Linkedin als Goudmijn ?                 hugo koopmans                 data scientist                 [e] hugo.koopmans@dik...
Agenda                                                     WWW.DIKW.COMIntro    BIG data    Linkedin    Social Network...
Wat is BIG data ?                                                         WWW.DIKW.COMData is “GROOT“ als het je uit je co...
WWW.DIKW.COM
De Goudmijn ...                  WWW.DIKW.COM
Analyse van Sociale Netwerken                                                                   WWW.DIKW.COMMethodische an...
Textmining                                                                         WWW.DIKW.COM     “ Als vliegen vliegen,...
Hoe vind ik de meest informatieve woord combinaties?                                                                      ...
naam : ir. ing. Hugo Koopmans geboortejaar : 1969 nationaliteit : Nederlands woonplaats : Alphen (Gld) email : hugo.koopma...
FREQUENCY                                      PMIWOORD 1                     WOORD 2 FREQ       WOORD 1                  ...
Search : (acceptatie, beleid) OR (best,action)   WWW.DIKW.COM
Hoe helpt dit je?                                                                WWW.DIKW.COM    Beter zoeken door analyse...
Case 2 : Microstrategy specialist voor Ahold                                                                              ...
Anne-Marie Dekkers       http://www.linkedin.com/in/annemariedekkers                               Ben de Jong            ...
Hebben specialisten gewerkt voor Ahold en Microstrategy?                                                           WWW.DIK...
Hebben specialisten gewerkt voor Ahold en Microstrategy?                                                           WWW.DIK...
Ahold BI netwerk                   WWW.DIKW.COM
Ahold BI netwerk                   WWW.DIKW.COM
Netwerken samengevoegd en wat nu?                                    WWW.DIKW.COM
Waar zijn de kandidaat en opdrachtgever nu?   WWW.DIKW.COM
Hoe kent de kandidaat de opdrachtgever?   WWW.DIKW.COM
Korste weg van kandidaat naar opdrachtgever                                              WWW.DIKW.COM Kandidaat ABN Amro C...
Recap case 2 : Wat hebben we gezien?                                                                  WWW.DIKW.COMNetwerk ...
HR Dashboard verrijken met linkedin gegevens                                                                  WWW.DIKW.COM...
Landschap van skills Microstrategy specialisten                                                  WWW.DIKW.COM
Landschap van skills Microstrategy specialisten                                                  WWW.DIKW.COM
Competitieve Intelligence bij DIKW                                                                       WWW.DIKW.COM     ...
Voorbeeld DIKW CI Dashboard [ 1 / 2 ]                                        WWW.DIKW.COM
Voorbeeld DIKW CI Dashboard [ 2 / 2 ]                                        WWW.DIKW.COM
CI in HR : Hoe helpt dit je?                                                                                      WWW.DIKW...
Vervolg stappen                                                                                      WWW.DIKW.COMNaast Lin...
Take away                                                                                      WWW.DIKW.COMLinkedin publie...
vragen         WWW.DIKW.COM
eRecruitment 2013 - Hugo Koopmans - DIKW
eRecruitment 2013 - Hugo Koopmans - DIKW
eRecruitment 2013 - Hugo Koopmans - DIKW
eRecruitment 2013 - Hugo Koopmans - DIKW
eRecruitment 2013 - Hugo Koopmans - DIKW
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

eRecruitment 2013 - Hugo Koopmans - DIKW

592 views
542 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
592
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
11
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

eRecruitment 2013 - Hugo Koopmans - DIKW

