РЕФЕРАТ
Звіт про НДР: 131 с., 6 табл., 5 додатків, 29 джерел.
Об’єктом дослідження є зовнішньоторговельні відносини Україн...
Умови

одержання

звіту:

вул. Антоновича, 180, УкрІНТЕІ.

за

замовленням.

011071,

Київ-171,
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

"Розроблення методичних рекомендацій щодо здійснення аналізу наслідків створення ЗВТ з ЄС для економічного розвитку регіонів"

145
-1

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
145
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

"Розроблення методичних рекомендацій щодо здійснення аналізу наслідків створення ЗВТ з ЄС для економічного розвитку регіонів"

  1. 1. РЕФЕРАТ Звіт про НДР: 131 с., 6 табл., 5 додатків, 29 джерел. Об’єктом дослідження є зовнішньоторговельні відносини України з Європейським Союзом як фактор впливу на економічний розвиток її регіонів. Метою дослідження є розроблення методичних рекомендацій щодо здійснення аналізу наслідків змін в умовах зовнішньої торгівлі з ЄС у зв’язку з функціонуванням поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі на економічний розвиток регіонів України. Методи дослідження: діалектичний, системного підходу, ретроспективного і порівняльного аналізу, синтезу, групування. В процесі виконання НДР отримані науково-аналітичні матеріали з аналізом існуючих підходів до оцінювання наслідків запровадження ЗВТ для економіки країн та регіонів; аналізом наявної статистичної бази щодо економічного розвитку регіонів; описом системи показників, за допомогою яких здійснюватиметься моніторинг; методичні рекомендації щодо здійснення аналізу наслідків створення ЗВТ для економічного розвитку регіонів України. Результати НДР будуть використані департаментом європейської інтеграції для забезпечення реалізації Мінекономрозвитку пріоритетів та функціональних завдань в рамках координації економічного та торговельного співробітництва з Європейським Союзом, здійснення аналізу наслідків створення зони вільної торгівлі з ЄС для економічного розвитку регіонів, коригування плану заходів для збільшення переваг та мінімізації потенційних негативних наслідків створення зони вільної торгівлі з ЄС для економіки регіонів та країни в цілому. ЗОВНІШНЬОТОРГОВЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ, РЕГІОНИ УКРАЇНИ, ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК, УМОВИ ЗОВНІШНЬОЇ ТОРГІВЛІ, ЗОНА ВІЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ, ВПЛИВ НА ЕКОНОМІКУ, ВПЛИВ НА РОЗВИТОК РЕГІОНІВ.
  2. 2. Умови одержання звіту: вул. Антоновича, 180, УкрІНТЕІ. за замовленням. 011071, Київ-171,

×