KARTOSOFT tschechisch

683 views

Published on

KARTOSOFT

Published in: Technology
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
683
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
40
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

KARTOSOFT tschechisch

 1. 1. Software který mojí společnosti zajistí budoucnost? To chci mít!
 2. 2. V konkurenčním boji Jaké budou rozhoduje každá minuta. Vaše výhody: Naším programem Kartosoft Vám ukážeme cestu, jak • Větší rozhled: můžete potenciál Vaší společnosti Můžete lépe předvídat změny a tím pomocí plně integrovaného IT systému odpovídajícím způsobem přizpůsobit Vaši ještě lépe využít. krátkodobou i dlouhodobou konkurenční strategii. Budete schopni přizpůsobit pružně Vaši strategii měnícím se nárokům trhu. • Větší rychlost: Mimo jiné vytvoříte efektivnější V konkurenci rozhoduje každá minuta. Díky obchodní procesy, které vám zajistí vůči konkurenci plně integrovanému IT systému od Kartosoftu rozhodující náskok. můžete kalkulovat rychleji a spolehlivěji a jste vůči Vaší konkurenci vždy o krok napřed. • Více flexibility: Můžete reagovat rychleji na změny na trhu a zajistíte si díky novým idejím stálé výhody vůči konkurenci. • Větší jistota plánování a kontrola: Můžete lépe a rychleji plánovat objem zákaznických projektůnebo velkých zakázek s ohledem na spotřebu materiálu a efektivní využití strojů, než Vai konkurenti lépe plánovat průběh výrobního procesu a rozložení práce. na trhu.
 3. 3. Software, který je zodpovědný za kontrolu? To zní dobře. Pravidla stanovuji já.
 4. 4. Rychlejší zapracování Užitím Kartosoftu,programu ERP pro obalový V boji o zakázky s Vašimi konkurenty musíte každý průmysl, vytvoříte celý dodavatelský řetězec den zvítězit.Kartosoft Vám bude v tomto boji (Supply Chain). významnou podporou. Specializované řešení pro Přitom jsou do tohoto programu již integrovány zpracovatele, obchodníky i výrobce obalů klíčové procesy obalového průmyslu i všechny je šité na míru této branži a můžete je získat za funkce hlášení a zpráv. kompletní cenu - včetněimplementace. Získáte tak více jistoty ve výrobních procesech a plánování a vytvoříte ideální předpoklady pro větší spokojenost zákazníků díky efektivnějším provozním Nízké a expedičním procesům. náklady.
 5. 5. Software,který spolupřemýšlí při při výrobě? Je pěkné, že to ještě zažiji.
 6. 6. Průběh procesů Vysoká plně integrován efektivita Kartosoft spojuje prodej, plánování procesů, To znamená: Rychlejší a pružnější výroba, výrobu, nákup a správu skladu. přičemž má management kdykoli přehled Centrálně evidovány a v Kartosoftu zobrazeny o aktuálním stavu všech probíhajících výrobních jsou veškeré informace a souvislosti procesů. Díky automatickým postupům mohou důležité pro kalkulaci, návrh výrobku, být procesní náklady ve všech oblastech plánování a řízení výroby. společnosti sníženy. Prodejnímu oddělení je tím pro poradenství Mnoho obchodních procesů mezi jednotlivými zákazníkům k dispozici veškeré technické Know- oblastmi firmy probíhá v Kartosoftu díky „KARTOSOFT nám pomohl dodržet důležité how společnosti. Poznatky, které byly dříve pouze v konsolidované datové bázi z velké části automaticky. výrobní termíny s menším stresem a v kratší době. hlavách několika pracovníků. Místo toho, aby stále hasili problémy, mohou se Software jednoduchý na ovládání zaměstnanci věnovat strategickým úkolům v oblasti Data ze zakázky jsou automaticky předávána dále na výrobních terminálech zaručuje plynulou marketingu, vývoji výrobků a ve výrobě. nákupnímu oddělení a plánování výroby. integraci výrobních dat do IT systému. Tím jsme mohli zvýšit náš podíl na trhu.“ Objem a stav zakázky jsou kdykoli k nahlédnutí, úkoly, jako předání informací o potřebách Matthias Hebrok generální ředitel Cartoflex GmbH nebo potvrzení dodacího termínu probíhají Nízká většinou automaticky. investice.
