РЕФЕРАТ
Звіт про НДР: 155 с., 10 рис., 14 табл., 1 додаток, 38 джерел.
Об’єктом дослідження є торговельно-економічне співр...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

"Розроблення наукових рекомендацій щодо торговельно-економічної політики та інструментів удосконалення торгівлі з країнами СНД"

211 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
211
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

"Розроблення наукових рекомендацій щодо торговельно-економічної політики та інструментів удосконалення торгівлі з країнами СНД"

  1. 1. РЕФЕРАТ Звіт про НДР: 155 с., 10 рис., 14 табл., 1 додаток, 38 джерел. Об’єктом дослідження є торговельно-економічне співробітництво України з Російською Федерацією та іншими країнами СНД, інструменти його удосконалення. Метою НДР є наукові рекомендації щодо торговельно-економічної політики України та формування інструментів удосконалення торгівлі товарами та послугами з Російською Федерацією та іншими країнами СНД. Методи дослідження – системний та факторний аналіз, математичне моделювання, логічне узагальнення, стратегічне планування. Розроблено науково обґрунтовані підходи та рекомендації щодо підготовки проекту Угоди про зону вільної торгівлі послугами країн СНД, а також – щодо визначення напрямів торговельно-економічної політики з Російською Федерацією та іншими країнами СНД. Результати НДР будуть використані департаментом торговельноекономічного співробітництва з країнами СНД та Російською Федерацією Мінекономрозвитку при підготовці рекомендацій щодо торговельно- економічної політики та формуванні інструментів удосконалення торгівлі товарами та послугами з Російською Федерацією та іншими країнами СНД, а також при підготовці пропозицій щодо змістовного наповнення проекту угоди СНД про вільну торгівлю послугами з урахуванням особливостей національного ринку послуг. ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ ІМПОРТ, РИНОК ПОСЛУГ, СПІВРОБІТНИЦТВО, РЕКОМЕНДАЦІЇ, ЕКСПОРТ, ІНСТРУМЕНТИ ЗОВНІЩНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ. Умови одержання звіту: за замовленням. 011071, Київ-171, вул. Антоновича, 180, УкрІНТЕІ.

×