Your SlideShare is downloading. ×
ПРОЕКТ 10
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×

Introducing the official SlideShare app

Stunning, full-screen experience for iPhone and Android

Text the download link to your phone

Standard text messaging rates apply

ПРОЕКТ 10

1,119
views

Published on

Published in: Education

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
1,119
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

 • 1. ІІ (районна) Інтернет–конференція Конкурс проектів «Взаємодія педагогів та фахових спеціалістів ДНЗ з батьками» Проект “Щедра осінь” (з дітьми другої молодшої групи) Підготувала Вихователь, спеціаліст ІІ категорії Казмірчук Л.О.
 • 2. Опис проекту Тип проекту: пізнавально-ігровий. Тривалість: вересень-жовтень Учасники проекту: діти, вихователі, батьки, музичний керівник
 • 3. Актуальність проблеми Діти молодшого дошкільного віку починають знайомитися з такими поняттями як “овочі” і “ фрукти”. Для багатьох дітей ці поняття невід'ємні , їм дуже важко класифікувати дані предмети за місцем їх проростання. В той же час діти повинні розуміти, що овочі і фрукти дуже корисні для здоров'я, тому що в них багато вітамінів, які дозволяють їм краще рости і розвиватися. Щоб допомогти дітям класифікувати овочі і фрукти, познайомити із властивостями і місцем їх вирощування, був вибраний метод проектів. Діти знайомляться з такими властивостями: колір, форма, величина, користь для людини, смак, місце вирощування, вчаться складати описові розповіді про той чи інший овоч або фрукт. Вміння дітей класифікувати, порівнювати, узагальнювати сприяє розумовому розвитку дітей.
 • 4. МЕТА ПРОЕКТУ Уточнити, розширити, закріпити знання дітей про овочі і фрукти, про їх користь для здоров'я людини, про місце їх вирощування. Створити умови для розвитку пізнавальних і творчих здібностей дітей
 • 5. Задачі проекту 1. Навчати дітей розрізняти, називати, класифікувати овочі і фрукти за участю різних аналізаторів. 2. Вчити описувати овочі і фрукти, робити прості умовиводи. 3. Формувати інтерес до усної народної творчості (загадки, казки, прислів'я, приказки). 4. Збагачувати і розвивати активний словник дітей, зв'язне мовлення, дрібну моторику рук. 5.Залучати батьків до сумісної творчості з дітьми.
 • 6. Види діяльності 1.Ігрова діяльність. 2.Спостереження. 3.Читання художньої літератури 4.Продуктивна діяльність. 5. Музично-ритмічна діяльність. 6.Сумісна творча діяльність батьків і дітей
 • 7. Очікуваний результат - знати і називати овочі і фрукти; -володіти узагальнюючим поняттям; -визначати на дотик, на смак, впізнавати за описом; -знаходити схожість і різницю за декількома ознаками; -знати як ростуть, де ростуть, корисні властивості, час збирання врожаю, які страви з них можна приготувати; -разом з батьками знаходити оригінальні рішення у створенні поробок з овочів і фруктів, природного матеріалу.
 • 8. Етапи проекту підготовчий основний заключний
 • 9. Розробка плану роботи з батьками Вивчення літератури за даною темою Підбір ілюстративного матеріалу Розробка плану роботи з дітьми Підбір художньої літератури Підготовчий етап Оформлення батьківського куточка
 • 10. Основний етап Робота з дітьми Робота з батьками
 • 11. Форми роботи з дітьми 1. Заняття “Щедра осінь” (фрукти) 2.Заняття “Що нам осінь принесла” (овочі) 3. Малювання “Яблука на тарілці” 4. Малювання “Помідори “ 5. Ліплення “Смачні сливи” 6. Аплікація “Яблука і сливи” 7.Дидактична гра “Чарівна торбинка” (овочі , фрукти) , “Впізнай за смаком”, “В саду чи на вгороді” 8.Бесіда “Овочі, ягоди, фрукти-корисні прдукти”; “Наші друзівітамини” 9.Відгадування загадок про овочі і фрукти. 10. Читанна казки “Ріпка”, віршів. 11. Фізкультурне заняття “Збір врожаю” 12 Музична розвага “Свято Осені”
 • 12. Робота з батьками * Консультація “Харчування дітей дошкільного віку”; “Овочі і фрукти – вітамінні продукти” * Папка-пересувка “Вітамінний калейдоскоп” *Анкетування “Здоровий спосіб життя” *Добірка ілюстрацій і картинок на тему “Овочі”, “Фрукти”. *Виставка сумісної творчості дітей і батьків “Чарівні перетворення”(поробки з овочів і фруктів, природного матеріалу)
 • 13. Заключний етап Музична розвага “Свято осені”
 • 14. Конкурс поробок «Чудові перетворення»
 • 15. Дякуємо за увагу !