Your SlideShare is downloading. ×
Vysledky Dotaznika Sk
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×
Saving this for later? Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime – even offline.
Text the download link to your phone
Standard text messaging rates apply

Vysledky Dotaznika Sk

575
views

Published on


0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
575
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

  • 1. info@etarget.sk Výsledky dotazníka „Čo robia ostatní proti kríze?“ 1. otázka: Pociťujete vplyv globálnej hospodárskej krízy na vašom podnikaní? Aký? Veľmi negatívny: kríza nás zasiahla Pozitívny: kríza nám výrazne, bojujeme prospela, náš biznis o prežitie. 19 % 12 % rastie. 33 % Negatívny: 36 % zaznamenali sme značný pokles Neutrálny: sme záujmu o naše produkty. na tom rovnako ako v predchádzajúcich rokoch. 2. otázka: Ako ste zareagovali na krízu z pohľadu reklamy? Zastavili sme všetky reklamné aktivity a spoliehame sa na vernosť Zvýšili sme výdavky na reklamu existujúcich zákazníkov. a využívame obdobie na zlepšenie 10 % pozície na trhu. Výrazne sme obmedzili 27 % výdavky na reklamu a dúfame, že trh sa oživí prirodzene. 24 % Všetko zostalo 39 % na rovnakej úrovni ako minulé obdobia.
  • 2. info@etarget.sk 3. otázka: Zmenil sa v poslednej dobe váš postoj k reklame? Zastavili sme výdavky Áno, úplne; našou reakciou na na reklamu. krízu bolo prehodnotenie doterajšieho spôsobu Nie, z reklamných 10 % 14 % využitia reklamy. formátov, ktoré sme využívali už pred tým, uplatňujeme 14 % hlavne tie, ktoré sa nám najviac osvedčili. 37 % 25 % Nie, využívame Áno, čiastočne; kvôli kríze rovnaké nástroje ako skúšame aj nové prístupy. v minulosti. 4. otázka: Aké reklamné formáty ste v posledných 6 mesiacoch využili? 33 % 24 % 20 % 5% 3% 14 % 1% outdoorová reklama internetová reklama iná reklama žiadna reklama televízia tlač rádio 23 % 20 % 34 % 14 %
  • 3. info@etarget.sk 5. otázka: Ako vidíte rozvoj svojej firmy v najbližších 6 mesiacoch? Kríza sa ešte prehĺbi. Očakávame výrazné 13 % zlepšenie. 16 % Už sme dosiahli dno, ale rýchle zlepšenie 12 % neočakávame. 59 % Situácia sa bude mierne zlepšovať. POZNÁMKY: Prieskum bol realizovaný spoločnosťou ETARGET SE pre interné potreby. Zber dát prebiehal v mesiaci september 2009. Respondenti boli zákazníkmi spoločnosti ETARGET SE.

×