MediaCom View - 2012-2013 Yeni Sezonun TV Dizileri

4,371 views

Published on

Her sezonda olduğu gibi bu sezonda da TV kanalları, varolan dizilerinin devamına veya sonlanmasına karar vererek, yayın günlerini değiştirerek, yeni prodüksiyonlarla anlaşarak veya ithal ederek yayın akışını en rekabetçi hale getirmek, en geniş kitlelerce izlenmek için düzenlemeler yapıyor.
Önümüzdeki günlerde ve haftalarda değişme ihitmali olsa da, TV kanallarının yeni sezondaki dizilerini, ilk yayın günlerini, yeni başlayan dizilerin özet açıklamalarını ve tanıtım fragmanlarını derledik.
Keyifli okumalar...

Published in: Entertainment & Humor
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
4,371
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
5
Actions
Shares
0
Downloads
17
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

MediaCom View - 2012-2013 Yeni Sezonun TV Dizileri

 1. 1. Yeni SezondaTV Dizileri
 2. 2. 2012 – 2013 TV Sezonu DizileriAna TV kanallarında en çok izlenen program türü diziler.Her sezonda olduğu gibi bu sezonda da TV kanalları, varolan dizilerinin devamına veyasonlanmasına karar vererek, yayın günlerini değiştirerek, yeni prodüksiyonlarla anlaşarak veyaithal ederek dizi envanterini en rekabetçi hale getirmek, en geniş kitlelerce izlenmek içindüzenlemeler yapıyor.Önümüzdeki günlerde ve haftalarda değişme ihitmali olsa da, TV kanallarının yeni sezondakidizilerini, ilk yayın günlerini ve yeni başlayan dizilerin özet açıklamalarını derledik.Keyifli okumalar...
 3. 3. ATV DizileriDizi Başlangıç Günü / HaftasıKaradayı 10 Eylül HaftasıBenim İçin Üzülme Henüz belirlenmediSon Yaz Balkanlar 1912 3 Eylül HaftasıHuzur Sokağı 3 Eylül HaftasıAlev Alev 3 Eylül HaftasıUçurum 11 Eylül SalıKrem 26 Ağustos Pazar
 4. 4. Karadayı Presentation Title Here by MediaCom, 00.00.0000“Ezel”in ardından bir yıl dinlenen Kenan İmirzalıoğlu, “Karadayı” dizisiyle dönüyor.Kunduracı bir baba oğulun hikâyesini ekrana aktaran dizide İmirzalıoğlu’na babasırolünde Çetin Tekindor, sevdiği kadın rolünde Bergüzar Korel eşlik edecek. Melike İpekYalova’nın da rol alacağı diziyi Uluç Bayraktar ile Cem Karcı yönetecek. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 5. 5. Benim İçin ÜzülmeMahsun Kırmızıgül, hikâyesini yazdığı Karadeniz draması ‘Benim İçin Üzülme’nin ilk bölümlerindeyönetmen koltuğuna oturacak, sonra yerini Serkan Birinci’ye bırakacak. İlk bölümlerinin Kars’a 1.5saat uzaklıktaki köylerde yapıdığı dizide bir aşk hikâyesi farklı kültürlerden insanların ortak vefarklı yönleri, ayrı coğrafyalarda yaşanan benzer acı ve mutluluklar, birbirlerinin yanında farklıdillerde konuşan aileler etrafında anlatılıyor. Kadrosunda Öykü Çelik, Fulya Zenginer, SelinŞekerci, Çağlar Ertuğrul ve Tansel Öngel gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizi, televizyontarihinin ilk Karadeniz draması olarak da dikkat çekiyor. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 6. 