pokazać jak łatwo można osiągnąć dodatkowe dochody dzięki systematycznie wykonywanym </li></ul><ul><li>PROSTYM CZYNNOŚCIOM PROMUJĄCYM </li></ul><ul><li>LEPSZY STYL ŻYCIA. </li></ul><ul><li>Każdy kto ma pragnienie polepszyć swój styl życia , bez względu czy pracuje na etacie czy ma działalność gospodarczą, może rozwijać swój SYSTEM UDP . </li></ul>Jak SystemUDP odmieni Twoje życie! Opracowanie: Jacek Krawczyk, [email_address]
 21. 21. <ul><li>SYSTEM UDP został tak opracowany by dzięki stworzeniu organizacji partnerskiej jako bazy kapitałowej w 2 lata wypracować dla ciebie rosnące dochody miesięczne. Gdy poznasz SYSTEM nie będziesz musiał wiedzieć nic więcej, aby zaczął on działać dla ciebie. Dlatego jest on dla każdego, kto naprawdę pragnie zmienić swoje życie na lepsze … i „mieć życie dla siebie” to znaczy mieć czas i pieniądze, aby robić to, co się chce i kiedy się chce. </li></ul>„ System” Don & Nancy Failla Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 22. 22. <ul><li>Jakie są podstawowe elementy SYSTEMU: </li></ul><ul><li>Krok 1 nawiązanie kontaktu i wybieranie osób, które pragną zmiany swojego życia na lepsze – zaproszenie i info na temat Systemu UDP. </li></ul><ul><li>Krok 2 przedstawienie swojego „pojazdu” czyli WEBSTAR i planu uzyskiwania dochodów. </li></ul><ul><li>Krok 3 działanie i edukacja. </li></ul>Jak SystemUDP odmieni Twoje życie! Opracowanie: Jacek Krawczyk, [email_address]
 23. 23. <ul><li>Opanowanie tych kroków pozwoli ci poświęcać </li></ul><ul><li>10-20 minut na pozyskanie nowego partnera </li></ul><ul><li>i dzięki temu zbudowanie organizacji partnerskiej przynoszącej rosnące dochody. </li></ul><ul><li>Jak nie rozumiesz prostoty SYSTEMU to zaczynasz od kroku 2 i jest to twój podstawowy błąd, który oddala cię od sukcesu. </li></ul><ul><li>NIE działaj jak sprzedawca, NIE szukaj kilku pojazdów, </li></ul><ul><li>działaj jak lider tworzący duży biznes </li></ul><ul><li>z jednym pojazdem marki WEBSTAR . </li></ul>Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 24. 24. <ul><li>MLM to nie sprzedaż bezpośrednia </li></ul><ul><li>to sponsorowanie i uczenie jak sponsorować . </li></ul><ul><li>Nauczenie się tych prostych zasad i wykorzystywania </li></ul><ul><li>narzędzi systemowych, ułatwia pracę zapewniając rozwój twojej bazy kapitałowej szybciej </li></ul><ul><li>od najlepszych INWESTYCJI . </li></ul><ul><li>Im szybciej nauczysz się systematycznie, tj. 5-10 godzin w tygodniu, wykorzystywać te narzędzia, tym lepiej SYSTEM UDP będzie pracować jak twoja prywatna maszynka do generowania </li></ul><ul><li>LEGALNEGO DOCHODU PASYWNEGO </li></ul>Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 25. 25. <ul><li>Od czego należy zacząć? </li></ul><ul><li>Odpowiedz na pytanie: </li></ul><ul><li>Jeśli po 6 miesiącach mógłbyś zarabiać 6000 € kwartalnie, to czy wróciłbyś do „szkoły” na te 6 miesięcy, aby przez 5-10 godzin tygodniowo uczyć się jak tego dokonać? </li></ul><ul><li>ENTUZJAZM I EDUKACJA TO </li></ul><ul><li>SKUTECZNA DUPLIKACJA </li></ul><ul><li>Co to oznacza ? </li></ul>45 sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie – Don Failla Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 26. 