  1. 1. Linkedin als Goudmijn ? hugo koopmans data scientist [e] hugo.koopmans@dikw.com [m] 06 4310 6780
  2. 2. Agenda WWW.DIKW.COMIntro BIG data Linkedin Social Network AnalyticsCase 1 : Hoe meer je zoekt hoe beter je vindt !Case 2 : Vindt de souffleur van je opdrachtgever !Competitieve Intelligence in Recruitment en HR
  3. 3. Wat is BIG data ? WWW.DIKW.COMData is “GROOT“ als het je uit je comfort zone haalt ! De 3 V s van BIG data : Volume  Velocity  Variety 
  4. 4. WWW.DIKW.COM
  5. 5. De Goudmijn ... WWW.DIKW.COM
  6. 6. Analyse van Sociale Netwerken WWW.DIKW.COMMethodische analyse van sociale netwerkNodes : individuele actors in een netwerkLinks : relaties tussen nodesDergelijke netwerken worden vaak grafisch weergegeven met nodes als punt
  7. 7. Textmining WWW.DIKW.COM “ Als vliegen vliegen, vliegen vliegen vliegens vlug.” Woorden en woord combinaties tellen  Zinsontleding  Hoeveel informatie voegt een woord toe aan de zak met woorden ?  De context en de volgorde maken de betekenis 
  8. 8. Hoe vind ik de meest informatieve woord combinaties? WWW.DIKW.COMCo-locationsInformatiemaat die je kunt gebruiken : point wise mutual information (PMI).Woorden zoeken die vaker bij elkaar in de buurt voorkomen in de tekst dan alleen op basis van l
  9. 9. naam : ir. ing. Hugo Koopmans geboortejaar : 1969 nationaliteit : Nederlands woonplaats : Alphen (Gld) email : hugo.koopmans@dikw.com talen : Nederlands, Engels, Duits mobiel : + 31 6 4310 6780 Profiel De heer Koop WWW.DIKW.COM
  10. 10. FREQUENCY PMIWOORD 1 WOORD 2 FREQ WOORD 1 WOORD 2 PMIheer koopmans 9 acceptatie beleid 8,89data scientist 4 best action 8,89basel ii 3 fundamentele werktuigbouwkunde 8,89 WWW.DIKW.COMbusiness intelligence 3 next best 8,89chordiant cdm 3 pd lgd 8,89dikw consulting 3 six sigma 8,89hugo koopmans 3 multi channel 8,31marketing intelligence 3 kassa systeem 8,31multi channel 3 meerdere landen 8,31rol data 3 techniek afgestudeerd 8,31scientist periode 3 universiteit eindhoven 8,31technische universiteit 3 voorspellen klantgedrag 8,31acceptatie beleid 2 basel ii 7,89action marketing 2 betrokken geraakt 7,89advanced intelligence 2 duizenden antwoorden 7,89 ervaring opgedaan 7,89best action 2 expert gebied 7,89betrokken geraakt 2 klantkaart houders 7,89dikw academy 2 technische universiteit 7,57duizenden antwoorden 2 heden werkzaamheden 7,57ervaring opgedaan 2 programma manager 7,57expert gebied 2 data scientist 7,57fundamentele werktuigbouwkunde 2 dikw consulting 7,31heden werkzaamheden 2 dikw academy 7,31hugo betrokken 2 retentie model 7,31implementatie chordiant 2 2011 werkzaamheden 6,98kassa systeem 2 scientist periode 6,89klantkaart houders 2 rol data 6,83marketing processen 2 periode 2011 6,72meerdere landen 2 chordiant cdm 6,48next best 2 heer koopmans 6,31pd lgd 2 implementatie chordiant 6,31periode 2011 2 advanced intelligence 6,14programma manager 2 risk management 6,14retentie model 2 action marketing 6,08risk management 2 business intelligence 5,50six sigma 2 marketing processen 5,50techniek afgestudeerd 2 hugo betrokken 4,72universiteit eindhoven 2 marketing intelligence 4,50voorspellen klantgedrag 2 hugo koopmans 3,72
  11. 11. Search : (acceptatie, beleid) OR (best,action) WWW.DIKW.COM
  12. 12. Hoe helpt dit je? WWW.DIKW.COM Beter zoeken door analyse van het oordeel van de manager.  Wat waardeert de manager positief?  Doorzoeken van je eigen CV database  Scoren van CVs  ATS “slimmer”maken Voorbeelden Citrix Consultant > Certified + Citrix  SAP expertise  sap + abab + developer  data + object + owner 
  13. 13. Case 2 : Microstrategy specialist voor Ahold WWW.DIKW.COMWie zijn de relevante 1e graads van mijn opdrachtgever?Wie kent zowel mijn kandidaat als mijn opdrachtgever (of zit daar dichtbij)?Netwerk analyse van publieke LinkedIn profielen.Twee groepen:1) MicroStrategy specialisten en2) Business Intelligence mensen die werken of gewerkt hebben bij AholdZoek het kortste pad tussen kandidaat en opdrachtgever.
