Your SlideShare is downloading. ×
Katila games - silniki do gier 2014
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×
Saving this for later? Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime – even offline.
Text the download link to your phone
Standard text messaging rates apply

Katila games - silniki do gier 2014

1,064

Published on

Lista 54 gotowych silników do gier firmy KATILA. Zapraszamy na naszą stronę, by zobaczyć również portfolio wykonanych już projektów: …

Lista 54 gotowych silników do gier firmy KATILA. Zapraszamy na naszą stronę, by zobaczyć również portfolio wykonanych już projektów:
http://www.katila.com.pl.

Jesteśmy autorami ponad 100 gier internetowych, w tym dla takich firm jak Polpharma, NC+, PZU, Symantec czy HP.

Published in: Internet
0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total Views
1,064
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
6
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

 • 1. Przestawiamy zestaw 54 silników gier, które pozwalają nam szybko i sprawnie produkować kolejne gry. katila@katila.com.pl www.katila.com.pl
 • 2. 1. PacMan Sterujemy postacią. Zbieramy kropki chodząc po labiryncie. Przeciwnicy nie mogą nas dotknąć, chyba, że zbierzemy specjalny element. 2. Tetris Z góry spadają klocki, z których musimy ułożyć linię poziomą.
 • 3. 3. Dopasuj Kulki Należy przestawiać elementy w taki sposób, by ułożyć jak najdłuższą linię jednakowych kulek. 4. Snake Sterujemy wężem i zbieramy różne elementy z planszy. Długość węża zwiększa się z każdym elementem.
 • 4. 5. Kulki Klikaj na grupy takich samych elementów, by zniknęło ich jak najwięcej z planszy. 6. Dopasuj Autka Sterujemy grupą trzech elementów. Poruszamy się po planszy jak w grze typu Snake. Musimy ustawić linie poziome, pionowe lub ukośne z takich samych pojazdów.
 • 5. 7. Kwiatki Połączenie Tetrisa i gier typu dopasuj trzy elementy. Musimy ustawić spadające elementy w taki sposób, by tworzyły grupy takich samych elementów. 8. Kliknij w grupę Kliknij w grupę minimum trzech takich samych elementów. Należy usunąć z planszy jak najwięcej kwadratów i sprawić, by postać dotknęła podłogi.
 • 6. 9. Kryształy Przestawiaj kryształy w taki sposób, by wywołać reakcję na planszy – zgrupuj co najmniej trzy takie same elementy. 10. Puzzle Klasyczne puzzle z dowolną liczbą elementów i o różnym kształcie. x
 • 7. 11. Plumber Poukładaj rury w taki sposób, by przechodząca woda/prąd dotarły do celu. 12. Memory Znajdź pary takich samych elementów spośród umieszczonych na planszy kart. Kliknięcie w dany element pokazuje ukrytą zawartość. 0
 • 8. 13. Łucznik Traf do tarczy. Ustaw odpowiednio celownik, weź pod uwagę siłę wiatru, zmęczenie a następnie traf do tarczy. 14. Bąbelki Unikaj odbijających się na planszy bąbelków i używaj liny, by dzielić je na mniejsze, aż ostatecznie znikną. Zbieraj pojawiające się bonusy.
 • 9. 15. Ateroidy Strzelaj do nadlatujących skał, które po zestrzeleniu dzielą się na dwie mniejsze. Unikaj ich, aż uda Ci się zniszczyć wszystkie. 16. Cymbergaj Traf krążkiem do bramki przeciwnika.
 • 10. 17. Dynablaster Sterujesz postacią po labiryncie, w którym zostawiasz bomby w taki sposób, by zniszczyć wszystkich przeciwników i odkryć elementy do zebrania. 18. Sokoban Przestawiaj elementy na planszy w taki sposób, by trafiły do otworów.
 • 11. 19. Plątanina Przestawiaj elementy na planszy w taki sposób, by łączenia nie przecinały się. 20. Strzelanka samochodowa Jeździsz i strzelasz samochodem do innych pojazdów, jednocześnie zbierasz pieniądze i kupujesz ulepszenia.
 • 12. 21. Saper Znana z Windowsa gra logiczna, w której należy wskazać miejsca ukrytych bomb – na podstawie pokazanych na ekranie liczb informujących o ilości bomb w sąsiednich polach. 22. Arkanoid Zbijamy klocki przy pomocy latającej na ekranie kulki. Wpływamy na ruch kulki dzięki poruszającej się na dole platformie.
