Pergjegjesia sociale

516 views
421 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
516
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Pergjegjesia sociale

  1. 1. Pergjegjesia Sociale www.trajnimiim.com• Instalojme vetem produkte origjinale te cilat prodhohen nga partneret tane• Ne ju pergjigjemi nevojave te klienteve per programe,trajnime dhe asistence dhe ne asnje rast nuk imponohemi• Nese klientet kerkojne rekomandimin tone, atehere pasi ne studiojme natyren e aktivitetit te tyre rekomandojme zgjidhjen e cila eshte ne favor te klientit.• Asistenca Falas per bleresit e programeve ne zyrat tona eshte 3 Muaj• Marketingu i zhvilluar nga ne synon informimin e bizneseve dhe individeve me cilesite e secilit prej programeve te ofruar nga partneret tane.• Kontratat e mirembajtjes synojne sigurimin e nje garancie 100% per bleresit e programeve, por edhe nese klientet nuk kane kontrate mirembajtje pas 3 muajve ne perseri i asistojme ne cdo moment klientet tane.• Individet te cilet trajnohen ne zyrat tona ose online nga ne, perfitojne ASISTENCE 3 muaj ne punen ku ata fillojne.• Te trajnuarit me pare ne zyrat tona ose online perfitojne te drejten te perserisin njohurite e tyre te marra per programin FALAS. Kjo realizohet online ose edhe ne zyrat tona ne varesi te kerkeses suaj• Individet te cilet deshirojne te perdorim me shume teknollogjine dhe te perfitojne nga cmimet e ulta ju rekomandojmeKlasat Virtuale

×