  14. 14. Anne-Marie Dekkers http://www.linkedin.com/in/annemariedekkers Ben de Jong http://www.linkedin.com/in/bengidejong Chris Halder http://www.linkedin.com/in/chrishalder Chantal Pijpe http://www.linkedin.com/in/cpijpe Dennis van Rooijen http://www.linkedin.com/in/dennisvanrooijenMicrostrategy Specialisten Djurre van Kouwen Emre Uzun http://www.linkedin.com/in/djurrevankouwen http://www.linkedin.com/in/emreuzun Fanina Rivai http://www.linkedin.com/in/faninarivai WWW.DIKW.COM Frank Hermsen http://www.linkedin.com/in/frankhermsen Frans Mol http://www.linkedin.com/in/fransmol Frank Van den Thillart http://www.linkedin.com/in/fvdthillart Gerrie Overkamp http://www.linkedin.com/in/gerrieoverkamp Heleen Hofland http://www.linkedin.com/in/heleenhofland Jurgen Van Gils http://www.linkedin.com/in/jvangils Louis Rijkse http://www.linkedin.com/in/louisrijkse Marc Heemskerk http://www.linkedin.com/in/marcheemskerk196 profielen Marco Dekker Niek Verbunt http://www.linkedin.com/in/marcodekker http://www.linkedin.com/in/niekverbunt Norbert Maijoor http://www.linkedin.com/in/norbertmaijoor315 bedrijven/opdrachtgevers Pascal Meij Ralf Slofstra http://www.linkedin.com/in/pascalmeij http://www.linkedin.com/in/ralfslofstra Rob Nijland http://www.linkedin.com/in/robnijland511 nodes Saad Elkhuri Frank Salet http://www.linkedin.com/in/saadelkhuri http://www.linkedin.com/in/salet Thomas van Buren http://www.linkedin.com/in/thomasvanburen605 links Abdoulah Achatibi Antoine Soeterboek http://www.linkedin.com/pub/abdoulah-achatibi/28/675/649 http://www.linkedin.com/pub/antoine-soeterboek/4/20b/b73 Anton Kuiper http://www.linkedin.com/pub/anton-kuiper/1/473/31b Albert van Es http://www.linkedin.com/pub/ard-jansen/0/49a/a55 Ard Jansen http://www.linkedin.com/pub/ard-jansen/0/49a/a55 Arie Van Der Stelt http://www.linkedin.com/pub/arie-van-der-stelt/3/507/501 Arnold Buijs http://www.linkedin.com/pub/arnold-bosman/40/151/745 Bas Hendrikx http://www.linkedin.com/pub/bas-hendrikx/10/2a1/35b Bertil Reiling http://www.linkedin.com/pub/bertil-reiling/0/790/a01 Bob Mayenburg http://www.linkedin.com/pub/bob-mayenburg/9/a4b/34 Eric van Hofwegen http://www.linkedin.com/pub/eric-van-hofwegen/2/755/508 Erik Iedema http://www.linkedin.com/pub/erik-iedema/5/6a3/472 Erik Siebering http://www.linkedin.com/pub/erik-siebering/8/51/a19 Ernesto Salamony http://www.linkedin.com/pub/ernesto-salamony/3/791/84a Erwin Jochems http://www.linkedin.com/pub/erwin-jochems/5/23/839 Erwin Van den Kommer http://www.linkedin.com/pub/erwin-van-den-kommer/41/403/160 Ewald M. Rijpkema http://www.linkedin.com/pub/ewald-m-rijpkema/0/83a/187 Frank Biegstraaten http://www.linkedin.com/pub/frank-biegstraaten/3/543/223 Fred Mashiro Ishege http://www.linkedin.com/pub/fred-mashiro-ishege/4/7a8/870 Fred Nieuwets http://www.linkedin.com/pub/fred-nieuwets/9/a70/808 Gaby Portein http://www.linkedin.com/pub/gaby-portein/2/957/b36 Gerben Hoekstra http://www.linkedin.com/pub/gerben-hoekstra/1b/171/92b Hans Nijntjes http://www.linkedin.com/pub/hans-nijntjes/1/396/90a Hans Wieldraaijer http://www.linkedin.com/pub/hans-wieldraaijer/3/536/268 Harsh Deshpande http://www.linkedin.com/pub/harsh-deshpande/1/354/1b4 Anne-Marie Dekkers http://www.linkedin.com/in/annemariedekkers Ben de Jong http://www.linkedin.com/in/bengidejong Chris Halder http://www.linkedin.com/in/chrishalder Chantal Pijpe http://www.linkedin.com/in/cpijpe Dennis van Rooijen http://www.linkedin.com/in/dennisvanrooijen Djurre van Kouwen http://www.linkedin.com/in/djurrevankouwen Emre Uzun http://www.linkedin.com/in/emreuzun Fanina Rivai http://www.linkedin.com/in/faninarivai Frank Hermsen http://www.linkedin.com/in/frankhermsen Frans Mol http://www.linkedin.com/in/fransmol Frank Van den Thillart http://www.linkedin.com/in/fvdthillart Gerrie Overkamp http://www.linkedin.com/in/gerrieoverkamp