6. Son Yaz Balkanlar 1912Yapımcılığını Adam Film Tarkan Karlıdağ ve Serdar Akar üstlendiği dizinin senaryosu iseKürşat Başar’a ait. Tarihi gerçekleri temel alarak oluşturulan hikaye, Balkan savaşınınarifesinden Çanakkale savaşına kadar olan süreci konu alıyor. Başrollerinde Hazal Kaya,Tardu Flordun, Furkan Palalı, ve Tuğçe Kazaz‘ın yer alacağı dizinin çekimlerine önceki haftaMakedonya’da başlandı. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 7. 7. Huzur SokağıŞule Yüksel Şenler’in satış rekorları kıran romanından ekrana uyarlanan dizi herkesin büyüközlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığıdramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getirecek. Bambaşka dünyaların insanları olanFeyza ve Bilal’in ölümsüz aşkını anlatacak olan dizide Feyza’yı Selin Demiratar, Bilal’i ise Kutsicanlandırıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise; Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, NilgünKasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Fatma Karanfil, FevzaÇıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 8. 8. Alev AlevTarık Akan, Gülşen Bubikoğlu ve Cüneyt Arkınlı’nın oynadığı ‘Alev Alev’ filminin dizi versiyonuolan ‘Alev Alev’ dizisinde İnanoğlu ve Soral zengin aile çocuklarını, Oktay ise Demirer ile nişanlıkaptan rolünü canlandırıyor. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 9. 9. KremBu dizi, çirkin bir kızın büyülü bir krem sayesinde rüyalarındaki kadına dönüşmesi veetrafında gelişen olaylar konu ediliyor. Kimi zaman Aslı kimi zaman Rüya olan ana karakterin,hem birbiri ile iç içe hem de bir o kadar farklı yaşadıklarını anlatacak olan dizide Duygu Yetiş,Larissa Gacamer ve Kenan Ece başrolde. Yönetmenliğini Oğuzhan Tercan’ın üstlendiği‘Krem’de senaryo Aşkım Özbek ve Deniz Yeşilgün’e ait. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 10. 10. Fox TV Dizileri Dizi Başlangıç Günü / Haftası The Harem Henüz belirlenmedi. Yer gök Aşk 10 Eylül Pazartesi Esir Şehrin Gözyaşları 3 Eylül Haftası Merhaba Hayat 3 Eylül Haftası
 11. 11. The HaremEylül ayında FOX’ta ekrana gelecek olan tarihi komedi “Harem”in proje tasarım vesenaristliği Gani Müjde’ye ait. Yapımcılığını Tükenmezkalem Film’in üstlendiği dizininkadrosuna Nurseli İdiz’den sonra Mehmet Ali Erbil de katıldı. Mezopotamya’da geçenhikâyede Erbil, Kırım Kongo İmparatorluğunun başındaki Ulan Bator’u canlandıracak.
 12. 12. Yer Gök AşkYönetmenliğini Aysun Akyüz’ün yaptığı dizi bu sezon da devam ediyor. Birce Akalay, eşiMurat Ünalmış ile birlikte kamera karşısına geçtiği Yer Gök Aşk’a veda ediyor. İkisezondur Havva karakterini canlandırdığı diziyi bırakma kararı alan oyuncu, yenisezonun ilk 10 bölüm tamamlandıktan sonra ekipten ayrılacak. Dizinin yeni sezonunun fragmanını izlemek için tıklayınız.
 13. 13. Esir Şehrin GözyaşlarıYapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği dizi, sınırsız güçle şiddet uygulayan acımasız bir mafyaailesi, silahların susmadığı bir şehir ve gücün pençesinde yeşermeye çalışan bir aşkhikâyesini konu alıyor. Yönetmenliğini Çağatay Tosun’un yaptığı dizinin kadrosunda YiğitÖzşener, Sedef Avcı, Fırat Doğruloğlu, Nail Kırmızıgül, Ruhi Sarı, Zeyno Üstünışık, YaseminYürük yer alıyor. Dizinin yeni sezonunun fragmanını izlemek için tıklayınız.
