Simple Solution Selection
3DEXPERIENCE řešení pro průmysl výroby strojů a strojních zařízení
„Jak probíhalo včerejší jedná...
SIMPLE SOLUTI
„Vzal jsem vaše požadavky do úvahy. Ujišťuji vás, pane, máme řešení, které uspokojí všechny vaše potřeby.“
„...
Simple Solution Selection
3DEXPERIENCE řešení pro průmysl výroby strojů a strojních zařízení
Rychlý, bezpečný a optimalizo...
Hlavní přednosti a konkurenční výhody řešení
 zkrácení nabídkového cyklu až o 99%
 rychlá volba odpovídající konfigurace...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Simple solution selection 3 dexperience řešení pro průmysl výroby strojů a strojních zařízení

215 views

Published on

3DEXPERIENCE průmyslové řešení pro rychlý, bezpečný a optimalizovaný návrh konfigurací modulárních strojů, které naplní očekávání a požadavky vašich zákazníků.

http://www.technodat.cz/simple-solution-selection-na-platforme-3dexperience

Modularizujte své výrobky a zkraťte proces nabídkového řízení!

Dnešní výrobci hledají na trhu takové flexibilní výrobní stroje, které naplní všechna jejich očekávání. Výrobci těchto strojů šitých na míru potřebám a požadavkům jejich zákazníků tak musí zcela přehodnotit a reorganizovat způsoby, jakými doposud tyto své výrobky vyvíjeli a vyráběli.

S průmyslovým řešením Simple Solution Selection na platformě 3DEXPERIENCE mají nyní tito výrobci k dispozici unikátní konfigurační nástroj (configuration engine) pro rychlý, bezpečný a optimalizovaný předběžný návrh a cenovou kalkulaci výrobku pro účely procesu nabídkového řízení.

Diverzifikujte nabídku svých výrobků a snížíte náklady na jejich návrh i výrobu!

S řešením Simple Solution Selection získáte konfigurační aplikaci, která vám umožní zvládnout stále rostoucí složitost vašim stále náročnějším zákazníkům přizpůsobovaných výrobků a ochrání tak vaše zisky z jejich prodeje.

Hlavní přednosti a konkurenční výhody řešení

zkrácení nabídkového cyklu až o 99%
rychlá volba odpovídající konfigurace k požadavkům zákazníka
zkrácení tvorby výrobního kusovníku až o 99%
rychlá tvorba kompletní průvodní dokumentace pro danou konfiguraci stroje (výrobní linky)
nabídka více variant modulárních výrobků s nižším počtem unikátních dílů
optimalizovaná a nákladově efektivní výroba
první na trhu s novým výrobkem

Published in: Technology
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
215
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Simple solution selection 3 dexperience řešení pro průmysl výroby strojů a strojních zařízení

