Proč je video nepostradatelné pro Vaše podnikání?

462 views

Published on

Kvalitní video dokáže efektivním způsobem podpořit firemní aktivity a procesy v mnoha oblastech. Podívejte se, proč je v dnešní době video pro Vaši firmu nenahraditelné.

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
462
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Proč je video nepostradatelné pro Vaše podnikání?

 1. 1. Proč je kvalitní video nepostradatelné pro vaše podnikání?
 2. 2. Co napovídají statistiky?Video hraje stále důležitější roli v každé oblastičinnosti firmy.Proč tomu tak je?
 3. 3. Co napovídají statistiky?• 100 mil. návštěvníků internetu sledují videa každýden.• 90% zákazníků, kteří nakupují produkty nebo službyse rozhodují na základě videa, které vnímají jakopomocný nástroj při jejich rozhodování.Firmám, které své produkty prezentují formou videa nainternetu se takto uveřejněné produkty prodávajíměřitelně lépe než ty, které video nemají.
 4. 4. Co napovídají statistiky?• Časopis Forbes uvádí, že 75% lidí ve vedoucíchpozicích sledují pracovní nebo firemní videana firemních stránkách alespoň 1x týdně.50% z nich sleduje videa spojená s businessemna YouTube, 65% z nich po zhlédnutí videa navštívíwebové stránky společnosti.
 5. 5. Co napovídají statistiky?• Dle Forbes Insight se 59% lidí v seniorských pozicíchraději dívá na firemní videa, než aby četli textse stejným obsahem, 65% z nich po zhlédnutí videapřechází na firemní stránku, 50% jich dále hledá víceinformací a 45% zmiňuje, že kontaktovali společnosts cílem uskutečnit nákup.A to vše jen díky videu!
 6. 6. Co napovídají statistiky?Další údaje, týkající se srovnání webových stránek bezvidea oproti těm s videem, jednoznačně ukazujínásledující:
 7. 7. Co napovídají statistiky?• Video je pro návštěvníky webu vždy zajímavější• Video návštěvníka udrží na webových stránkách délea to cca o 2 minuty• Webovou stránku se zajímavým videem si návštěvníciwebu 3x více zapamatují• Výše uvedené skutečnosti mají přímý vliv na vyšší prodejVašich produktů či služeb.
 8. 8. Video představuje budoucnostJako u každého výdaje, je samozřejmě i zde třebazohlednit náklady.Ty jsou, například v porovnání s televizníreklamou, několikanásobně nižší.Je důležité si také uvědomit, že moderní společnostse posouvá ke sledování veškerého dění do virtuálníhosvěta – k počítačům, tabletům a chytrým telefonům.
 9. 9. Jen kvalitní prezentace je úspěšnáTvorba úspěšného videa se řídí přísnými pravidly,je vyžadována vysoká odbornost v mnoha oborechi porozumění dané problematice.Chcete-li mít zajištěn kvalitní výsledek s přímýma měřitelným vlivem na příjmy Vaší společnosti,pak se rozhodně vyplatí, svěřit vše do rukou odborníků.
 10. 10. Obraťte se s důvěrou na násKvalitně udělané firemní video je sázkouna jistotu a je jedním z čím dál důležitějšíchkomunikačních nástrojů.Rádi Vám poradíme! Firemní videa se dají efektivněvyužít napříč celou společností: v oblastechmarketingu, obchodu, zákaznické péče,ale i PR, HR, výroby, školení, bezpečnosti prácea mnoha dalších oblastech.
 11. 11. Děkujeme za pozornost www.arttech.cz

×