Gyvenimas l

4,104 views

Published on

0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
4,104
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1,727
Actions
Shares
0
Downloads
12
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Gyvenimas l

 1. 1. GYVENIMAS
 2. 2. Drugelio pamoka Kartą žmogus seno medžio plyšyje pastebėjo kokoną. Jam bežiūrint, kokonas praplyšo. Žmogus ilgai stebėjo, kaip pro mažą plyšelį stengiasi išlįsti drugelis.
 3. 3. Laikas ėjo, drugelį lyg ir apleido jėgos, o plyšys vis buvo per mažas. Atrodė, kad drugelis padarė viską, ką galėjo, bet jo jėgos išsiveržimui į laisvę buvo per menkos.
 4. 4. Žmogus nusprendė drugeliui padėti: Jis išsitraukė peiliuką ir perpjovė kokoną. Drugelis tuoj išrėpliojo. Bet jo kūnelis buvo gležnas, jo sparneliai buvo silpni ir neišsivystę. Drugelis juos vos judino.
 5. 5. Žmogus stebėjo toliau, tikėdamasis, kad drugelis tuoj tuoj išskleis sparnus ir nuskris.
 6. 6. Deja, taip neatsitiko! Visą likusį gyvenimą drugelis rėpliojo žeme, sunkiai vilkdamas savo silpnus, neišsiskleidusius sparnus. Jis taip ir nepakilo.
 7. 7. Žmogus norėjo padėti, tačiau nežinojo, kad pastangos lendant pro siaurą plyšį plaštakei būtinos. Tik taip jos kraujas iš kūno patenka į sparnus, kad jie galėtų išsiskleisti, kad peteliškė galėtų skristi. Gyvenimas vertė plaštakę sunkiai veržtis į laisvę, kad ji sutvirtėtų.
 8. 8. Juk ir mums gyvenime kartais labai reikalingos pastangos. Gyvendami be sunkumų mes nusilptume, nebūtume stiprūs. O silpni negali skristi...
 9. 9. Aš prašiau stiprybės, o gyvenimas man davė... sunkumus, kad juos įveikdamas tapčiau stiprus. Aš prašiau išminties, o gyvenimas man davė problemas, kad jas įveikdamas mokyčiausi. Aš prašiau turtų, o gyvenimas man davė jėgas ir protą, kad galėčiau dirbti.
 10. 10. Aš prašiau sugebėjimo skristi, o gyvenimas man skyrė kliūtis, kad jas įveikčiau. Aš prašiau meilės, o gyvenimas man siuntė žmones, kuriems aš galėjau padėti įveikti jų problemas.
 11. 11. Aš prašiau gerovės, o gyvenimas davė man galimybes. Aš negavau nieko, ko prašiau, bet gavau viską, ko man reikėjo.
 12. 12. Gyvenk be baimės, drąsiai sutik visas kliūtis ir įrodyk, kad tu gali jas įveikti Pasiųsk šį siuntinėlį savo draugams, kad jie žinotų, jog tu juos vertini. Pasiųsk visiems, kuriuos laikai savo draugais, net jei tektų siųsti ir tam, iš kurio jį gavai. Jeigu siuntinukas sugrįš – tu esi apsuptas tikrų draugų.

×