  15. 15. Hebben specialisten gewerkt voor Ahold en Microstrategy? WWW.DIKW.COM
  16. 16. Hebben specialisten gewerkt voor Ahold en Microstrategy? WWW.DIKW.COM
  17. 17. Ahold BI netwerk WWW.DIKW.COM
  18. 18. Ahold BI netwerk WWW.DIKW.COM
  19. 19. Netwerken samengevoegd en wat nu? WWW.DIKW.COM
  20. 20. Waar zijn de kandidaat en opdrachtgever nu? WWW.DIKW.COM
  21. 21. Hoe kent de kandidaat de opdrachtgever? WWW.DIKW.COM
  22. 22. Korste weg van kandidaat naar opdrachtgever WWW.DIKW.COM Kandidaat ABN Amro Collega Ahold Opdrachtgever
  23. 23. Recap case 2 : Wat hebben we gezien? WWW.DIKW.COMNetwerk van specialisten en opdrachtgever in kaart gebrachtKorste pad van kandidaat naar opdrachtgever gevonden Kandidaat  ABN Amro Collega  Ahold Opdrachtgever Welke eerstegraads contacten van opdrachtgever zijn van belang?Nu kan het beïnvloeden beginnenThats your job!
  24. 24. HR Dashboard verrijken met linkedin gegevens WWW.DIKW.COMVoeden met publieke profielen van je eigen organisatie en die van je coInlichtingen halen uit deze gegevens:  Waar is je concurrent mee bezig?  Welke mensen haalt zij aan boord?  Hoe moeten wij daarop reageren?
  25. 25. Landschap van skills Microstrategy specialisten WWW.DIKW.COM
  26. 26. Landschap van skills Microstrategy specialisten WWW.DIKW.COM
  27. 27. Competitieve Intelligence bij DIKW WWW.DIKW.COM Publiek beschikbare gegevens Verzamelen van eigen gegevens en die van je concurrenten Samenstellen van dashboard met “intelligence” informatie Waar zit mijn concurrent? Geografisch Bij welke partijen Met welke tools & skills Hoe verhouden twee concurrenten zich tot elkaar en/of tot ons? 
  28. 28. Voorbeeld DIKW CI Dashboard [ 1 / 2 ] WWW.DIKW.COM
  29. 29. Voorbeeld DIKW CI Dashboard [ 2 / 2 ] WWW.DIKW.COM
  30. 30. CI in HR : Hoe helpt dit je? WWW.DIKW.COMIn RecruitmentShortest path > Via welke wegen kunnen we mensen bereiken via onze eigen medewerkers.Connectie netwerk afleiden uit publieke dataHuidige en vorige (werk) relaties uit het verleden geven overzicht van achtergrondIn HRAggregeren van profiel en expertise informatie op bedrijfsniveauWie binnen mijn organisatie kent wie bij de concurrent?Welke skillsets hebben onze concurrentenWaar zitten er gaten in onze skillsets t.o.v. concurrent xVerder kijken dan vakinhoud, profileren van (toekomstige) medewerkers op bijvoorbeeld cultuuNiet Employer Branding, maar van binnenuit werken aan de mindset
  31. 31. Vervolg stappen WWW.DIKW.COMNaast Linked-in ook andere sociale media integrerenDeze technieken integreren in Applicant Tracking SystemenVia app ontsluiten van status updates zodat we een beeld krijgen van wie wie beïnvloed. HiermCompetitive Intelligence dashboard inrichten.
  32. 32. Take away WWW.DIKW.COMLinkedin publieke profielen zijn een geweldige bron van informatieMogelijkheden voor actieve Recruitment Efficiency verbetering door bag of words zoek criteria  Via woord combis komt duidelijker naar voren wat de opdrachtgever zoekt en wat niet. Sociale netwerk analyse geeft inzicht In de kennis en kunde van je eigen organisatie  In de kennis en kunde van je concurenten Laat het netwerk van je eigen organisatie werken!The new CRM : Counterparty Relation Management
  33. 33. vragen WWW.DIKW.COM

×