Nemokamos interneto svetaines
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

Like this? Share it with your network

Share

Nemokamos interneto svetaines

on

 • 771 views

Sutaupytus pinigus galima investuoti kitur, o gaunama itin patogiu valdymu pasižyminti interneto svetainė lūkesčius pateisins su kaupu. Akcentuojamas ir dar vienas aktualus punktas – SEO ...

Sutaupytus pinigus galima investuoti kitur, o gaunama itin patogiu valdymu pasižyminti interneto svetainė lūkesčius pateisins su kaupu. Akcentuojamas ir dar vienas aktualus punktas – SEO optimizacija. Šioje srityje taip pat viskas apgalvota – turinio optimizavimas nesukels jokių nesklandumų.

Statistics

Views

Total Views
771
Views on SlideShare
682
Embed Views
89

Actions

Likes
1
Downloads
0
Comments
0

2 Embeds 89

http://www.rit.lt 73
http://rit.lt 16

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Microsoft PowerPoint

Usage Rights

CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike LicenseCC Attribution-NonCommercial-ShareAlike LicenseCC Attribution-NonCommercial-ShareAlike License

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
Post Comment
Edit your comment

Nemokamos interneto svetaines Presentation Transcript

 • 1. nemokama interneto svetainė, nemokamas www adresas, svetainių kūrimas nemokamai.
 • 2. Apie internetines svetaines  Internetinė svetainė – tai ne tik asmenybės ar pomėgių reprezentavimas. Virtuali erdvė suteikia galimybę reklamuoti savo įmonę bei užsitikrinti žinomumą. O tai, savaime aišku, lemia ilgalaikes perspektyvas. Deja, kartais viskas atrodo pernelyg brangu. Ir visgi... Nusiminti neverta, kadangi internetinį puslapį galima gauti ir už dyką. Kitaip sakant, už ačiū.
 • 3. Apie paslaugą  RIT siūlo svetainės dizainą, turinio valdymo sistemą, WWW adresą bei svetainės talpinimą tiesiog už dyką. Negana to, nemokamas puslapis pasižymi visomis galimybėmis. Viena jų – lengvas administravimas. Akcentuojama ir tai, jog svetainė unikali bei sukuriama per trumpą laiką. Vadinasi, jokių papildomų lėšų ir laiko sąnaudų.
 • 4. Galimybės Svetainės adresas pavadinimas.kik.lt Turinio valdymo sistema 1000 Mb vietos serveryje Jokių reklamų Svetainė keliomis kalbomis: LT, EN, RU, DE ir kt. Paveikslėlių ir video atvaizdavimas turinyje Neribotas interneto svetainės puslapių skaičius Neribotas nuotraukų skaičius Interneto svetainė atitinkanti SEO reikalavimus Neribotas prekių ir puslapių kiekis Nemokamos konsultacijos ir pagalba Kasdienės atsarginės duomenų kopijos Neribotas kalbų kiekis interneto svetainėje
 • 5. “Google” paieška  Į klausimą, ar puslapis optimizuotas Google paieškai, atsakymas skamba „taip“, ar paslauga iš tiesų nemokama, atsakymas irgi teigiamas. Teigiama savybe laikomas ir lietuviškas tinklalapio valdymas, tad nustatymai labai greitai bei lengvai keičiami.
 • 6. “Google” paieška  Į klausimą, ar puslapis optimizuotas Google paieškai, atsakymas skamba „taip“, ar paslauga iš tiesų nemokama, atsakymas irgi teigiamas. Teigiama savybe laikomas ir lietuviškas tinklalapio valdymas, tad nustatymai labai greitai bei lengvai keičiami.
 • 7. Turinio valdymo sistema
 • 8. Dažnai užduodami klausimai  Kur talpinama internetinė svetainė? Internetinė svetainė - talpinama Lietuvoje, kas savaitę yra daromos atsarginės svetainės kopijos.  Kodėl Jus teikiate paslaugą nemokamai? Mes manome kad paprastu internetinių svetainių sukūrimas turi būti visiškai nemokamas, todėl teikiame šią paslaugą veltui.  Ar galiu nukreipti savo turimą pavadinimą (pvz. www.petraspetraitis.lt) į šias svetaines? Taip, susisiekite su mumis el. paštu.
 • 9. Kaip užsakyti?  Naršyklės lange įveskite adresą www.rit.lt pasirinkite meniu punktą “Nemokama svetainė”  Užsakymo lange įveskite: pageidaujamą svetainės adresą, savo el. paštą, spauskitę “Siųsti”.  Internetinės svetainės prisijungimai ir instrukcija bus išsiųsti Jūsų nurodytu el. paštu.
 • 10. Kaip užsakyti?  Naršyklės lange įveskite adresą www.rit.lt pasirinkite meniu punktą “Nemokama svetainė”  Užsakymo lange įveskite: pageidaujamą svetainės adresą, savo el. paštą, spauskitę “Siųsti”.  Internetinės svetainės prisijungimai ir instrukcija bus išsiųsti Jūsų nurodytu el. paštu.