26. 45 sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie – Don Failla Jak mnożenie 2 x 2 przynosi dochody 1 tydzień okres nauki i pozyskania 2 osób 1 poziom 2 tydzień 2 osoby pozyskują po 2 osoby 2 poziom x2 3 tydzień 4 osoby pozyskują po 2 osoby 3 poziom x2 4 tydzień 8 osób pozyskuje po 2 osoby 4 poziom x2 5 tydzień 16 czyli 30 osób w zespole 5 poziom Im sprawniej przebiega rozwój struktury tym więcej osób zaangażowanych jest w pracę zespołową i tym lepsze efekty można osiągnąć. ZASPONSORUJ SWOJEGO PIERWSZEGO PARTNERA i WYSTARTUJ! Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 27. 27. 45 sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie – Don Failla Jak zwiększyć skuteczność rozwoju finansowego 1 tydzień okres nauki i pozyskania 3 osób 1 poziom 2 tydzień 3 osoby pozyskują po 3 osoby 2 poziom x3 3 tydzień 9 osób pozyskują po 3 osoby 3 poziom x3 4 tydzień 27 osób pozyskuje po 3 osoby 4 poziom x3 5 tydzień 81 czyli 120 osób w zespole 5 poziom Jeśli każdy zaprosi tylko o 1 więcej osobę to tempo rozwoju wzrasta 4-krotnie! ZASPONSORUJ SWOJEGO PIERWSZEGO PARTNERA i WYSTARTUJ Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 28. 28. 45 sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie – Don Failla Jak zwielokrotnić dochody 1 m-c okres nauki i pozyskania 5 osób 1 poziom 2 m-c 5 osób pozyskuje po 5 osób 2 poziom x5 3 m-c 25 osób pozyskuje po 5 osób 3 poziom x5 4 m-c 125 osób pozyskuje po 5 osób 4 poziom x5 5 m-c 625 czyli 780 osób w zespole 5 poziom Jeśli każdy zaprosi 5 osób zamiast 2 to tempo wzrostu dochodów wzrasta 26-krotnie! ZASPONSORUJ SWOJEGO PIERWSZEGO PARTNERA i WYSTARTUJ Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 29. 29. <ul><li>Jak tworzysz SYSTEM WEBSTAR : </li></ul><ul><li>Ucząc się jak zapraszać na spotkania </li></ul><ul><li>Ucząc się jak innych uczyć zapraszania </li></ul><ul><li>Ucząc się jak pomagać innym to powielać </li></ul>MUSISZ WYPRACOWAĆ 3 POZIOMY POD SOBĄ Dopiero wtedy osiągniesz DUPLIKACJĘ DUPLIKACJA = SUKCES = DOCHODY 45 sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie – Don Failla MLM to sponsorowanie i uczenie jak sponsorować Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 30. 30. <ul><li>Jednak to pomyłka w adresie! </li></ul><ul><li>Zalecam podróż do Egiptu, tam można podziwiać piramidy, które z SYSTEMEM UDP niewiele mają wspólnego, </li></ul><ul><li>za to z organizacjami politycznymi, rządowymi dużo. </li></ul><ul><li>MLM najbardziej przypomina lejek z systemem </li></ul><ul><li>coraz mniejszych wewnętrznych lejków. </li></ul><ul><li>Każdy z nich działa w ramach większego macierzystego, </li></ul><ul><li>z którego czerpie wzorce i wsparcie, </li></ul><ul><li>w zamian za część zysków. </li></ul>Ale często usłyszymy, że to PIRAMIDA!!! Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 31. 31. <ul><li>MLM nie rozdaje ryb głodującym </li></ul><ul><li>lecz oferuje wędki i uczy </li></ul><ul><li>jak nimi posługiwać się. </li></ul><ul><li>I pokazuje gdzie są niewyczerpane łowiska. </li></ul>Dobra firma marketingowa ma produkty lub usługi, które przynoszą korzyści swoim klientom oraz program wynagrodzeń promujący najbardziej aktywnych przedstawicieli. Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 32. 32. <ul><li>XXI wiek to era informacyjna. </li></ul><ul><li>INFORMACJA TO NAJCENNIEJSZY TOWAR! </li></ul><ul><li>Umiejętne jej wykorzystanie zapewnia SUKCES. </li></ul><ul><li>MLM to $Y$TEM skutecznego przekazu informacji. </li></ul>MLM to nauka używania koparki zamiast łopaty. MLM to tworzenie rurociągu zamiast używania wiader. MLM to Program Partnerski korzystny dla każdego. MLM to aktywność i edukacja w zespole. Jak SystemUDP odmieni Twoje życie! Opracowanie: Jacek Krawczyk, [email_address]
 33. 33. MLM to aktywność i edukacja: Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 34. 34. <ul><li>System UDP daje największe szanse </li></ul><ul><li>na realizację marzeń pod warunkiem, że </li></ul><ul><li>marzenie to cel z terminem realizacji. </li></ul>Dlaczego daliśmy sobie wytłumaczyć, że jesteśmy już dorośli i nie czas na marzenia, bo w życiu dorosłym trzeba twardo stąpać po ziemi. Złodzieje naszych marzeń - sąsiedzi, szwagrowie, koledzy w pracy, nie wiedzą o tym, że wszystkie wielkie rzeczy na tej ziemi powstały z wielkich marzeń, a nie z realistycznego myślenia. Jak SystemUDP odmieni Twoje życie!
 35. 35. <ul><li>Co zatem należy robić, aby odnieść sukces finansowy lub osobisty? </li></ul><ul><li>Odpowiedź jest bardzo prosta. </li></ul>MIEJ ŻYCIE DLA SIEBIE I CIESZ SIĘ NIM Jak się okazuje, warunkiem spełnienia marzeń i osiągnięcia sukcesu jest zrobienie pierwszego, małego kroku. Nic, dosłownie nic, nie stanie się bez niego. Niestety nigdy nie wiemy, dokąd ten mały kroczek nas zaprowadzi, czy będzie to krok do sukcesu czy do wielkiej porażki.
 36. 36. <ul><li>Jeżeli Twoim marzeniem jest odnieść sukces, nieważne jaki - finansowy, osobisty czy jakikolwiek inny, musisz zacząć działać . Praca i wzięcie się w garść jest najlepszym rozwiązaniem. Nigdy nie wiadomo, kiedy spotkasz tego motyla, który wywoła burzę. </li></ul><ul><li>Wiem natomiast jedno: nigdy go nie spotkasz, jeżeli ciągle będziesz oglądał telewizję i słuchał tych co narzekają. Ucz się nowych rzeczy , czytaj książki, poznawaj nowych ludzi, udzielaj się. Nie siedź z założonymi rękami, po prostu działaj, a na pewno doczekasz się chwili, która odmieni Twoje życie. </li></ul>MIEJ ŻYCIE DLA SIEBIE I CIESZ SIĘ NIM „ Należy trzepotać skrzydłami i czekać na burzę”. Wydawnictwo Złote Myśli & Kamil Cebulski EFEKT MOTYLA
 37. 37. <ul><li>WEBSTAR SOCIAL NETWORK SHOPPING, </li></ul><ul><li>to najlepsza propozycja i jednorazowa </li></ul><ul><li>inwestycja w swoje lepsze i bogatsze życie! </li></ul><ul><li>WEBSTAR.biz to : </li></ul><ul><li>System minimalnych nakładów i maksymalnych korzyści o najwyższym współczynniku zysku już w pierwszym miesiącu. </li></ul><ul><li>Rewelacyjny pomysł na E-BIZNES na czele trzech najsilniejszych trendów. </li></ul><ul><li>Biznes, na którym zarabia każdy uczestnik Systemu. </li></ul><ul><li>Innowacyjny Biznes dla Radosnych Ludzi. </li></ul>Jak SystemUDP odmieni Twoje życie! Jeśli chcesz polepszyć swoje życie, to skontaktuj się ze mną na [email_address]

×