Your SlideShare is downloading. ×
"Розроблення рекомендацій з удосконалення нормативно-правового регулювання підтримки інноваційно-інвестиційної діяльності"
"Розроблення рекомендацій з удосконалення нормативно-правового регулювання підтримки інноваційно-інвестиційної діяльності"
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×
Saving this for later? Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime – even offline.
Text the download link to your phone
Standard text messaging rates apply

"Розроблення рекомендацій з удосконалення нормативно-правового регулювання підтримки інноваційно-інвестиційної діяльності"

127

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
127
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

  • 1. РЕФЕРАТ Звіт про НДР: 168 с., 2 рис., 3 табл., 7 додатків, 88 джерел. Об’єкт дослідження – інноваційно-інвестиційна діяльність. Мета роботи – обґрунтування пропозицій щодо удосконалення чинного законодавства в сфері інноваційно-інвестиційної діяльності, зокрема щодо індустріальних парків (ІП), визначення їх особливостей у порівнянні з іншими формами підтримки інноваційно-інвестиційної діяльності (СЕЗ, митних зон тощо) в Україні та формування відповідної системи моніторингу діяльності індустріальних парків за умови використання наявних та потенціальних конкурентних переваг вітчизняних підприємств. Методами дослідження є метод системного аналізу, діалектичний, індукції, дедукції, ретроспективного та порівняльного аналізу, екстраполяції, синтезу та групування. В процесі виконання НДР: – здійснено узагальнення теоретичних підходів та вивчено досвід використання різних форм підтримки інноваційно-інвестиційної діяльності (індустріальних парків, спеціальних економічних зон, митних зон тощо); – розроблено рекомендації щодо вибору дієвих інструментів підтримки інноваційно-інвестиційної діяльності; – сформовано засади для розбудови системи моніторингу діяльності індустріальних парків; – розроблено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства в сфері інноваційно-інвестиційної діяльності в частині підтримки діяльності індустріальних парків і спеціальних економічних зон. Результати НДР інвестиційно-інноваційної партнерства при можуть політики підготовці бути та проектів використані розвитку департаментом державно-приватного нормативно-правових актів з регулювання інноваційно-інвестиційної діяльності в Україні, розробленні пропозицій до стратегічних і програмних документів у галузі інвестиційної політики в частині стимулювання та підвищення ефективності
  • 2. функціонування індустріальних парків і спеціальних економічних зон, що сприятиме розвитку підприємництва та залученню інвестицій у виробництво нових видів конкурентоспроможної промислової продукції відповідно до покладених на Мінекономрозвитку завдань. ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ, СПЕЦІАЛЬНІ ЕКОНОМІЧНІ ЗОНИ, МИТНІ ЗОНИ, ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ, СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА. Умови одержання звіту: вул. Антоновича, 180, УкрІНТЕІ. за договором. 01171, Київ-171,

×