 7. 7. Software, který ulehčuje prodej a posiluje náš tým ? Již roky na seznamu našich přání.
 8. 8. Kartosoft optimalizuje ‚one klick‘ prodej Funkce Použití Kartosoftu podporuje rychle a jednoduše Na přímé cestě k nabídce, dodacímu listu, nebo prodejní týmy při plnění jejich každodenních úkolů, zakázce - rychle a spolehlivě vytvořit nebo změnit jako je správa zákaznických a kontaktních dat, nabídky - u Kartosoftu je spolehlivost kalkulace již plánování a administrace termínů a opatření, při zapracována. Opportunity a Pipeline managementu. Rozsáhlé analytické funkce podporují management a Služba zákazníkovi je klíčem k úspěchu. Kartosoft prodej při vyhodnocování prodejních čísel. Vám nabízí možnost zavést v nejkratší možné době moderní systém, který Vvám umožní být zákazníkovi Všechna data je možné kdekoli ve společnosti neustále nablízku. vyměnit, aniž by došlo k jejich ztrátě. Zprávy a statistiky jsou bezprostředně k dispozici. Více Tím jsou management, prodej a zákaznické oddělení neustále aktuálně informovány. prodat. Na základě těchto informací je možné okamžitě přizpůsobit obchodní procesy novým trendům na trhu.
 9. 9. Software,který redukuje papírování? To by bylo pěkné.
 10. 10. Efektivnější Úspora času a procesy nákladů jsou základem dalšího růstu díky rozsáhlé automatizaci • rychlejší přenos dat • Rychlé vytvoření přehledých a aktuálních • kratší doby zpracování objednávek vyhodnocení • zjednodušená a spolehlivější realizace zakázky • Aktuální obchodní výsledky po stisknutí tlačítka • integrovaný management zásob zboží • Rychlé vyhodnocení ukazatelů • automatické archivování všech dokumentů • Zredukování nesplacených faktur • Zlepšený servis zákazníkům pomocí centrálních dat KARTOSOFT integruje nákup a prodej, • Přehledný a jednoduchý správu skladu, plánování a výrobu. • Rychlá reakce na přání zákazníků • Jednotná datová báze pro celou společnost • Rychlý a přesný přehled o zakázkách • Integrovaný management dokumentů a zásobách na skladu • Urychlené procesy a nižší náklady • Dokladově přesná dokumentace všech vyrobených • Intuitivní obsluha výrobků Možnost spojení s EDI • Odstupňované řešení podporuje další růst • Možnost zpětného vysledování všech šarží Možnost spojení s DATEV Evidence provozních dat Používání čárových kódù
 11. 11. S KARTOSOFT-em ERP PPS Realizace zakázky Fax E-Mail PDF Archivovací systém Systém managementu dokumentů Individuální sestavování formulářů Jednotlivá faktura Hromadná faktura Kalkulace, Kalkulace soupisky Správa skladu Příprava práce Plánování výroby Řízení výroby Správa štočkù a nástrojů Controlling Statistiky Integrace čárových kódů Obchod Výsledná kalkulace Srovnání plánu a skutečnosti Plánování termínù Obchodní zástupce Správa výrobků CRM Stohový lístek Paletový lístek Využití strojů Konstrukce Pracovní karta Ceníky Vysokoregálový sklad Plošný sklad Dodací termín Sklad surového materiálu Spojení s DATEV Spojení s EDI Plánování túr Optimalizace expedice Paletové konto BDE FEFCO ECMA Nesplacené faktury Kreditní limit možnost více sídel Online-Updates Online-Support přizpůsobitelný mandantovi schopný komunikovat ve více jazycích Kartonáže Klopové krabice Displaye Obaly Role vlnité lepenky Vývoj obalů Plakáty Flexotisk Offsetový tisk Zásilkové obaly 0baly pro DVD Obaly knih Zásilkové obaly Obaly pro CD Balící papír Pásky Tůí a půtivrstvé obaly Klopové krabice Standardní kartony Stůhovací krabice Krabice pro zasílání poůadaůů Klopové krabice s automatickým dnem Zasouvací dno Krabice pro zasílání lahví Knihy Karton Standardní klopové krabice Zásilkové obaly Univerzální obaly Fixovací obaly Ploché obaly Kartony Krabice Boxy Krabice Obaly pro zasílání pořadačů nekonečná rozmanitost.
 12. 12. Vaše kontaktní osoba KARTOSOFT GmbH Kontaktní osoba pro Českou Rrepubliku: Iva Eisermannová Horst-Nickel-Straße 2 722 055 216 21337 Lüneburg 0049 173 53 60 283 Tel.: +49 4131 75740-20 Fax: +49 4131 75740-44 E-Mail: info@kartosoft.de

×