Účtovníctvo Humanet

188 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
188
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Účtovníctvo Humanet

  1. 1. ÚČTOVNÍCTVOHUMANETRozhodnite sa správne!
  2. 2. MENEJ STAROSTÍ Okamžitý online prístup bez nutnosti inštalácie, aktualizácie,zálohovania. Prístup kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom internetu. Použiteľnosť na rôznych OS –Windows, Linux, Mac OS ... Dostupné na počítači, tablete, mobilnom telefóne, smartTV atď. Vždy aktuálna verzia a legislatíva bez nutnosti inštalácie novejverzie. Automatické archivácia a zálohovanie dát v prostredíprofesionálne vybaveného dátového centra.
  3. 3. BEZPEČNOSŤ JE DÔLEŽITÁ Úroveň zabezpečenia akejkoľvek aplikácie je veľmi dôležitá,avšak v prípade online ekonomického software sú požiadavky nabezpečnosť ešte vyššie ako u bežných ekonomickýchprogramov. Keďže Humanet pracuje s osobnými údajmi a ekonomickýmiúdajmi organizácie, je možné u neho vyžadovať minimálnerovnakú úroveň zabezpečenia ako napríklad u internet bankingualebo pri priamej platbe za nákup v internetovom obchode.
  4. 4. STALO SAVÁM, ŽE SAVÁM POKAZILPOČÍTAČ AVY STE PRIŠLI OVŠETKYÚDAJE? S Humanetom saVám nič nestratí. Dáta sú zálohovanéniekoľkokrát denne a sú fyzicky uložené na dvoch rôznychmiestach, v Bratislave a v Žiline. Máte istotu, žeVaše dáta sú vbezpečí a je o ne profesionálne postarané.Ako často a kde archivujete dátaVy?
  5. 5. ROZSAH SYSTÉMU Webová aplikácia Humanet pozostáva z troch samostatnýchfunkčných celkov, ktoré sú zároveň prepojené v miestach,ktorých prepojenie uľahčuje prácu ich používateľom. Jedným ztakých prepojení je napríklad prenos mzdových informácií prepotreby zaúčtovania spracovaných miezd v účtovníctve.mzdy a personalistikajednoduché účtovníctvopodvojné účtovníctvo
  6. 6. CENA Bežná cena, ktorá sa platí za klasický program na spracovanieúčtovníctva alebo miezd pozostáva z licencie a pravidelnéhoročného poplatku (tzv. systémová údržba), v ktorom sú zahrnutéslužby spojené s prístupom k novým aktualizovaným verziám adoplnkové služby, ako napríklad hotline. V prípade online programu Humanet je to inak.Vaše počiatočnénáklady sú nulové, pretože žiadny poplatok za zakúpenielicencie neplatíte. Platíte iba poplatok za prístup k službeHumanet, ktorý je na úrovni poplatku za systémovú údržbubežnýchWindows aplikácií.
  7. 7. VÝSLEDOK?JEDNODUCHOSŤ A EFEKTIVITA Prístup kedykoľvek a odkiaľkoľvek cez internet. Prístup z práce, z domu, odVášho zákazníka, od známych atď. Prístup nielen z počítača, ale aj z mobilného telefónu, tabletu,TV a ďalších zariadení s pripojením na internet. Plne funkčný na všetkých operačných systémoch, t.j.Windows, Linux, Mac OS atď. Nič neinštalujete ani neaktualizujete. Vždy aktuálna legislatíva bez nutnosti inštalácie. Vždy a všade pracujete s aktuálnou verziou aplikácie. Pravidelné rozširovanie systému o nové funkcie a možnosti. Automatické zálohovanie dát niekoľkokrát denne s fyzickým uložením dát na dvoch zemepisných lokalitách. Komplexný ekonomický systém - mzdy a personalistika, jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, fakturácia,sklad, majetok, banka, pokladňa, DPH, daňové priznania ... Vzájomné prepojenie jednotlivých modulov - mzdy s účtovníctvom, fakturácia s účtovníctvom atď. Komplexná podpora a poradenstvo. Legislatívne školenia a poradenstvo.
  8. 8. ÚČTOVNÍCTVOHUMANETSkutočne inteligentné riešenie účtovania.

×