 14. 14. Merhaba HayatÜnlü hastane dizisi “Private Practice”in yerli uyarlaması olan dizide Vahide Gördüm, YaseminSanino, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kültür, Seda Güven, Ozan Osmanpaşaoğlu ve Keremcem rolalacak. Orijinal versiyon Grey’s Anatomy dizisinde Addison Montgomery karakterinicanlandıran Kate Walsh’un dizideki öyküye uygun olarak Seattle’dan taşınıp Beverly Hills’debir muayenede çalışmasını konu alıyor. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 15. 15. Kanal D Dizileri Dizi Başlangıç Günü / Haftası Veda 6 Eylül Perşembe Kayıp Şehir 10 Eylül Haftası Kuzey Güney 12 Eylül Çarşamba Umutsuz Ev Kadınları 9 Eylül Pazar Öyle Bir Geçer Zaman Ki 11 Eylül Salı Arka Sokaklar 10 Eylül Pazartesi Akasya Durağı 10 Eylül Haftası Yalan Dünya 21 Eylül Cuma
 16. 16. Vedaİlk bölümünün 6 Eylül Perşembe günü Kanal D’de yayınlanacağı belirtilen ‘Veda’, AyşeKulin’in aynı adlı eserinden ekrana uyarlanıyor. Kulin’in ‘Veda’ romanı, Osmanlıİmparatorluğu’nun son günlerinde, işgal altındaki İstanbul’u anlatıyor. Müziklerini ZülfüLivaneli’nin yaptığı, başrollerini Mehmet Aslantuğ, Fahriye Evcen ve Maral Üner’inpaylaştığı dizi; seyirciyi Birinci Dünya Savaşı ertesindeki işgal yıllarının, zorluklarla boğuşanİstanbul’una götürüyor. Dönem, Maliye Nazırı Mehmet Reşat Bey’in konağında yaşananlararacılığıyla anlatılıyor. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 17. 17. Kayıp ŞehirGökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, İlker Kaleli ve Nazan Kesal’ın rol aldığı ‘Kayıp Şehir’, öykügeliştirme ve proje tasarımı Tomris Giritlioğlu’na ait olan, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ınüstlendiği, müziklerini ise Demir Demirkan’ın yaptığı bir dizi. İstanbul’un arka sokaklarındayaşanan, yoksulluğun sebep olduğu insanlık trajedilerini, kadınların, çingenelerin,travestilerin, siyahların maruz kaldığı ayrımcılığı, işçi ile emekçi sorunlarını, sokakçocuklarının şiddet dolu dünyasını farklı bir dille gözler önüne serilecek. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 18. 18. Kuzey GüneyBu sezon yeni bölümleri ile ekranda olacak Kuzey Güney’in senaryosu Ece Yörenç veMelek Gençoğlu tarafından yazılmakta olup, Mehmet Ada Öztekin tarafındanyönetilmektedir. Oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gürsoy, Öykü Karayel, Badeİşçil ve Merve Boluğur’un olduğu dizide tema müziği sorumlusu Toygar Işıklı’dır. Dizinin yeni sezonunun fragmanını izlemek için tıklayınız.
 19. 19. Umutsuz Ev KadınlarıBennu Yıldırımlar (Nermin), Songül Öden (Yasemin), Evrim Solmaz (Zeliş), Ceyda Düvenci(Elif) ve Özge Özder (Emel)’in başrollerini paylaştığı ‘Umutsuz Ev Kadınları’ adlı dizi yenibölümleri ile ekrana geliyor. Meryem Gür’ün yönetmenliğini yaptığı dizi Eylül’de ekranlaradönecek. Dizinin yeni sezonunun fragmanını izlemek için tıklayınız.
 20. 20. Öyle Bir Geçer Zaman KiYeni sezonda 10 yıllık zaman atlamasıyla başlayacak olan dizide 50’li yaşlara merdiven dayayan Ayça Bingöl’ünete kemiğe büründürdüğü, Cemile’nin karşısına yeni bir erkek çıkacak. Bu karakteri Muhammet Uzunercanlandıracak. Soner ile büyük aşk yaşadığı eşi Aylin’in hayatını kaybettiği doğumu sırasında da bir kızınındünyaya geldiği ortaya çıkacak. Soner kızına ölen eşi Aylin’in adını verecek. Aylin’in dans hocası ise Mine Tugayoynayacak. Dizide minik Osman’ın gençlik yıllarını ise usta tiyatrocu ve senarist Macit Koper’in oğlu Gün Koperoynayacak. Dizinin yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, müziğini ise Nail Yurtsever yapmaktadır. Dizinin yeni sezonunun fragmanını izlemek için tıklayınız.
