Розсадка вавтомобілях
Правила використання транспортних   засобів для прийому гостей  Міжнародна протокольна практика передбачає чіткі прави...
Як розподіляються місця у       представницьких екіпажах  Після прибуття екіпаж подається таким чином, щоб вихід ...
Як розподіляються місця у       представницьких екіпажах   При проходженні на церемоніях в автомашинах, як правил...
Розсадка в автомобілях
Розсадка в автомобілях  При цьому варто пам’ятати, що будь-які відхилення від правил при користуванніслужбовим автомобіл...
Викона в студентIV курсу групи ДМ-48 Д ібрівний Антон
Дякую за увагу!
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

V3

842 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
842
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

V3

 1. 1. Розсадка вавтомобілях
 2. 2. Правила використання транспортних засобів для прийому гостей Міжнародна протокольна практика передбачає чіткі правила використаннятранспортних засобів (автомобіль) для прийому гостей. Основоположною засадою тут є те,що най- почеснішим в автомобілі є місце на задньому сидінні праворуч за ходом руху, а томупредставницький автомобіль для входу та виходу гостя, як правило, подається правимбоком до тротуару. Місце спереду поруч з водієм у представницькому автомобілі ніколи незаймається ні першою, ні навіть другою особою. Тут може сидіти охоронець, репортер, яквиняток — перекладач.
 3. 3. Як розподіляються місця у представницьких екіпажах Після прибуття екіпаж подається таким чином, щоб вихід був з правого боку, причомуособа, що займає почесне місце виходить першим. Найкращий варіант, коли господар і почесний гість сідають разом, причому гість — направому сидінні. Решта супровідних осіб можуть їхати в автомобілях по троє, а то й почетверо.Але бувають випадки, коли це правило не тільки можна, але й треба порушити, коливикористовується не службовий, а приватний транспорт. У такому випадку ви зобов’язані сістина переднє сидіння поруч із господарем, бо інший варіант був би просто образливим для вашоготовариша чи партнера, який веде автомобіль.
 4. 4. Як розподіляються місця у представницьких екіпажах При проходженні на церемоніях в автомашинах, як правило, займається тільки заднєсидіння. Якщо в автомашину сідає ще одна особа, то займається місце або між двомапочесними особами, або відкидне сидіння, щоб не заважати що сидить на почесному місці підчас руху і при виході.
 5. 5. Розсадка в автомобілях
 6. 6. Розсадка в автомобілях При цьому варто пам’ятати, що будь-які відхилення від правил при користуванніслужбовим автомобілем небажані, хоча до гострого конфлікту вони не доводять, однаксвідчитимуть про вашу протокольну недбалість. Не виключений випадок, коли ви перебуваєте на ділову зустріч в особистій машині,перебуваючи за кермом самостійно. Хоча це й не прийнято протоколом, алекороткочасність і невідкладність візиту це допускають. У цьому випадку глава приймаючоїфірми ні в якому разі не повинен користуватися любязним пропозицією скористатисявашою машиною, а надати супроводжуючого, який по ходу поїздки буде консультувати вас поправильності обраного маршруту, повідомляти ті чи інші інстанції про ваш приїзд і пр.Природно, що супроводжує сідати поруч з вами. Якщо ж з вами треба ще і помічник, то він(якщо це не жінка) пересідає на заднє ліве сидіння, залишаючи почесне праве місце вільним.
 7. 7. Викона в студентIV курсу групи ДМ-48 Д ібрівний Антон
 8. 8. Дякую за увагу!

×