  Dace iestājās Malnavas koledžas  profesionālajā vidusskolā 2004. gadā, pēc  pamatizglītības iegūšanas Vītolu  pa...
  Malnavas koledžas profesionālajā vidusskolā  bija iespējams apgūt grāmatvedību,  autotransportu un datorspeciālist...
  Izglītības programmā Grāmatvedība mācības  uzsāka 38 meitenes un 1 puisis. Visus četrus  gadus viņiem līdzās bija...
  Dace stāsta, ka Anitai Jakimovai šis kurss bija  pirmais audzināmais kurss viņas darba stāžā.  Dace: „Neskatoties ...
  Otrajā kursā Dace sāka apmeklēt floristikas  pulciņu, kura vadītāja bija Ilga Novikova. Tur  viņa mācījās veidot d...
  Dace ar savu kursa biedreni Daci skolas  ietvaros uzvarēja biznesa plānu aizstāvēšanas  konkursā.  Šogad Malnava...
„Malnavas kolektīvā iejutos ātri. Kursa biedrenes bija foršas, ļoti atsaucīgi pasniedzēji. No pēdējā gada visspilgtāk at...
  2008. gadā Dace kopā ar pārējām 12  kursabiedrenēm beidza Malnavas koledžas  profesionālo vidusskolu ar labiem rez...
  Tagad Dace mācās  Rēzeknes augstskolā,  Humanitāro un  juridisko zinātņu  fakultātē, 3. kursā,  neklātienē. ...
Absolvente Dace Balāne
Absolvente Dace Balāne
Absolvente Dace Balāne
Absolvente Dace Balāne
Absolvente Dace Balāne
Absolvente Dace Balāne
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Absolvente Dace Balāne

929 views
860 views

Published on

Datortehnoloģiju konkursa "Malnavai-90" darbs, autores Sintija Streļča, Santa Gržibovska 1 lauku īpašumu apsaimniekotāji - skolotāja Regīna Rudāne

Published in: Education, Business, Spiritual
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
929
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Absolvente Dace Balāne

 1. 1.  Dace iestājās Malnavas koledžas profesionālajā vidusskolā 2004. gadā, pēc pamatizglītības iegūšanas Vītolu pamatskolā, izvēloties izglītības programmu Grāmatvedība.
 2. 2.  Malnavas koledžas profesionālajā vidusskolā bija iespējams apgūt grāmatvedību, autotransportu un datorspeciālistus. Bet ar gadiem izvēle ir kļuvusi lielāka un ir tikušas uzsāktas mācību programmas - lauku īpašuma apsaimniekotājs un autoelektriķis.
 3. 3.  Izglītības programmā Grāmatvedība mācības uzsāka 38 meitenes un 1 puisis. Visus četrus gadus viņiem līdzās bija audzinātāja Anita Jakimova.
 4. 4.  Dace stāsta, ka Anitai Jakimovai šis kurss bija pirmais audzināmais kurss viņas darba stāžā. Dace: „Neskatoties uz to, ka mēs viņai bijām pirmie, viņa tika ar visu lieliski galā un viņai par to jāsaka liels paldies. ”
 5. 5.  Otrajā kursā Dace sāka apmeklēt floristikas pulciņu, kura vadītāja bija Ilga Novikova. Tur viņa mācījās veidot dažādas kompozīcijas un iemācīto bieži vien pielietoja un joprojām pielieto ārpus skolas.
 6. 6.  Dace ar savu kursa biedreni Daci skolas ietvaros uzvarēja biznesa plānu aizstāvēšanas konkursā. Šogad Malnavas koledžā notiks skolas 90 gadu jubilejas svinības.
 7. 7. „Malnavas kolektīvā iejutos ātri. Kursa biedrenes bija foršas, ļoti atsaucīgi pasniedzēji. No pēdējā gada visspilgtāk atmiņā palicis skolotājas Rutas Kļaviņas kabinets un grāmatvedība, grāmatvedība, grāmatvedība. Atmiņā palicis tas, ka valsts klasifikācijas eksāmens bija vienu dienu pirms izlaiduma. ”
 8. 8.  2008. gadā Dace kopā ar pārējām 12 kursabiedrenēm beidza Malnavas koledžas profesionālo vidusskolu ar labiem rezultātiem – viņa bija viena no labākajiem audzēkņiem un saņēma pateicību. Pateicību par labiem rezultātiem saņēma 16 absolventi, no tiem - 7 meitenes no Daces kursa.
 9. 9.  Tagad Dace mācās Rēzeknes augstskolā, Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātē, 3. kursā, neklātienē. Kā arī strādā Malienas pagasta speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē „Mazputniņš”. Dace atzīst, ka labprāt atgrieztos mācīties Malnavā.

×