Matka boza z guadalupe

2,059 views

Published on

Prezentacja dla jowal.pl

Published in: Spiritual
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
2,059
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
116
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Matka boza z guadalupe

 1. 1. Matka Boska z Guadalupy Meksyk KLIKAJ
 2. 2. Ciekawe odkrycia o płaszczu Matk i Bożej z Guadalupy 1 . Lekarze stwierdzili, że oko Matki Boskiej kiedy otrzyma światło zmienia się tak jak żywe oko człowieka.
 3. 3. 2 . Ciepło pł ó tna tego obrazu ma zawsze temperaturę 36,6 stopni tak jak ciało żywej osoby.   3 . Jeden lekarz wyczuł przez stetoskop że pod suknią Matki Boskiej usłyszał bicie serca tak jak to jest z dzieckiem w łonie matki
 4. 4. 4.   . Nie zostały wykryte ślady pędzl a malarza. Z odległości 10 centymetrów obraz jest całkowicie surowy. Naukowcy stwierdzili że kolory obrazu poc h odzą ze źródeł nieznanych na świecie.
 5. 5. 5. Badania przez laze r stwierdziło, że kolory użyte są jakby na 3 cm unoszone w powietrzu. Ciekawe? Zobacz nowe wykrycia:
 6. 6. 6. Materiał sukna tego typu normalnie nie wytrzyma więcej czasu jak od 20 d o 30 lat. Kilka wieków tem u zrobiono kop i ę w takim samym typie materia ł u i ono ni e wytrwało więcej czasu aniżeli od 20 do 30 lat i się całkowicie zepsuło. Tymczasem ten obraz trwa w sposób cudowny , istnieje już ponad 500 lat. Naukowcy nie umieją t ego wytłumaczyć.
 7. 7. 7  W roku 1791 przypadkowo kwas solny wylany został na obraz. Po 30 dniach bez żadnych zabiegów , w sposób cudowny , obraz nie był uszkodzony.     8. Gwiazdy , które widzimy na płaszczu Maryi znajdują si ę w tej samej pozycji jak gwiazdy na niebie Meksyku w dniu ukazania się tego obrazu.
 8. 8. 9. Na początku XX wieku ktoś postawił potężną bombę w wazonie kwiatów , który stał pod obrazem. Bomba wybuchła i zniszczyła wszystko co znajdowało się w tym miejscu, tylko Obraz pozostał nie naruszony.      10. Naukowcy wykryli , że oczy Maryi w tym obrazie mają trzy typy refrakcji jak normalne oko ludzkie.
 9. 9. 11. W oczach Maryi (od 7 do 8 mm) wykryte zostały postacie ludzkie bardzo małe , które żaden artysta nie potrafiłby wymalować. Są dwie s ceny i one powtarzają si ę w dwóch oczach. Figura biskupa Zumárraga w oku Maryi została powiększona za pomocą pewnej te ch niki i kiedy to zostało zrobione zobaczon o jeszcze postać indjanina Juana Diego , który otwierał pł ótno pokazując obraz biskupowi.
 10. 10. Jaki rozmiar posiada ta scena? Jedna czwarta część milionowa jednego milimetra. Jasno , że te wszystkie fakty nie są wytłumaczalne. Ale one mają jedną rację: zwróciły naszą uwagę? Zwróciły również twoją. Na zakończenie z w róć jeszcze uwagę na te trzy fakty:
 11. 11. 1 "Guadalupe„ w języku indiańskim oznacza: “depcze głowę w ęż a .” Tak właśnie napisane jest w Starym Testamencie. Genesis 3:15, Mary j a, zwyciężyła zło.    2. Figura Matki Bożej jest taka sama jak jest opisane w Apokalipsie 12: „wielki Znak pokazał się na niebie figura kobiety okryta słońcem, z księżycem u swoich stóp”.
 12. 12. 3. Panna święta posiada wstążkę na brzuchu, ona jest „w ciąży” , pokazując tym , że Pan Bóg chce aby Jezus urodził się w Ameryce, w sercu każdego Amerykanina. .
 13. 13. „ Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? <ul><li>Nie przerwij tego łańcucha, on jest cudowny, poproś o coś !!! </li></ul>Pamiętaj dzisiaj jest środa 26 styczeń 2011 r.
 14. 14. „ Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? List do Matki Bożej z Guadalupy : błagam Ciebie w imieniu wszystkich ludzi świata , pobłogosław nas i opiekuj się nami.
 15. 15. „ Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? Daj nam dowód twojej miłości i twojej dobroci , przyjmij nasze prośby i nasze modlitwy. Oh Panno Święta z Guadalupy
 16. 16. „ Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? Poproś swojego Syna o przebaczenie moich grzechów, błogosławieństwo dla mojej pracy, lekarstwo dla moich chorób i potrzeb, i wszystko to , co może być dobre dla mnie i dla mojej rodziny.  
 17. 17. Oh Święta Matko Boża, nie odrzuć nasze prośby za potrzeby, które zanosimy do Ciebie . „ Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....?
 18. 18. „ Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? <ul><li>Drodzy moi przyjaciele, muszę wam powiedzieć , że Matka Boża z Guadalupy jest potężna w swojej mocy i zawsze jest z nami gdziekolwiek będziemy. </li></ul>
 19. 19. „ Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? Te przezrocza powinny objechać świat cały i w ten sposób otrzymać cudowne łaski od Pana Boga.
 20. 20. „ Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? <ul><li>Wyślij te przezrocza zaraz i za to napewno otrzymasz dowód od Matki Bożej dając ci to , co może To bie wydawać się nawet niemożliwe. </li></ul>
 21. 21. “ Jestem tutaj bo jestem twoj ą Matk ą …” Muzyka : Winter, way; W wersji polskie j opracowane przez T . Romana NIECHAJ PAN BÓG POBŁOGOSŁAWI CIEBIE !

×