 • 13. 23. Virus Zadanie polega na tym, by na całej planszy znalazły się zawirusowane elementy. Wybieramy z listy, który element chcemy zawirusować w kolejnym ruchu – mamy ograniczoną liczbę kliknięć. 24. Mastermind Należy odgadnąć jakie i w jakiej kolejności elementy, zostały ułożone na planszy. Mamy ograniczoną liczbę ruchów.
 • 14. 25. Przejedź przez bramki Sterujemy pojazdem/bohaterem, a zadanie polega na tym, by jak najszybciej przejechać przez bramki według wskazanej kolejności. 26. Zapamiętaj kolory Naszym zadaniem jest zapamiętać kolory, jakie zostały użyte na obrazku, a następnie musimy tak samo pokolorować obrazek. 0
 • 15. 27. Bitwa morska Strzelanka, w której sterujemy naszym pojazdem i musimy zestrzelić okręty poniżej oraz samoloty nad nami. 28. Mini golf Klasyczny mini golf. Należy trafić piłką do dołka przy jak najmniejszej liczbie ruchów.
 • 16. 29. Strzelanka Idziemy w prawo naszym bohaterem i staramy się zestrzelić wszystko, co pojawi się na ekranie. 30. Simon says Zapamiętujemy kolejność następujących po sobie dźwięków, by następnie odtworzyć je w tej samej kolejności, klikając na odpowiednie elementy na planszy.
 • 17. 31. Wyścigi Poruszamy wybranym pojazdem w widoku z góry. Musimy dojechać do mety szybciej, niż nasz przeciwnik/przeciwnicy. 32. Przeskakiwanie Zadanie polega na tym, by przeskakiwać z miejsca na miejsce tak długo, jak długo potrafimy. Wszystko zależy od ustawienia kąta i siły skoku.
 • 18. 33. Układanka Przestawiamy elementy w taki sposób, by utworzyły prawidłowy obrazek. 34. Żużel Przy użyciu jednego klawisza na klawiaturze, sterujemy wybranym pojazdem – ścigamy się jadąc prosto lub skręcając w lewo.
 • 19. 35. Żaba Zadanie polega na tym, by przedostać się żabą z jednego brzegu planszy na drugi – nie tracąc przy tym życia. 36. Kolorowanka Używając pędzla, ołówka i wiaderka z farbą, możemy pokolorować swój obrazek. Możemy również użyć zestawu gotowych elementów, które można skalować i obracać, by następnie umieścić je na obrazku.
 • 20. 37. Strzelaj Karne Celujemy piłką a naszym zadaniem jest ustrzelić jak najwięcej goli. 38. Obroń karne Poruszamy rękawicami w obrębie bramki. Musimy obronić jak najwięcej strzałów na bramkę.
 • 21. 39. Ukryte liczby/litery Znajdź ukryte na planszy litery lub cyfry. 40. Znajdź różnice Mamy dwa obrazki, które różnią się detalami. Należy wskazać różnice między nimi.
 • 22. 41. Złap jajka W czterech miejscach na planszy spadają elementy (jajka) – naszym zadaniem jest złapać jak najwięcej z nich. 42. Wystrzel jak najdalej Należy wystrzelić coś/kogoś na jak najdłuższą odległość. Po drodze zbieramy dodatki, dzięki którym możemy ulepszyć nasz sprzęt.
 • 23. 43. Ubieranka Wybieramy elementy i ubieramy w nie naszą postać. 44. Traf do celu Latamy po planszy helikopterem, a naszym zadaniem jest strzelenie do poruszających się na dole celów.
 • 24. 45. Icy Tower Musimy wskakiwać na kolejne platformy, by dostać się jak najwyżej. Po drodze zbieramy różne bonusy, ułatwiające to zadanie. 46. Goldminer Za pomocą liny i chwytaka musimy zebrać z planszy wszystkie wartościowe elementy, a unikać tych, które są nieprzydatne.
 • 25. 47. Lunar Lander Zadanie polega na tym, by wylądować lądownikiem we wskazanym miejscu na planszy – na lądowisku. 48. Jazda w górę Kierujemy pojazdem, który porusza się cały czas w górę ekranu. Musimy wyprzedzać inne pojazdy i unikać kolizji z przeszkodami.
 • 26. 49. Obroń twierdzę Latamy na środku planszy. Strzelamy do przeciwników. Nie możemy dopuścić, by dotarli do celu. 50. Cut the rope Przecinaj wiszące elementy w taki sposób, by trafiły we właściwe miejsce na planszy.
 • 27. 51. Odtwórz kolejność Zapamiętaj umiejscowienie elementów i wskaż je według podanej kolejności. 52. Przestaw skrzynię Steruj pojazdem wyposażonym w specjalne ramie i z jego pomocą przestaw skrzynię we wskazane miejsce.
 • 28. 53. Połącz kropki Połącz pokazane na ekranie kropki, by utworzyć obrazek. 54. Avoider Steruj postacią w taki sposób, by unikać kolizji z innymi obiektami.

×