 21. 21. Arka Sokaklar2006 yılından beri devam eden ‘Arka Sokaklar’ bu sezon da yeni bölümleriyle Eylül’deseyircilerle buluşacak. Dizinin yeni sezonunun fragmanını izlemek için tıklayınız.
 22. 22. Akasya DurağıYönetmenliğini Yaşar Seriner’in üstlendiği dizi Erler Film tarafından yapılmaktadır. Cumartesiakşamları 23:00’da izleyiciyle buluşan dizi bu sezon da devam edecekler arasında.
 23. 23. Yalan Dünya 2011 sezonunda başlayan başarılı dizi, 2012-2013 sezonunda da Cuma akşamları yayınlanmaya devam edecek.
 24. 24. SultanYaz aylarında başlayan ve 12 bölümdür yayınlanan dizi, yeni sezonda da Kanal Dekranlarında yer alacak. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Settar Tanrıöğen, NurSürer’in paylaştığı dizi, 15 yıl kocasını bekledikten sonra lokanta açarak kendi ayaklarıüzerinde durmaya çalışan Sultan’ın hikayesini anlatıyor. Dizinin yeni sezonunun fragmanını izlemek için tıklayınız.
 25. 25. Kötü YolKanal D’nin başrollerini; Cansel Elçin, Şükran Ovalı ve İlker Aksum’un paylaştıkları, “KötüYol” adlı dizisi, 26 Temmuz’da başladı. Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’unüstlendiği, yönetmenliğini Nisan Akman’ın yaptığı, senaryosunu da Zülküf Yücel’in kalemealdığı, Orhan Kemal’in aynı adlı romanından esinlenerek televizyona uyarlanan “KötüYol”un hikayesi, 1965 yılının İstanbul’unda, Yeşilçam’da geçiyor Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 26. 26. Show TV Dizileri Dizi Başlangıç Tarihi Ustura Kemal 4 Eylül Salı Fatih 10 Eylül Haftası Suskunlar 6 Eylül Perşembe Pis Yedili 5 Eylül Çarşamba Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 7 Eylül Cuma
 27. 27. Ustura KemalShow TV’nin yeni dönem dizisi Ustura Kemal, Üsküdar’da uzun yıllar önce yaşamış ve namıuzak diyarlara ulaşmış bir yiğidin, vatanseverliği ve aşklarıyla dillere destan bir kabadayınınhikayesini konu alıyor. Üsküdar’da yaşamış, vatanseverliği ve aşklarıyla dillere destankabadayı ‘Ustura Kemal’i Oktay Kaynarca canlandırıyor. Emre Kınay, Naz Elmas, İpekKarapınar ve Esra Ruşan ise diğer isimleri arasında yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini MustafaŞevki Doğan yapıyor. Haldun Sevel’in eserinden uyarlanan dizinin yönetmen koltuğundaMustafa Şevki Doğan oturuyor. Dizi, 4 Eylül’de izleyicilerle buluşacak. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 28. 28. FatihRekor sayıda seyirciye ulaşan ‘Fetih 1453’ filminin devamı olan Fatih, yeni sezondaki iddialıdiziler arasında yer alıyor. Fatih Sultan Mehmet’in 49 yaşından ölene kadar geçen dönemianlatılan dizinin başrolde Devrim Evin var.
