0
 Steidzami nepieciešama nauda nauda? Ātrie
kredīti internetā būs piemērotākais
risinājums. Tie ir salīdzinoši nelieli
aiz...
 Ātrie kredīti internetā parasti ir salīdzinoši
nelieli aizdevumi, kas jāatmaksā ļoti īsā
laikā. Aizdevumu apmērs parasti...
 Lai saņemtu ātros aizdevumus
internetā, Jums atliek tikai apmeklēt
izvēlētā aizdevēja mājas lapu, norādīt
vēlamo aizdevu...
 SMS Credit ir viena no lielākajām un
labākajām kompānijām, kas piedāvā saņemt
ātros kredītu internetā. Tās izsniegtie
ai...
 Maksimālais aizdevuma apmērs pie SMS
Credit ir 400 lati. Tikai nedaudzas
kompānijas sniedz iespēju saņemt vēl
lielākus ā...
 Lai saņemtu kredītu pie SMS Credit Jums ir
jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam
vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Daudzas...
 SMS Credit ātrie kredīti internetā ir pieejami
katru dienu no 7.00 līdz pat 24.00. Tas
nozīmē, ka nauda ir pieejama tieš...
Labākie ātrie kredīti internetā
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Labākie ātrie kredīti internetā

217

Published on

Kurš ir labākais ātrais kredīts internetā? SMScredit.lv piedāvā vienu no izdevīgākajiem risinājumiem situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda. Ātrie kredīti internetā līdz 400Ls. Līdz 200Ls pirmajā aizņemšanās reizē(bez maksas)!

Published in: Economy & Finance
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
217
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Transcript of "Labākie ātrie kredīti internetā"

 1. 1.  Steidzami nepieciešama nauda nauda? Ātrie kredīti internetā būs piemērotākais risinājums. Tie ir salīdzinoši nelieli aizdevumi, ko iespējams noformēt un saņemt tikai dažu minūšu laikā. Ātrie kredīti internetā ir paredzēti situācijām, kad saskaraties ar negaidītiem izdevumiem, kavējas algas diena vai vēlaties sasniegt mērķi, kam nedaudz pietrūkst naudas.
 2. 2.  Ātrie kredīti internetā parasti ir salīdzinoši nelieli aizdevumi, kas jāatmaksā ļoti īsā laikā. Aizdevumu apmērs parasti ir līdz dažiem simtiem latu un tie ir jāatmaksā 30 laikā. Šos aizdevumus var saņemt un noformēt, izmantojot tikai internetu un mobilo tālruni. Tas kredīta noformēšanu padara ļoti vienkāršu un ātru.
 3. 3.  Lai saņemtu ātros aizdevumus internetā, Jums atliek tikai apmeklēt izvēlētā aizdevēja mājas lapu, norādīt vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu. Pēc tam jāveic reģistrācija un tā jāapstiprina. Reģistrāciju ir iespējams apstiprināt, pārskaitot vienu vai dažus santīmus lielu reģistrācijas maksu. Parasti tas neaizņem vairāk par dažām minūtēm laika.
 4. 4.  SMS Credit ir viena no lielākajām un labākajām kompānijām, kas piedāvā saņemt ātros kredītu internetā. Tās izsniegtie aizdevumi:  Maksimālais apmērs līdz 400 latiem;  Pieejami no 20 līdz 75 gadiem;  Iespējams saņemt katru dienu no 7.00 līdz 24.00.
 5. 5.  Maksimālais aizdevuma apmērs pie SMS Credit ir 400 lati. Tikai nedaudzas kompānijas sniedz iespēju saņemt vēl lielākus ātros kredītus internetā. Maksimālais kredīta apmērs pie SMS Credit ir pieejams personām, kas aizņemas vismaz trešo reizi. Pirmā kredīta apmērs ir līdz 200 latiem, bet otrais aizdevums nevar pārsniegt 300 latus.
 6. 6.  Lai saņemtu kredītu pie SMS Credit Jums ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Daudzas līdzīgas kompānijas aizdevumus izsniedz personām līdz 65 vai 70 gadu vecumam. Kredītus neizsniedz gadījumos, kad personai ir pārkāptas parādsaistības vai kavēti kredītu maksājumi.
 7. 7.  SMS Credit ātrie kredīti internetā ir pieejami katru dienu no 7.00 līdz pat 24.00. Tas nozīmē, ka nauda ir pieejama tieši tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams.
 1. A particular slide catching your eye?

  Clipping is a handy way to collect important slides you want to go back to later.

×