SlideShare is now on Android. 15 million presentations at your fingertips.  Get the app

×
  • Share
  • Email
  • Embed
  • Like
  • Save
  • Private Content
 

Jak testovat weby a reklamní kampaně, máte-li málo peněz, času, případně obojího

by on May 31, 2012

  • 738 views

Na Marketing Monday jsem hovořil o tom, že je lepší jakékoli testování, i malé a neodborné, než žádné. Malé uživatelské testování webu můžete provádět i na svých kolezích v ...

Na Marketing Monday jsem hovořil o tom, že je lepší jakékoli testování, i malé a neodborné, než žádné. Malé uživatelské testování webu můžete provádět i na svých kolezích v práci, stejně jako v rodině.

Nebude to možná tak dokonalé, jako když vám provede uživatelské testování webu internetová agentura, ale bude to rychlejší a samozřejmě levnější.

Další částí mé prezentace byla ukázka testování reklamních kampaních. Reklamní kampaně vám přijdou většinou na stovky tisíc korun, ne-li miliony. Testování na tisíce nebo nižší desítky tisíc korun.

Pomocí testování můžete odhalit nedostatky v bannerech a celkové kreativě a cílení. Zjistíte také, které reklamy (bannery, vizuály) budou pravděpodobně nejefektivnější. Malé testování reklamní kampaně vám může prudce zvýšit efektivitu reklamní kampaně.

Statistics

Views

Total Views
738
Views on SlideShare
738
Embed Views
0

Actions

Likes
2
Downloads
0
Comments
0

0 Embeds 0

No embeds

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via SlideShare as Microsoft PowerPoint

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
Post Comment
Edit your comment

Jak testovat weby a reklamní kampaně, máte-li málo peněz, času, případně obojího Jak testovat weby a reklamní kampaně, máte-li málo peněz, času, případně obojího Presentation Transcript