РЕФЕРАТ

Звіт про НДР: 158 с., 9 табл., 2 рис., 46 джерел.
Метою НДР є систематизація антикризових пропозицій (заходів)
де...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

«Розроблення системи заходів із стимулювання прискореного зростання: пофакторний прогноз їх позитивних і негативних наслідків»

194 views
147 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
194
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

«Розроблення системи заходів із стимулювання прискореного зростання: пофакторний прогноз їх позитивних і негативних наслідків»

  1. 1. РЕФЕРАТ Звіт про НДР: 158 с., 9 табл., 2 рис., 46 джерел. Метою НДР є систематизація антикризових пропозицій (заходів) держави та інструментарію подолання економічних криз і стимулювання її економічного зростання з оцінкою як позитивних, так й негативних наслідків їх впливу на економіку України. Об'єктом дослідження є динаміка соціально-економічного розвитку України під час рецесії її господарства 2008-2013 рр. і державна соціальноекономічна антикризова політика в різних країнах світу та узагальнення їх досвіду для використання в Україні. У процесі виконання НДР обґрунтовані системи індикаторів оцінювання позитивного та негативного впливу основних антикризових заходів та визначені провідні показники соціально-економічного розвитку держави у середньостроковій перспективі. Зазначені розробки мають знайти своє застосування в поточній роботі Департаменту макроекономічного прогнозування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України при розробці пропозицій щодо подолання наслідків першої хвилі фінансово-економічної кризи 2008-2009 рр. та попередження загроз і мінімізацію негативних наслідків другої хвилі соціально-економічної кризи в 2013-2014 рр. та стимулювання прискореного посткризового розвитку в Україні. ЕКОНОМІЧНА ДИНАМІКА, ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНІ КРИЗИ, АНТИКРИЗОВА ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНА ТА СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА, ЕФЕКТИВНІ АНТИКРИЗОВІ ЗАХОДИ, ПРОГНОЗ СТАТУСКВО, МАКРОЕКОНОМІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ, ВИПЕРЕДЖУЮЧІ ІНДИКАТОРИ, ПОЗИТИВНІ ТА НЕГАТИВНІ ЕФЕКТИ ВПЛИВУ ТА НАСЛІДКИ Умови одержання звіту: за замовленням. 011071, Київ-171, вул. Антоновича, 180, УкрІНТЕІ.

×