Realizimin e projektit sipas planit dhe qëllimitZgjidhjen e problemeve/përmbushjen e nevojave tëprojektitSigurimin e punës...
  Përmes përmbajtjes lëxuesit fitojnë pasqyrën se  çka përmban projekti (pjesët, kaptinat, temat, etj)
  Ofertën  Kërkesën  Konkurencën,  Konsumatorët potencial  Tregun e furnizimit të inputeve
(1)  Politika e çmimeve(2) Kanalet e distribuimit(3) Politikën e promovimit
 Vlerësimi financiar Vleresimi ekonomik
Metodave e vleresimit  Metodat statike  Metodat dinamike
Me projektin shkojnë edhe shkresat me sqarime tëshkurta prej nga marrësi fiton përshtypjen përprojektin Shkresa duhet të j...
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1

6,129

Published on

Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
6,129
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
132
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Menaxhimi i Projekteve Ligjerata 1

 1. 1. Realizimin e projektit sipas planit dhe qëllimitZgjidhjen e problemeve/përmbushjen e nevojave tëprojektitSigurimin e punës ekiporeRealizimin në afatOptimizimin e shpenzimeve
 2. 2.  Përmes përmbajtjes lëxuesit fitojnë pasqyrën se çka përmban projekti (pjesët, kaptinat, temat, etj)
 3. 3.  Ofertën Kërkesën Konkurencën, Konsumatorët potencial Tregun e furnizimit të inputeve
 4. 4. (1) Politika e çmimeve(2) Kanalet e distribuimit(3) Politikën e promovimit
 5. 5.  Vlerësimi financiar Vleresimi ekonomik
 6. 6. Metodave e vleresimit Metodat statike Metodat dinamike
 7. 7. Me projektin shkojnë edhe shkresat me sqarime tëshkurta prej nga marrësi fiton përshtypjen përprojektin Shkresa duhet të jetë koncize, me stil, gjuhë dhepërmbajtje të kuptueshme.
 1. A particular slide catching your eye?

  Clipping is a handy way to collect important slides you want to go back to later.

×