  1. 1. Simple Solution Selection 3DEXPERIENCE řešení pro průmysl výroby strojů a strojních zařízení „Jak probíhalo včerejší jednání s tvým zákazníkem?.“ „Bylo to hrozné, konkurence byla mnohem lepší než já, protože její nabídka byla více v souladu s tím, co zákazník chtěl. Ve výsledku jsem ztratil obchod. Je to tak frustrující.“ „Vím, jak ti je. Mám stejný problém. Buď ztratím obchod, protože naše řešení není adaptibilní k požadavkům zákazníka nebo protože bude dlouho trvat, než mu poskytnu nabídku.“
  2. 2. SIMPLE SOLUTI „Vzal jsem vaše požadavky do úvahy. Ujišťuji vás, pane, máme řešení, které uspokojí všechny vaše potřeby.“ „ Nejen, že jsme schopni vám stroj, který potřebujete, ale můžeme jít ještě o krok dále a navrhnout další parametry, které mohou optimalizovat vaší výrobu a ušetřit vám 20% výrobních nákladů.“ „Vaše řešení je velmi zajímavé, kdy si myslíte, že můžete mít hotovou nabídku, abychom mohli naplánovat další setkání?“ „No, nabídka už je připravena. Pokud můžu použít vaší tiskárnu, budete jí mít ihned.“ A co vy? Jste schopni poskytovat vašim zákazníkům stroje, které odpovídají všem jejich potřebám? „Díky konfiguračnímu nástroji v rámci našeho řešení Simple Solution Selection již není včasná příprava nabídky žádný problém. A navíc můžete nabídnout vašim zákazníkům stroj, který přesně odpovídá jejich potřebám.“ „To je přesně to, co naši obchodníci potřebují.“ O několik měsíců později „Kam odjíždíš?“ „Mám jednání s mým klientem. Jedná se o významný obchod pro naši společnost a věřím si. Od okamžiku, co jsme implementovali Simple Solution Selection, jsem získal všechny zakázky.“ „Potřebuji stroj, který je v souladu se všemi vnitrostátními regulačními předpisy, jako jsou prostorová náročnost, úroveň hluku nebo použité materiály. A také ho chci vyrábět ve 3 různých velikostech.“
  3. 3. Simple Solution Selection 3DEXPERIENCE řešení pro průmysl výroby strojů a strojních zařízení Rychlý, bezpečný a optimalizovaný návrh konfigurací modulárních strojů, které naplní očekávání vašich zákazníků ů Modularizujte své výrobky a zkraťte proces nabídkového řízení! Dnešní výrobci hledají na trhu takové flexibilní výrobní stroje, které naplní všechna jejich očekávání. Výrobci těchto strojů šitých na míru potřebám a požadavkům jejich zákazníků tak musí zcela přehodnotit a reorganizovat způsoby, jakými doposud tyto své výrobky vyvíjeli a vyráběli. S průmyslovým řešením Simple Solution Selection na platformě 3DEXPERIENCE mají nyní tito výrobci k dispozici unikátní konfigurační nástroj (configuration engine) pro rychlý, bezpečný a optimalizovaný předběžný návrh a cenovou kalkulaci výrobku pro účely procesu nabídkového řízení. Diverzifikujte nabídku svých výrobků a snížíte náklady na jejich návrh i výrobu! S řešením Simple Solution Selection získáte konfigurační aplikaci, která vám umožní zvládnout stále rostoucí složitost vašim stále náročnějším zákazníkům přizpůsobovaných výrobků a ochrání tak vaše zisky z jejich prodeje.
  4. 4. Hlavní přednosti a konkurenční výhody řešení  zkrácení nabídkového cyklu až o 99%  rychlá volba odpovídající konfigurace k požadavkům zákazníka  zkrácení tvorby výrobního kusovníku až o 99%  rychlá tvorba kompletní průvodní dokumentace pro danou konfiguraci zařízení  nabídka více variant modulárních výrobků s nižším počtem unikátních dílů  optimalizovaná a nákladově efektivní výroba  první na trhu s novým výrobkem 3DEXPERIENCE pro rychlý a efektivní návrh, výrobu a servis strojů 3DEXPERIENCE je nová strategie Dassault Systèmes: "Inovátoři budou inovovat společně se svými zákazníky". 3DEXPERIENCE umožňuje ve "virtuálním světě," plánovat, navrhovat, upravovat a testovat výrobky ve 3D prostředí dříve, než dojde k jejich fyzické realizaci. To šetří čas a náklady a podporuje trvale udržitelný rozvoj společnosti. 3DEXPERIENCE platforma je katalyzátorem inovací a spojuje všechny účastníky, kteří se aktivně podílejí na inovačním procesu výrobku, a to včetně jeho uživatelů, do nového "sociálního podniku". KONŠTRUKTA - Industry, a.s., výrobce zařízení pro pneumatikářský průmysl, se rozhodl pro 3DEXPERIENCE řešení, které jí dodal a implementoval Technodat a výsledky spolupráce společně prezentovali na Hannover Messe 2014. Vstupte s námi úspěšně do 4. průmyslové revoluce Pravidla hry se změnila. Způsob, jakým se dnes vyrábí, je zcela odlišný …

×