"Розроблення методичних рекомендацій щодо розрахунку економічного ефекту від використання матеріалів спеціальної інформації (етап 1)
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

"Розроблення методичних рекомендацій щодо розрахунку економічного ефекту від використання матеріалів спеціальної інформації (етап 1)

on

  • 160 views

 

Statistics

Views

Total Views
160
Views on SlideShare
160
Embed Views
0

Actions

Likes
0
Downloads
0
Comments
0

0 Embeds 0

No embeds

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Adobe PDF

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
  • Full Name Full Name Comment goes here.
    Are you sure you want to
    Your message goes here
    Processing…
Post Comment
Edit your comment

"Розроблення методичних рекомендацій щодо розрахунку економічного ефекту від використання матеріалів спеціальної інформації (етап 1) "Розроблення методичних рекомендацій щодо розрахунку економічного ефекту від використання матеріалів спеціальної інформації (етап 1) Document Transcript

  • РЕФЕРАТ Звіт про НДР: 75 с., 2 табл., 2 рис., 16 джерел. Об’єктом досліджень є інформація як економічний ресурс і економічна категорія. Метою НДР є розроблення методичних рекомендацій щодо розрахунку економічного ефекту від використання матеріалів спеціальної інформації. В процесі виконання НДР: - на підставі досліджень особливостей інформації як економічного ресурсу визначено її роль і місце в сучасній глобалізованій конкурентній світовій економіці; - розглянуті зміни в традиційній структурі факторів виробництва в площині їх підпорядкованості інформаційному ресурсу; - процес створення та використання інформаційного ресурсу розглянутий як передумова формування нових комбінацій традиційних факторів виробництва, які призводять до інновацій та руйнації застарілої структури економіки; - проведений аналіз існуючих методик оцінювання економічного ефекту від використання інформації. Отримані результати НДР спрямовані на забезпечення департаменту економіки оборони та безпеки Мінекономрозвитку України методичними рекомендаціями на підставі яких замовник НДР отримує можливість проводити розрахунки щодо оцінювання економічних ефектів від використання матеріалів спеціальної інформації запровадженої у виробничі процеси. ІНФОРМАЦІЯ ЯК ЕКОНОМІЧНА КАТЕГОРІЯ, ІНФОРМАЦІЯ ЯК ЕКОНОМІЧНИЙ РЕСУРС, ІНФОРМАЦІЯ ЯК ОБ’ЄКТ КОНКУРЕНЦІЇ, СПЕЦІАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ, ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ. Умови одержання звіту: за замовленням. 01171, Київ-171, вул. Антоновича, 180, УкрІНТЕІ.