"Розроблення методичних рекомендацій щодо розрахунку економічного ефекту від використання матеріалів спеціальної інформації (етап 1)

266 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
266
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

"Розроблення методичних рекомендацій щодо розрахунку економічного ефекту від використання матеріалів спеціальної інформації (етап 1)

  1. 1. РЕФЕРАТ Звіт про НДР: 75 с., 2 табл., 2 рис., 16 джерел. Об’єктом досліджень є інформація як економічний ресурс і економічна категорія. Метою НДР є розроблення методичних рекомендацій щодо розрахунку економічного ефекту від використання матеріалів спеціальної інформації. В процесі виконання НДР: - на підставі досліджень особливостей інформації як економічного ресурсу визначено її роль і місце в сучасній глобалізованій конкурентній світовій економіці; - розглянуті зміни в традиційній структурі факторів виробництва в площині їх підпорядкованості інформаційному ресурсу; - процес створення та використання інформаційного ресурсу розглянутий як передумова формування нових комбінацій традиційних факторів виробництва, які призводять до інновацій та руйнації застарілої структури економіки; - проведений аналіз існуючих методик оцінювання економічного ефекту від використання інформації. Отримані результати НДР спрямовані на забезпечення департаменту економіки оборони та безпеки Мінекономрозвитку України методичними рекомендаціями на підставі яких замовник НДР отримує можливість проводити розрахунки щодо оцінювання економічних ефектів від використання матеріалів спеціальної інформації запровадженої у виробничі процеси. ІНФОРМАЦІЯ ЯК ЕКОНОМІЧНА КАТЕГОРІЯ, ІНФОРМАЦІЯ ЯК ЕКОНОМІЧНИЙ РЕСУРС, ІНФОРМАЦІЯ ЯК ОБ’ЄКТ КОНКУРЕНЦІЇ, СПЕЦІАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ, ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ. Умови одержання звіту: за замовленням. 01171, Київ-171, вул. Антоновича, 180, УкрІНТЕІ.

×