Kontroluj zużycie paliwa dzięki rozwiązaniu EFFIFUEL™ stworzonym przez MICHELIN® solutions _polsk_pl

1,247 views
1,188 views

Published on

Broszura effifuel michelin-solutions_polsk_pl

EFFIFUEL™ to rozwiązanie pozwalające ograniczyć zużycie paliwa przez ciężarówki wchodzące w skład floty oraz zarządzać nim w sposób zrównoważony.
-Trwałe ograniczenie zużycia paliwa w przeliczeniu na litry/100 km oraz zawarte w umowie zobowiązanie dotyczące wyników.
-Stały podgląd, raportowanie oraz wskazówki dotyczące parametrów zużycia paliwa.
-Jeden punkt kontaktowy pozwalający zarządzać wszelkimi kluczowymi
działaniami, dzięki czemu możesz skupić się na głównym obszarze swej działalności.
-Gwarancja wyników lub zwrot kosztów. Jeśli założenia nie zostaną osiągnięte,
MICHELIN® solutions zwróci część lub całość wydatków.

Published in: Automotive
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,247
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Kontroluj zużycie paliwa dzięki rozwiązaniu EFFIFUEL™ stworzonym przez MICHELIN® solutions _polsk_pl

  1. 1. KORZYŚCI PŁYNĄCE Z OPTYMALNEGO ZARZĄDZANIA ZUŻYCIEM PALIWA ROZWIĄZANIE POZWALAJĄCE NA ZMNIEJSZENIE ZUŻYCIA PALIWA PRZEZ TWOJĄ FLOTĘ TRWAŁA KONTROLA ZUŻYCIE PALIWA. DLA TRANSPORTU CIĘŻAROWEGO W EUROPIE JEDYNA NA RYNKU GWARANCJA 30%kosztów eksploatacyjnychto kosztypaliwa.* 2%średniarentowność przedsiębiorstwa transportowego* 4%wzrostcen paliwawlatach 2005–2012* Rozwiązania MICHELIN® solutions to gwarancja obniżenia zużycia paliwa liczonego w litrach na 100 kilometrów. Dajemy Ci gwarancję popartą umową. Przejrzysty sposób kontroli wszystkich parametrów wpływających na zużycie paliwa. Zespół MICHELIN® solutions wraz z naszym ekspertem w zakresie paliw przeprowadzą Cię przez proces zmniejszania zużycia paliwa. Dzięki trwałemu zmniejszeniu zużycia paliwa Twoja marża wzrasta. EFFIFUELTM OBNIŻENIA ZUŻYCIA PALIWA LICZONEGO W LITRACH NA 100 KILOMETRÓW Gwarancja zwrotu poniesionych kosztów proporcjonalnie do osiągniętych oszczędności paliwa.* *W stosunku do docelowego poziomu zużycia paliwa ustalonego po analizie i zdefiniowanego w umowie. *Źródła:http://www.petrolprices.com/the-price-of-fuel.html,http://www.cnr.fr/Indices-Statistiques/Espace-Gazole/Indicateurs-Gazole-France#haut,https://ec.europa.eu/energy/en/statistics/weekly-oil-bulletin,
  2. 2. WSPÓŁPRACA W REALIZACJI PROJEKTU OBSERWUJ NAS: @Michelinsolutio linkedin.com/company/michelin-solutions SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: contact@michelin-solutions.com WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE: www.michelin-solutions.com EFFIFUELTM Michelin® solutions daje Ci gwarancję popartą umową i zapewnia zwrot pieniędzy proporcjonalnie do poniesionych kosztów. MNIEJSZE RYZYKO Nasz ekspert od paliw przeanalizuje wszystkie dane dotyczące Twojej działalności i pomoże Ci zidentyfikować kluczowe działania, dzięki którym obniżysz zużycie paliwa. SZYBKA REAKCJA, WIĘKSZE OSZCZĘDNOŚCI Prowadzimy spersonalizowane szkolenia z zakresu ekologicznej jazdy dla szkoleniowców i kierowców, certyfikowane przez uznane organizacje. KIEROWCY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Dzięki prostym i łatwo dostępnym raportom efekty działań możesz śledzić bez wysiłku. Wystarczy 5 minut, aby zorientować się w postępach projektu. TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE Wykorzystując system telematyczny Michelin lub inny, wcześniej zainstalowany w Twoich pojazdach*, masz dostęp do wszystkich parametrów w czasie rzeczywistym. TO TY JESTEŚ ZA STERAMI Każdy kierowca może korzystać z funkcji „eco- score”, która pomaga kontrolować jakość prowadzenia pojazdu w czasie jazdy**. PRZEJRZYSTY SPOSÓB KONTROLI POPRAWY JAKOŚCI PROWADZENIA POJAZDÓW EFFIFUEL™ to rozwiązanie łączące usługę serwisowania opon z kompleksowym podejściem do zmniejszenia zużycia paliwa i zwiększenia wydajności pojazdów. Masz możliwość wyboru płatności za pokonane kilometry lub towary i usługi. TERAZ MOŻESZ SKONCENTROWAĆ SIĘ NA SWOJEJ PRACY Każdy z parametrów mających wpływ na zużycie paliwa, jak np. aerodynamika, kontrolowany jest za pomocą specjalnie wyselekcjonowanych, najlepszych technologii. BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TECHNOLOGIAMI *JeśliTwojepojazdysąjużwyposażonewsystemtelematyczny,możeszprzetestowaćsystemEFFIFUELizapłacićtylkowówczas,gdyefektyCięusatysfakcjonują. **NarzędziedostępnewdedykowanymsystemietelematycznymMichelin.

×