 29. 29. SuskunlarGeçtiğimiz sene başlayan dizi, bu sene de Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devamediyor. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 30. 30. Pis YediliOkudukları lisede çıkan yangın sonucu açıkta kalan yedi liseli gencin, zorunluluktan geçişyaptıkları özel bir kolejde ikoncanlar adını taktıkları yeni kolejli arkadaşlarıyla aralarındageçen atışmalı ve eğlenceli diyaloglarla dolu bir okul hikayesi. Geçtiğimiz sene başlayangençlik dizisi bu sezonda da yayına devam ediyor. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 31. 31. Adını Feriha Koydum – Emir’in Yolu7 Eylül Cuma yeni bölümüyle ekranlara gelecek dizide Emir artık tek başına. Feriha’yıbu defa sonsuza kadar kaybetti. Emir yepyeni bir hikayeyle karşımıza çıkıyor.Geçtiğimiz sezon Hazal Kaya’nın diziden ayrılacağını açıklaması üzerine başarılıoyuncunun canlandırdığı Feriha karakterini öldürmeye karar veren yapımcılar yenitransferler Beril Kayar ve Zeynep Çamcı’yla kadrosunu güçlendirdi. Dizinin ilerleyenbölümlerinde Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Emir karakteri ile bir ilişki yaşayacak olanZeynep Çamcı, dizide cinayet masasında çalışan Can isimli bir polisi canlandıracak. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 32. 32. Eve Düşen YıldırımEve Düşen Yıldırımda Türkiye Güzeli Gizem Karaca, Murat Han, Mehmet Minciözlü,Şencan Güleryüz, Ergun Uçucu, Suzan Aksoy ve Seda Akman kamera karşısına geçiyor.Dizide babası ölen güzel bir genç kızın hiç tanımadığı amcasının evine yerleşmesiylebaşlayan olaylar anlatılıyor.
 33. 33. Star TV Dizileri Dizi Başlangıç Günü / Haftası Muhteşem Yüzyıl 12 Eylül Çarşamba İffet 27 Ağustos Pazartesi Dila Hanım 7 Eylül Cuma Babalar ve Evlatları 6 Eylül Perşembe Atlılar Henüz belirlenmedi Behzat Ç. 21 Eylül Cuma Ağır Roman 25 Eylül Salı
 34. 34. Muhteşem YüzyılYine çarşamba reytinglerine damga vurması beklenen “Muhteşem Yüzyıl” bu sezon 4 devtransferiyle senaryosuna renk katacak. Tuncel Kurtiz Ebu Suud, Ozan Güven RüstemPaşa, Cansu Dere Leyla ve Pelin Karahan Mihrimah Sultan rollerini canlandıracak. Yenisezonda Hürrem’i canlandıran Meryem Uzerli ile İranlı Leyla’yı oynayan Cansu Derearasında Kanuni Sultan Süleyman için buyük bir savaş yaşanacak. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 35. 35. İffetYönetmenliğini Faruk Teber’in yaptığı dizi yeni sezonda yeni bölümlerle geliyor. İffet adlıdizinin başrollerini Deniz Çakır, İbrahim Çelikkol, Mehmet Çevik ve Melike Güner paylaşıyor. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 36. 36. Evlerden BiriOrhan Kemal’in ‘Evlerden Biri’ adlı romanı dizi haline getirildi. Çekimleri İstanbul Üsküdar’dabaşlayan ‘Evlerden Biri’ dizisi için Salacak’ta iki tarihi ev baştan dekore edildi. Ceyda Ateş,Özgür Çevik, Şemsi İnkaya, Mehtap Bayrı ve Barış Aytaç oyuncu kadrosundaki bazı isimler. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 37. 37. Dila HanımKanalın perşembe akşamı ekrana getirmeyi planladığı dizisi, Necati Cumalı’nın ‘Aynı’ adlıromanından ekrana uyarlanıyor. Adana’da çekilmeye başlanan dizide 1978 yılında çekilenfilm versiyonunda Türkan Şoray’ın oynadığı Dila Hanım karakterini dizi uyarlamasında HaticeŞendil, Kadir İnanır’ın oynadığı Karadağlı Rıza rolünü ise Erkan Petekkaya canlandırıyor.Dizide, Barazoğlu İhsan Bey’in karısı Dila Hanım bir arazi anlaşmazlığı yüzünden kocasınıvuran Karadağlı Rıza’ya aşık oluyor. