Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro

470 views

Published on

Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro.

Najnowsza książka Michała Wróblewskiego, inwestora i kolumnisty finansowego. Autora bloga transferbogactwa.pl i portalu finansowego goldentimes.pl.

Published in: Economy & Finance
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
470
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
6
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro

 1. 1. Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro transferbogactwa.pl Michał Wróblewski ZADBAJ O SWOJĄ FINANSOWĄ PRZYSZŁOŚĆ INWESTUJĄC W ZŁOTO I SREBRO Michał Wróblewski
 2. 2. Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro transferbogactwa.pl Michał Wróblewski ZADBAJ O SWOJĄ FINANSOWĄ PRZYSZŁOŚĆ INWESTUJĄC W ZŁOTO I SREBRO Najnowsza książka Michała Wróblewskiego Dziś w czasach kryzysu finansowego najważniejsze jest inwestowanie nie tylko dla zysku, ale także dla ochrony finansowej. Zapewnienie sobie i swoim bliskim zabezpieczenia finansowego na przyszłość. Właśnie o tym jest książka Michała Wróblewskiego: ZADBAJ O SWOJĄ FINANSOWĄ PRZYSZŁOŚĆ INWESTUJĄC W ZŁOTO I SREBRO. Jej treść wiąże się nie tylko z inwestowaniem w złoto i srebro, ale całymi finansami osobistymi i niezależnością finansową oraz mentalnością rozsądnego inwestora, który inwestuje zgodnie z cyklami finansowymi.
 3. 3. Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro transferbogactwa.pl Michał Wróblewski CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z TEJ KSIĄŻKI?  Jak uchronić się przed kryzysem  Jak naprawdę działa system finansowy  Poznasz cykle finansowe i strategią Transferu Bogactwa  Dowiesz się dlaczego warto inwestować w złoto i srebro  Poznasz sposoby, zagrożenia i strategie inwestowania w złoto i srebro  Uniezależnisz się od wpływu bankierów i rządu na Twoje finanse  Dowiesz się dlaczego to może być największy kryzys w historii  Dowiesz się dlaczego pieniądz i waluta to nie to samo  Czego można nauczyć się z historii
 4. 4. Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro transferbogactwa.pl Michał Wróblewski  Jak powstał dzisiejszy system finansowy - klucz do zrozumienia  Dowiesz się dlaczego dzisiejszy system finansowy to piramida finansowa (i jak wyjść z tej Piramidy Kradzieży Bogactwa)  Poznasz 5 scenariuszy na przyszłość i co każdy z nich oznacza Kliknij Tutaj, aby dowiedzieć się więcej!
 5. 5. Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro transferbogactwa.pl Michał Wróblewski OPINIE EKSPERTÓW Książka ta jest dobrym argumentem, aby być realistą, być uczciwym i starać się żyć zgodnie z prawdą i zasadami. Myślę, że historia opisana na poniższych stronach jest dobrym przypomnieniem dla każdego, kto twierdzi, że kocha wolność . Nadszedł czas, aby naprawdę zacząć popierać słowa czynami. DAVID MORGAN Światowy ekspert w dziedzinie metali szlachetnych Bardzo się ucieszyłem, gdy mogłem zapoznać się z treścią niniejszej książki. Wreszcie na rynku polskim ukazała się pozycja, która ma szansę
 6. 6. Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro transferbogactwa.pl Michał Wróblewski otworzyć oczy rodakom... Liczę, że czytelnicy przez chwilę zastanowią się, gdzie leży prawda i dlaczego nikt im jej nigdy nie powiedział. PRZEMYSŁAW SŁOMSKI Inwestor, właściciel firmy 79 th Element, autor bloga DOXA - Ekonomia Książka Michała Wróblewskiego pomoże ci przygotować się na przyszłość. Mam nadzieję, że obaj jesteśmy w błędzie. Wszystko się jakoś ułoży i nie będzie poważnego zagrożenia ze strony kryzysu finansowego, ale w te czy we wte, silna pozycja w złocie będzie tobie dobrze służyć. VERNON ADKISON Przedsiębiorca, kapitan pogłębiarki Wild Ranger (Morze Złota - Discovery)
 7. 7. Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro transferbogactwa.pl Michał Wróblewski Do tej pory brakowało tak obszernego kompendium wiedzy, dotyczącego inwestycji w metale szlachetne na polskim rynku. Jest to więc lektura obowiązkowa dla każdego, kto szuka bezpieczeństwa finansowego w obecnych niepewnych czasach. BARTŁOMIEJ KNICHNICKI Dyrektor zarządzający Mennicy Skarbowej.
 8. 8. Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro transferbogactwa.pl Michał Wróblewski MICHAŁ WRÓBLEWSKI – O AUTORZE Inwestor, autor i przedsiębiorca, twórca strategii inwestycyjnej Transferu Bogactwa , ekspert w dziedzinie inwestowania w złoto i srebro. Autor licznych artykułów i wypowiedzi dotyczących kluczowych zmian w światowej gospodarce, rynków złota i srebra oraz inwestowania. Twórca i prezes firmy Golden Solutions, zajmującej się szerzeniem edukacji finansowej i strategii inwestycyjnej Transferu Bogactwa. Redaktor naczelny i twórca portalu finansowego Golden Times. Pracował z wieloma cenionymi ekspertami w dziedzinie inwestowania, ekonomii, czy polityki min.
 9. 9. Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro transferbogactwa.pl Michał Wróblewski Jimem Rogersem (Rogers Holdings, Beeland Interests), Markiem Skousenem (Mark Skousen), Jamesem Turkiem (Gold Money) czy Davidem Morganem (Silver Investor, Morgan Report). Michał jest rozpoznawalny jako ceniony autor pierwszej polskiej książki w dziedzinie inwestowania w złoto i srebro: „Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro„ która zdaniem ekspertów jest kluczową pozycją jeśli chodzi o finanse i inwestowanie.
 10. 10. Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro transferbogactwa.pl Michał Wróblewski Kliknij Tutaj, aby przeczytać darmowy fragment i zdobyć swój egzemplarz!

×