Your SlideShare is downloading. ×
Pergjegjesia sociale
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×

Saving this for later?

Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime - even offline.

Text the download link to your phone

Standard text messaging rates apply

Pergjegjesia sociale

331
views

Published on

Published in: Education

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
331
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

  • 1. Pergjegjesia Sociale www.trajnimiim.com• Instalojme vetem produkte origjinale te cilat prodhohen nga partneret tane• Ne ju pergjigjemi nevojave te klienteve per programe,trajnime dhe asistence dhe ne asnje rast nuk imponohemi• Nese klientet kerkojne rekomandimin tone, atehere pasi ne studiojme natyren e aktivitetit te tyre rekomandojme zgjidhjen e cila eshte ne favor te klientit.• Asistenca Falas per bleresit e programeve ne zyrat tona eshte 3 Muaj• Marketingu i zhvilluar nga ne synon informimin e bizneseve dhe individeve me cilesite e secilit prej programeve te ofruar nga partneret tane.• Kontratat e mirembajtjes synojne sigurimin e nje garancie 100% per bleresit e programeve, por edhe nese klientet nuk kane kontrate mirembajtje pas 3 muajve ne perseri i asistojme ne cdo moment klientet tane.• Individet te cilet trajnohen ne zyrat tona ose online nga ne, perfitojne ASISTENCE 3 muaj ne punen ku ata fillojne.• Te trajnuarit me pare ne zyrat tona ose online perfitojne te drejten te perserisin njohurite e tyre te marra per programin FALAS. Kjo realizohet online ose edhe ne zyrat tona ne varesi te kerkeses suaj• Individet te cilet deshirojne te perdorim me shume teknollogjine dhe te perfitojne nga cmimet e ulta ju rekomandojmeKlasat Virtuale