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 38. 38. Babalar ve EvlatlarıYıllar sonra Fatma Girik ve Serdar Gökhan’ı yeniden buluşturan Mahsun Kırmızıgül imzalıdizide usta isimler ve son yılların en beğenilen genç oyuncuları bir araya geliyor. Ustaisimlere, Murat Ünalmış, Sinan Tuzcu, Ceren Hindistan, Adnan Koç ve Ümit İbrahimKantarcılar gibi ünlü oyuncular eşlik ediyor. Tetik çekmeye tövbe etmiş bir kabadayınınzorlu mücadelesini anlatacak olan “Babalar ve Evlatlar”ın yönetmeni ise Cemal Şan. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 39. 39. AtlılarStar TV’nin “Behzat Ç.”yi çeken Adam Film ile Bulgaristan’da çekimlerine başladığı dizi,Sarp Levendoğlu, Aslı Tandoğan ve Canan Ergüder’i buluşturdu. Bulgaristan’ın başkentiSofya’daki dünyaca ünlü Nu Boyana Film Stüdyoları’nda çekilen ilk Türk dizisi olan yapım,tarih öncesi dönemde geçiyor. Ekibinin yarısının Bulgar oyunculardan oluşacağı dizininekran ömrünün 78 bölüm sürmesi planlanıyor. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı‘Atlılar’, pek çok farklı kavim, inanç, aşk ve tehlike barındıran tarihi bir öykü.
 40. 40. Ağır Roman1996’da Metin Kaçan’ın romanından sinemaya aktarılan ‘Ağır Roman’ da dizi oluyor. MetinBalekoğlu’nun yönettiği dizi, Kolera’nın efsanevi adamı Gli Gli Salih’in oğlu Salih Jr..’ınhapisten çıkışı ve heyecanla karşılanmasıyla başlıyor. Salih Jr. beş yılda Kolera’nın değişmişolduğunu görür. Kentsel dönüşüm projesinin girdiği mahalle yok olma tehlikesiyle karşıkarşıyadır. “Ağır Roman Yeni Dünya” isimli dizide Tamer Tıraşoğlu, Onur Saylak, BegümBirgören, Sumru Yavrucuk, Nesrin Cevadzade, Özge Özpirinçci, Murat Daltaban, MacitKoper ve Erkan Bektaş rol alıyor. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 41. 41. İşler Güçlerİşler Güçler, 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV’de Modern Muzip Yalanlar sloganıylayayınlanmaya başlayan ve başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz’inpaylaştığı, üç oyuncunun yaşam öyküsünü anlatan komedi dizisi, yeni sezonda dayayınlanmaya devam edecektir Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 42. 42. Küçük Hesaplar Presentation Title Here by MediaCom, 00.00.0000Yapımcılığını Most Productionın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlı yapıyor.Kadrosunda Mazhar Alanson, Seray Sever, Deniz Alnıtemiz, Ali Yoğurtçuoğlu, Erman Koç,Ayşe Melike Çerçi, Arzu Oş, Gözde Türkpençe, Ali Çatalbaş, Emin Saylan, Engin Gürmen,Kerem Muslugil ve Kaan Sezyum yer aldığı Küçük Hesapların senaryosunu DenizAlnıtemiz, Kaan Sezyum ve Nazlı Elif Durlu yazıyor. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 43. 43. Sudan Bıkmış BalıklarSudan Bıkmış Balıklar Focus Film tarafından yapımcılığı üstlenilen yerli gençlik televiyondizisi. Başrollerini Burak Sağyaşar ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı dizi Antalya Kaş’tabaşlamıştı ve şı sıralar İstanbul’da devam ediyor. Dizi fragmanını izlemek için tıklayınız.
 44. 44. Teşekkürler

×