Spalvu horoskopas

1,055 views
966 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,055
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Spalvu horoskopas

 1. 1. Spalvų horoskopas
 2. 2. Kaip jūs gyvenimą bepakreiptumėte – Pavasaris visada žadina pačias nuostabiausias viltis...
 3. 3. O laimė dažniausiai iš viso būna visai čia pat, tiesiog už pačio artimiausio kampo...
 4. 4. Todėl į šį horoskopą pamėginkite žvilgterėti atsakingai ir pakankamai rimtai, nes nežinai ką gali likimas iškrėsti. Beje likimo vingiai irgi kažkur už posūkių... Todėl paimkite popieriaus lapą ir ant jo žymėkitės atsakymus...
 5. 5. <ul><li>Jūsų mėgstamiausia spalva iš pateiktų: raudona, juoda, mėlyna, žalia ar geltona ? </li></ul>
 6. 6. 2. Jūsų vardo pirmoji raidė?
 7. 7. 3. Kokį mėnesį Jūs gimėte?
 8. 8. 4. Kokią spalvą Jūs dažniau pasirenkate : Juodą ar Baltą?
 9. 9. 5. Paminėkite pirmą jums į galvą šovusį vardą.
 10. 10. 6. Jūsų mėgstamiausias skaičius (skaitmuo)?
 11. 11. 7. Kas Jums labiau patinka : Sankt-Peterburgas ar Maskva?
 12. 12. 8. Ką Jūs labiau mėgstate : ežerą ar vandenyną?
 13. 13. 9. Užrašykite savo patį realiausią (bet ne nepasiekiamą) norą, kurį norėtumėte kad jis išsipildytų.
 14. 14. O dabar atsakymai:
 15. 15. Jei JŪS pasirinkote: Raudoną – Jūs guvus ir jūsų gyvenimas pilnas meilės. Juodą – Jūs konservatyvus ir gal kiek agresyvus. Žalią – Jūs santūrus ir jūsų siela dar ilsisi. Mėlyną – Jūs ypatingas ir norėtumėte sulaukti dėmesio, o gal ir netikėto bučinio iš mylimojo. Geltoną – Jūs labai laimingas žmogus ir visiems dovanojate gėrį. Paprasčiausiai pasiūlykite geltoną spalvą tiems kas gyvena liūdesyje ar pyktyje.
 16. 16. 2. Jeigu Jūsų vardo pirmoji raidė: nuo А iki К – Jūsų gyvenimas pilnas draugiškumo ir meilės; nuo L iki R – Jūs siekiate iš gyvenimo paimti maksimumą malonumų, o jūsų asmeninė gyvenimo linija tik pražysta! nuo S iki Ž – Jūs mėgstate padėti kitiems ir gyvenimo linija jums ateityje pranašauja kažką nuostabaus.
 17. 17. 3. Jei Jūs gimėte: - Sausį-kovą – šie metai jums tikrai sėkmingi. Jūs nustebsite, bet įsimylėsite tą, kurį (-ią) niekada nesvajojote įsimylėti. - Balandį-Birželį – Jūsų laukia stiprus meilės protrūkis, tik gaila kad jis tęsis nelabai ilgai. Bet prisiminimai išliks labai ilgai, o gal ir paženklins maloniu prisiminimu gyvenimą. - Liepą-Rugsėjį – Jums šie metai bus nuostabūs, o prie viso dar turėtumėte sulaukti kažkokių permainų savo gyvenime, kurios gal būt pataps gera pradžia jūsų asmeniniam gyvenimui. - Spalį-Gruodįs – Jūsų asmeninis gyvenimas šiais metais bus toks audringas ir turtingas, be to galiausiai, kas neturi – susiras tą kurį taip ilgai ieškojo, o kas jau turi – kartu peraugs į naują džiaugsmingo ir laimingo gyvenimo tarpsnį.
 18. 18. 4. Jei Jūs pasirinkote: Baltą – Jūs ne tik susirasite naujų draugų, bet ir tiems kuriuos turite, suteiksite tokį pasitikėjimą, kad jie bus pasiryžę padaryti dėl jūsų viską, nebent Jūs to pasitikėjimo nepastebėsite, bet visada išlikite tokiu kokiu esate. Juodą – Jūsų gyvenimas pasuks ko gero visai kita vaga ar pasuks kita linkme, Jums gal tai pasirodys sunki, bet visada žinokite, kad galiausiai tai tik jums į naudą, visa tai tik geriau Jums ir bet kokiu Jūs ne tik džiaugsitės tais pokyčiais, bet ir pamatysite kokie jie reikalingi Jums ir naudingi.
 19. 19. 5. Šis žmogus ko gero pats geriausiais draugas, arba apie jį dažniausiai galvojate.
 20. 20. 6. Šis skaičius (skaitmuo) parodo, kiek Jūs turėsite pačių geriausių ir artimiausių draugų per visą savo gyvenimą.
 21. 21. 7. Jeigu Jūsų pasirinkimas Maskva – Jūs mėgstate keliauti ir galite pasinerti net į kokią nors avantiūrą, bet jei pasirinkot Sankt-Peterburgą - Jūs namisėda.
 22. 22. 8. Jei Jūs pasirinkote ežerą – Jūs atsidavęs savo artimiesiems ir draugams, tačiau Jūs per daug užsisklendęs žmogus. O jei Jūs pasirinkote vandenyną – Jūs veiklos žmogus ir mėgstate visiems žmonėms suteikti tik džiaugsmą ir malonumą...
 23. 23. 9. Jūsų noras išsipildys, jei per 1 valandą šį testą išsiūsite 5 savo draugams ar artimiesiems. Jeigu Jūs išsiūsite 10 ir daugiau, tai tas noras turėtų išsipildyti iki Jūsų gimtadienio...
 24. 24. Sėkmės!

×